Ima li spasa od Mad Max-a
Offtopic...

Korisnikov avatar
Rale
Mitsubishi ljubitelj
Mitsubishi ljubitelj
Postovi: 262
Pridružio se: Uto Okt 11, 2011 4:44 pm

Ima li spasa od Mad Max-a

od Rale » Pet Mar 16, 2012 3:08 pm

Imam problem sa "dobrim" komsijama Romima :mrgreen: Navrzli se pa malo malo a oni mi uzmu svo gorivo sto sipam u rezervoar :shock: Kanta za gorivo i ja smo postali prepoznatljivi u kraju :) Znam da za lopove ne postoji brava koju nece otvoriti ali barem da im otezam pos'o :thumbdown: Svaki savet je dobrodosao :thumbup: :wave:
PS.
Kad ste videli ove nase Mad Max-ove da sipaju corbu na pumpi :mrgreen: :evil:

Korisnikov avatar
kgigor
Standardan član
Standardan član
Postovi: 87
Pridružio se: Sre Mar 14, 2012 1:29 am
Lokacija: kragujevac

Re: Ima li spasa od Mad Max-a

od kgigor » Pet Mar 16, 2012 9:01 pm

hahah mad MAX
dobro si me nasmejao
...a sto se resenja tice
predji na plin :D :D
oprosti na sali
happy wife,heppy life...unhappy wife,as stone cold misery to the rest of your fucking life

Korisnikov avatar
Rale
Mitsubishi ljubitelj
Mitsubishi ljubitelj
Postovi: 262
Pridružio se: Uto Okt 11, 2011 4:44 pm

Re: Ima li spasa od Mad Max-a

od Rale » Pet Mar 16, 2012 11:22 pm

Ma ne prijatelju ne se ljutim :) :wave:
Samo zbog male kilometraze koju prelazim ne mi se isplati ugradnja plina :eh: ;)

Korisnikov avatar
angelss
Fotograf kluba
Fotograf kluba
Postovi: 348
Pridružio se: Ned Okt 17, 2010 2:47 am
Lokacija: Belgrade

Re: Ima li spasa od Mad Max-a

od angelss » Ned Mar 18, 2012 1:20 am

-Ako imas alarm probaj da nekako dodas taster koji registruje otvorena vrata, trebalo bi da bude dovoljno da ih odvrati...

-Taman kada pomislis da je to stvar proslosti ovi nas dokusure cenom goriva, a mi cutimo :thumbdown:

Korisnikov avatar
brandzoni
Standardan član
Standardan član
Postovi: 111
Pridružio se: Sre Feb 09, 2011 9:07 pm
Lokacija: Novi Sad, severna Srbija

Re: Ima li spasa od Mad Max-a

od brandzoni » Ned Mar 18, 2012 3:42 pm

Pobesneli Max :D , to me podseti na komsu iz naselja, Roma koji vozi kamion koji se raspada a na vratima ponosno pise bas to - Pobesneli Maks! Ali kontam da su mu to neki klinci dopisali :lol:

A resenje protiv pobesnelih ni ja ne znam, i u mom kraju se desavaju od skoro problemi te vrste.
Plin je dobro-skupo resenje, prevezivanje alarma je pametno resenje i lakse za odraditi.
Mozda neku metalnu mrezicu staviti u cev rezervoara da ne mogu da stave crevo ali mana je sto ne moze onda ni vlasnik vozila u slucaju nuzde.
Mozda neka akcija sa komsijama pa da se napravi sacekusa i nakantaju pobesneli :think:
Policija tu ne pomaze, znam slucaj komsije kome su maznuli 2 motorne testere , bicikl i svasta jos i zna se ko je to uradio i kome je prodao ali nista se ne preduzima vec 2 god. i nece nikad verovatno a taj sto je to maznuo seta slobodno naseljem.. Komsa digo ruke, kupio novu motorku..

Sto se tice spomenute cene goriva i ovog bojkota pumpi to mi je smesno jer smo mi kao narkomani koji ce sada da bojkotuju dilera droge na 1 dan! Pazite da mu ne naskodimo..
Окупација или слобода! / Okupacija ili sloboda!
http://www.youtube.com/watch?v=JD-vnh2hkGw

Korisnikov avatar
Rale
Mitsubishi ljubitelj
Mitsubishi ljubitelj
Postovi: 262
Pridružio se: Uto Okt 11, 2011 4:44 pm

Re: Ima li spasa od Mad Max-a

od Rale » Pon Mar 19, 2012 4:12 pm

To sa alarmom mozda i nije lose ali ko cuje alarm u gluvo doba noci a pogotovo sto vecina ima isti ton oglasavanja :?: A sto se tice pandura tek tu nema pomoci jerbo za stetu kod kradja koja je manja od 15.000,00din. se ne odgovara :?: :?: :!: Tako da idemo dalje :wave: :wave:

Korisnikov avatar
angelss
Fotograf kluba
Fotograf kluba
Postovi: 348
Pridružio se: Ned Okt 17, 2010 2:47 am
Lokacija: Belgrade

Re: Ima li spasa od Mad Max-a

od angelss » Pon Mar 19, 2012 6:50 pm

-Ma alarm je dovoljan, pa nece valjda da petljaju po kolima dok im muzika svira..

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Ima li spasa od Mad Max-a

od DJ DEX » Pon Mar 19, 2012 11:04 pm

Alarm ne reaguje kad neko dsrafi cep koji se nalazi na dnu rezervoara.Predpostavljam da tu kradu corbu jer je malo verovatno da otvaraju poklopac rezervoara.Ako uvlace crevo kroz lulu rezervoara postoje i cepovi sa kljucem
Slika

Uploaded with ImageShack.us

Korisnikov avatar
Rale
Mitsubishi ljubitelj
Mitsubishi ljubitelj
Postovi: 262
Pridružio se: Uto Okt 11, 2011 4:44 pm

Re: Ima li spasa od Mad Max-a

od Rale » Uto Mar 20, 2012 3:30 pm

Nekako mi ta DEX-ova varijanta sa odsrafljivanjem srafa na rezervaru ima logike :idea: :thumbup: jerbo posle njih ne ostane ni kap goriva :mrgreen: Jedno vreme sam mislio da me zeza pumpa za gorivo u rezervoaru ali sam skapirao da cim kad sipam gorivo nema problema. Jedino mi preostaje da parkiram na neko osvetljeno i prometno mesto

Korisnikov avatar
kgigor
Standardan član
Standardan član
Postovi: 87
Pridružio se: Sre Mar 14, 2012 1:29 am
Lokacija: kragujevac

Re: Ima li spasa od Mad Max-a

od kgigor » Uto Mar 20, 2012 3:47 pm

sipaj malo secera u rezervoar..
neka istoce sve do zadnje kapi
to ce im biti zadnje paljenje njihovog auta
hahah
ideja je sa pocetka devedesetih
desilo se nakad davno
rezultat mi nije poznat
ali kad se toga setim stomak me zaboli
happy wife,heppy life...unhappy wife,as stone cold misery to the rest of your fucking life

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gosta

Danas je Pet Mar 29, 2024 1:41 am