Put za Crnu Goru 2011
Offtopic...

Korisnikov avatar
Zaca
Standardan član
Standardan član
Postovi: 82
Pridružio se: Sre Nov 24, 2010 12:08 am
Lokacija: Beograd - Karaburma

Put za Crnu Goru 2011

od Zaca » Ned Maj 01, 2011 11:23 pm

Da li znate sta je potrebno od dokumenata za CG .. Nisam tamo isao evo vec 10 godina, da li dole treba zeleni karton i tako te fore, da li treba nova licna karta .. Kojim je putam najbolje ici (idem u Becice), ako je neko skoro isao u CG, gde se placa ta njihova EKOLOSKA TAKSA (ja bi njima uveo za ulazakk u Srbiju jedno 100 evradi po coveku) ...

Zivi bili Japanci ...
Poslednja izmena od Zaca u Pon Maj 02, 2011 12:53 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Mi nismo ljudi, MI smo sa Karaburme ...

NAMIRISASE iza DVERI mase gladnih, ljutih zveri i ...

Korisnikov avatar
Vlada
El Presidente
El Presidente
Postovi: 1133
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 10:32 am
Lokacija: Beograd

Re: Put za Crnu Goru 2011

od Vlada » Pon Maj 02, 2011 11:22 am

Prošle godine nije trebao ni zeleni karton ni pasoš, za ovu nisam siguran ali sam čuo da će trebati... :problem: Ekološka taksa se plaćala na granici i bila je 10e (pre par godina je bila 5e). Kojim putem ići zavisi od toga gde ideš u CG, ali iz Bg ideš ibarskom, ja onda idem na Prijepolje pa na granični prelaz kod Jabuke (ti verovatno ideš na onaj drugi, zaboravih kako se zove...). I tako onda platim ekološku taksu i uđem pravo u Pljevlja i u čist vazduh kod rudnika i termoelektrane :lol:

Korisnikov avatar
Zaca
Standardan član
Standardan član
Postovi: 82
Pridružio se: Sre Nov 24, 2010 12:08 am
Lokacija: Beograd - Karaburma

Re: Put za Crnu Goru 2011

od Zaca » Čet Jun 23, 2011 10:34 pm

Vratio se je iz Crne Gore, i mogu vam reci da nista ne treba od dokumenata ako nekoga to uopste zanima jer vidim da sam omasio temu nacisto, :D :D .. Samo platite ekolosku taksu, pokazete pasos i to je to .. Put preko Zlatibora, Prijepolja, Bijelog polja i Podgorice je OK, ja stigao do Budve za 8 sati :evil: :evil: , objasnio sam Crnogorcima po Cetinju i kanjonu sta je Carisma sa 116 ks, sve sam ih odrao na uzbrdicama .. Aj pozdrav DRAGONI ..
Mi nismo ljudi, MI smo sa Karaburme ...

NAMIRISASE iza DVERI mase gladnih, ljutih zveri i ...

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Put za Crnu Goru 2011

od DJ DEX » Čet Jun 23, 2011 11:08 pm

Osolio si du...vao je jak vetar u ledja dok si ladio mu..kotrpan rad nas nije satro jos smo tu :D :lol:
Od kad treba pasos za CG :!: :?:

Korisnikov avatar
Zaca
Standardan član
Standardan član
Postovi: 82
Pridružio se: Sre Nov 24, 2010 12:08 am
Lokacija: Beograd - Karaburma

Re: Put za Crnu Goru 2011

od Zaca » Pet Jun 24, 2011 12:29 am

Ne znam ti ja, kazu ti oni VIDJE LJEPOTE VIDJE LJEPOTE i traze samo pasos i kao srecan put .. E sad, nemam ja nista protiv tog njihovog kamenja i po nekog drveta, pa i puta uklesanog u stene, ali mi glupo da me ubedjuju da je to LJEPOTA .. To je ku.ac brate, crnacki, hahaha. LEPOTA je kad prodjes Prijepolje pa onda vidis Zlatibor i posle Sumadiju pa ne znas gde da pogledas ... Jadno je ono sve dole, babuni se vozaju kolima po setalistu, pa zamisli zveknes sa Galantom kroz Knez Mihajlovu, hahah, tuga .. Nikad vise dole u njihovu usr.nu zemlju .. Plus sto DOLJE svi kukaju kako su pukli i nema se para ...
Mi nismo ljudi, MI smo sa Karaburme ...

NAMIRISASE iza DVERI mase gladnih, ljutih zveri i ...

365
Početnik
Početnik
Postovi: 23
Pridružio se: Čet Jan 13, 2011 8:35 am
Lokacija: Beograd, Vozdovac.

Re: Put za Crnu Goru 2011

od 365 » Pet Jul 01, 2011 2:19 pm

Ja sam se takodje vratio iz CG, solio sam se u Petrovcu. Isao sam preko Mladenovca, Topole, Rudnika, Ivanjice pa preko Javora na Sjenicu i.t.d... Na granici je sve po starom niko mi nije trazio pasos. Supruga i ja smo dali samo licnu kartu i saobracajnu dozvolu a za decu nije bilo potrebno nista od papira. Platio sam eko taxu 10 evra. Bilo je mnogo radarskih kontrola u CG, cuo sam da su kazne paprene. Carisma 1.8 gdi je lepo posluzila kao i uvek.

Pozdrav svima!

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Čet Mar 28, 2024 7:28 pm