Farbanje!!
Enterijer, eksterijer, motor, ICE(In Car Electronics)...

ColtBG
Početnik
Početnik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 5:37 pm

Farbanje!!

od ColtBG » Ned Sep 01, 2013 6:26 pm

Posto mi je Coltic udaren na jedno pet set mesta (sto manje sto vise), i posto to vise ne mogu da gledam :oops: hteo bih da pitam da li ima neko ovde da mi preporuci neku limarsko farbarsku radionicu (neke profesionalce u svom poslu ako to postoji u Srbiji), ili ako je neko vec radio neku farbariju kod nekog da prenese svoja iskustva, bilo bi mi od pomoci.. Hvala. :) Malo se plasim od toga kako ce to biti odradjeno, posto ja licno nisam upucen koji je servis dobar za to, ne bih voleo da odem negde pa da se zajebem pa da ga moram celog farbati, kao sto su recimo mojim matorcima ofarbali kola, to je ljudi moji ziva zalost/od surenja farbe na par mesta, nekih belih rupica od boje svuda, pogresno vracenih delova kasnije itd. da ne nabrajam ali u kompletu je URADJENO KATASTROFA!! Na mom Coltu to da mi uradi neko napravio bih veliki incident! ha ha :D A onda dzaba mi sve ako moram kroz to da prolazim..

Korisnikov avatar
laki72
Mitsubishi ljubitelj
Mitsubishi ljubitelj
Postovi: 283
Pridružio se: Ned Maj 22, 2011 2:36 am
Lokacija: beograd

Re: Farbanje!!

od laki72 » Ned Sep 01, 2013 6:55 pm

Jel ti je potreban i limar ili samo farbar?
Generalno, ako imas puno ostecenja (veca povrsina), mozda ti je i bolje da farbas ceo automobil, jer ``flekovanje`` ako je kvalitetno nije jeftino.
To sto si napisao o kolima tvojih matoraca je obicno rezultat logike `ma ja cu to sve da ti uradim za 200EUR`

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 1:46 pm