da li je ovo evolucija na slici i to 10
Offtopic...

Korisnikov avatar
gile
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 583
Pridružio se: Pon Okt 18, 2010 7:58 am
Lokacija: arandjlovac grad pod bukuljom

da li je ovo evolucija na slici i to 10

od gile » Sre Nov 20, 2013 3:10 am


Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: da li je ovo evolucija na slici i to 10

od DJ DEX » Sre Nov 20, 2013 10:10 am


xkillerx
Početnik
Početnik
Postovi: 42
Pridružio se: Pon Feb 22, 2016 12:01 pm

Re: da li je ovo evolucija na slici i to 10

od xkillerx » Sre Apr 27, 2016 11:05 pm

Da ne pocinjem novu temu bezveze.

Ima li iko da je posedovao ili vozio Evo X?

Da li je to auto koji stvarno vredi posmatrati kao iole pametnu kupovinu s npr 8 godina starosti i veoma visokom cenom?

Da li mu je rezervoar stvarno dovoljan za samo 250-300km? Znaci stavio bih mu plin s 80 litara tankom samo da mu ne bude autonomija tako mala.

Kakav je taj GEMA motor kad se nasvira? Koliko su nerealne cene odrzavanja SSTa, 4WDa itd...

U perspektivi mi je da se nakupi 20 hiljada na gomilu kako tako za auto, ali ako je to jos toliko para u narednih 5 godina na popravke, bolje da stanem u red za novu Teslu Model 3... :?:

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: da li je ovo evolucija na slici i to 10

od DJ DEX » Čet Apr 28, 2016 12:30 am

Da ne pocinjem novu temu bezveze.

Ima li iko da je posedovao ili vozio Evo X?

Da li je to auto koji stvarno vredi posmatrati kao iole pametnu kupovinu s npr 8 godina starosti i veoma visokom cenom?

Da li mu je rezervoar stvarno dovoljan za samo 250-300km? Znaci stavio bih mu plin s 80 litara tankom samo da mu ne bude autonomija tako mala.

Kakav je taj GEMA motor kad se nasvira? Koliko su nerealne cene odrzavanja SSTa, 4WDa itd...

U perspektivi mi je da se nakupi 20 hiljada na gomilu kako tako za auto, ali ako je to jos toliko para u narednih 5 godina na popravke, bolje da stanem u red za novu Teslu Model 3... :?:
Narocito bi te Plin sa bocom od 80l spasao u ovoj prici :lol: Bio bi prvi sa plinom na EVO bilo koji.
Daj brate malo se fokusiraj.Nekad nesto napises normalno a nekad si za psihijatriju :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

xkillerx
Početnik
Početnik
Postovi: 42
Pridružio se: Pon Feb 22, 2016 12:01 pm

Re: da li je ovo evolucija na slici i to 10

od xkillerx » Čet Apr 28, 2016 10:32 am

Ima na netu poljaka koji voze evo na plin.

Sta drugo savetujes?

Poslednji cist benzinac mi je bila (sad vec prastara) korola, autonomija je bila 500km zustre voznje, 600 normalne, 700lagane, cak do 800km kao po jajima (prethodni vlasnik, ima svedoka).

Kad sam presao na plin to sam zaboravio. Imao sam jedan koji je imao mali tank, autonomija na plin 250. 300km maxx maxx autoput 120 tempomat AKO je dobar plin.

I u srbiji to mi nista nije smetalo. Dakle 250km je da krenesh od BG u kom god pravcu da stignes. Uglavnom se vozi 50-80 treba ti ceo dan.

Ovde radim puno na terenu i npr Frankfurt - Hamburg gledam kao nekad BG-NS. A ima i duzih relacija, ili takvih tamo i nazad , isti dan. Nemci sve placaju, korektno, jeftinije im nego vozom da idem.

Ovde bez 600km autonomije je besmislica. Stalno bi razmisljao o pauzama i sta ako. Nema se zivaca za to... Zato se toliko voze dizelashi, autonomija do 1000km.

U Evo ide 50 litara supera. To je 300km uz puno srece. Znaci maximum dva sata voznje po autoputu. Smesno.

Ali nije to poenta.

Video sam da postoji evo x s rucnim menjacem. Bacio sam pogled na cene delova, lamela 200-300 evra, kocioni diskovi 50 evra komad, nista strasno. Normalne cene delova. Vec zvuci mnogo privlacnije i pouzdanije. Da auto ne STANE je kriterijum broj 1.

Zasto Evo X?

Isti razlog zasto imam Nokiu 808. DSLR fotoaparat upakovan u mobilni telefon.

Tako je, po meni, Evo X supersportski auto upakovan u obicnu limuzinu. Po frakciji cene "pravih" sportasha.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Čet Mar 28, 2024 5:44 pm