Sloboda govora
Offtopic...

Korisnikov avatar
brandzoni
Standardan član
Standardan član
Postovi: 111
Pridružio se: Sre Feb 09, 2011 9:07 pm
Lokacija: Novi Sad, severna Srbija

Sloboda govora

od brandzoni » Čet Sep 22, 2011 1:00 am

Vidim i ovde Vlada opasna cenzura kao i u svuda trenutno..
Jeste brat Zaca se dotakao politicke teme kojoj inace nije mesto na automobilskom forumu ali treba da se uzme u obzir trenutno stanje u kojoj se zemlja nalazi- ko ima oci taj vidi sta se desava,ko ne vidi, krajnje je vreme da se probudi i prestane da veruje medijima.
Kazite mi gde u Srbiji trenutno moze da se cuje sloboda govora po pitanju tema koje je brat Zaca pomenuo :?:
Posle Zacinog posta sam pomislio kako je ovaj forum sjajno mesto sa puno dobrih ljudi kad na kraju razocaranje-cenzura..
Evo Vam predlog, okupite se pre tog sramnog 2. oktobra i napravite protestnu voznju sa ostalim patriotama,uradicete dobro delo a i imacete odlicnu reklamu-cuce za vas cela Srbija a i sire.. U tom slucaju ja sigurno dolazim.
P.S. Zaco brate,ljudino vidimo se kada dodjem za BG. Ziv bio :!:
Окупација или слобода! / Okupacija ili sloboda!
http://www.youtube.com/watch?v=JD-vnh2hkGw

Korisnikov avatar
angelss
Fotograf kluba
Fotograf kluba
Postovi: 348
Pridružio se: Ned Okt 17, 2010 2:47 am
Lokacija: Belgrade

Re: Prvi RODJENDAN!

od angelss » Čet Sep 22, 2011 3:03 am

Zao mi je sto nisam stigao da vidim sta je to brat Zaca napisao,ali pretpostavljem da tome definitivno ovde nije mesto...
-Sto se zemlje tice ona je od uvek "trenutnom stanju", a ovaj forum nije mesto gde neko treba da se bavi temom slobode govora, a narocito da u isto vreme da osporava druge slobode...Takodje bi trebalo da se otvori recnik i proveri znacenje reci patriota...

Sto se mene tice sve prethodne postove na ovu i slicne teme treba obrisati bash kao sto to pravila foruma nalazu :!:

Korisnikov avatar
brandzoni
Standardan član
Standardan član
Postovi: 111
Pridružio se: Sre Feb 09, 2011 9:07 pm
Lokacija: Novi Sad, severna Srbija

Re: Prvi RODJENDAN!

od brandzoni » Čet Sep 22, 2011 9:43 am

Postavio sam link za dobar film koji govori o razlozima "trenutnog stanja" zemlje pa pogledaj i informisi se,nemoj biti naivan i verovati slepo svemu sto ti se servira preko medija.
Ne osporavam niciju slobodu,neka svako radi sta hoce u svojoj kuci, ali protivim se kada se to radi javno,sa namerom, protiv vecinske moralne i tradicionalne Srbije. Tvojom logikom vodjeni,uskoro ce i pedofili moci da javno marsiraju i ispoljuju "slobodu" .
Recnik nema potrebe da se otvara, nego srpske istorijske knjige koje su prepune patriotizma,istine,slobodarskog duha.. To bi trebalo cesce da se otvara od recnika.
Pogledaj film i na tu temu u odeljku Razno.
Mislim da ti uskoro stize poziv iz Tadicevog kabineta da mu budes portparol za odnose sa javnoscu.

Admini, brisite slobodno,morao sam sa bratom angells-om malo da razmenim misljenja. Nadam se da linkove za filmove necete obristati.. Svako dobro.
Окупација или слобода! / Okupacija ili sloboda!
http://www.youtube.com/watch?v=JD-vnh2hkGw

Korisnikov avatar
Vlada
El Presidente
El Presidente
Postovi: 1133
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 10:32 am
Lokacija: Beograd

Re: Sloboda govora

od Vlada » Čet Sep 22, 2011 11:29 am

Vidim i ovde Vlada opasna cenzura kao i u svuda trenutno..
Vickasto, ali nije fer :thumbdown:
Ko god se registrovao prihvatio je pravila foruma viewtopic.php?f=4&t=9
Ovoj temi uopste nije mesto na ovom forumu, mada je dozvoljena svaka diskusija u okviru nekoliko prostih pravila viewtopic.php?f=4&t=9 koja ce i ovde vaziti

Korisnikov avatar
brandzoni
Standardan član
Standardan član
Postovi: 111
Pridružio se: Sre Feb 09, 2011 9:07 pm
Lokacija: Novi Sad, severna Srbija

Re: Sloboda govora

od brandzoni » Čet Sep 22, 2011 12:55 pm

Izvini Vlado brate,nisam time nista lose mislio, samo nekad previse emotivno odreagujem to je sve..
Tebi svaka cast za ovu temu sloboda govora,kako je se samo seti :angel:
Slazem se, Nino i ti ste domacini foruma,sto se kaze to je vasa kuca i gosti tj. mi ostali moramo da postujemo pravila kuce.
Zivi bili.

P.S. Slucajno sam zapamtio Zacin post od reci do reci (zezam se,znao sam da ce biti obrisan pa sam ga sacuvao i mislim da bi trebalo da se vidi kako je krenula sloboda govora ) Ako vi smatrate drugacije,naravno slobodno brisite.

Quote:
I ja bih zamolio da ne bude 2. Oktobar , posto cu morati da idem da "branim" PEDERE jer je ova us...a Vlast koja tenutno pustosi Srbiju odlucila da PEDERI opet setaju Beogradom, a da malinari to ipak ne mogu da rade jer su valjda "opasna" pretnja poretku, a recicu cu vam ovako iz prve ruke da ce biti opasnih sr*nja 2. Oktobra i da ne idete u grad ako ne morate, ma da ne izlazite iz kuca za svaki slucaj, jer ce navijaci opasno da se organizuju, sve ce da gori (sto u potpunosti podrzavam, da BOG DA nam polupali svima glave zarad parade PONOSA) ... BRUKA ! BRUKA !

Sto bi rekli na Severu Marakane : NA KOSOVU SRBI BEZ STRUJE I VODE, A U BEOGRADU PRICE O PEDERIMA SE VODE !!!!

Tako da Kempi brate moj, ne brini, nece pedercine nas da ka....u, ka...u nas politicari sasvim dovoljno ..


Aj budite SMEKERI administratori, pokazite da ste SRBI i HRISCANI PRAVOSLAVCI, pa ostavite ovaj moj komentar !!!!
Poslednja izmena od brandzoni u Čet Sep 29, 2011 10:49 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Окупација или слобода! / Okupacija ili sloboda!
http://www.youtube.com/watch?v=JD-vnh2hkGw

Korisnikov avatar
Kempi
Fotograf kluba
Fotograf kluba
Postovi: 612
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 11:17 pm
Lokacija: Jagodina-300m od DVE zirafe

Re: Sloboda govora

od Kempi » Čet Sep 22, 2011 2:14 pm

I ja sam video zacin post,proslo je oko 20 minuta dok nije obrisan,i ja ga imam sacuvanog ali nisam hteo da ga ponovo postavljam,jer bez obzira koja su nasa misljenja,da li se slazemo sa time ili ne,tome ipak nije mesto na ovom forumu,jer nas ovde ima raznih-i raznih nacionalnosti,vera,politickog opredelenja,mozda je neko biseksualac,gej ili lezbo....zvezdas ili partizanovac....neko je celav a neko je cupavac... ovde smo zbog Mitsubishi-ja i tako bi trebalo da ostane,jer bi i najmanja sitnica mogla da povede veliku raspravu i ko zna sta jos... zna se kako uglavnom pocinju sva sra**
kad porastem biću DJ DEX

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Sloboda govora

od DJ DEX » Čet Sep 22, 2011 9:45 pm

E sto vam GILE nije tu al bi vam objasnio :lol: :lol: :lol:

Korisnikov avatar
radebgyu
Roštilj majstor
Postovi: 353
Pridružio se: Uto Dec 21, 2010 6:49 pm
Lokacija: Beograd - Mirijevo

Re: Sloboda govora

od radebgyu » Čet Sep 22, 2011 9:50 pm

Slazem se ,ali moze LOK na temu da se nebi razvodnjavalo i pravli problemi!
Lancer 1.3 55kw ,2000.god 4G13 LPG

Korisnikov avatar
brandzoni
Standardan član
Standardan član
Postovi: 111
Pridružio se: Sre Feb 09, 2011 9:07 pm
Lokacija: Novi Sad, severna Srbija

Re: Sloboda govora

od brandzoni » Pet Sep 23, 2011 11:03 am

Ne brini, Rade brate, puska je zakocena... (citat iz filma,da ne bude nesporazuma)
Salu na stranu, nema tu i nece biti nikakvog problema.
Samo smo malo prodiskutovali o situaciji u zemlji a vise polemike se vodilo u stvari da li je tome mesto na forumu ili ne.
Prihvatam da nije i ako sam misljenja da je u vremenu kada nam rastacu drzavu na sve strane ovo centralno pitanje a sve ostalo manje vazno no..
Tim je ova diskusija zavrsena :)
Zivi bili.
Окупација или слобода! / Okupacija ili sloboda!
http://www.youtube.com/watch?v=JD-vnh2hkGw

Korisnikov avatar
radebgyu
Roštilj majstor
Postovi: 353
Pridružio se: Uto Dec 21, 2010 6:49 pm
Lokacija: Beograd - Mirijevo

Re: Sloboda govora

od radebgyu » Pet Sep 23, 2011 1:23 pm

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Lancer 1.3 55kw ,2000.god 4G13 LPG

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Čet Mar 28, 2024 6:25 pm