Sloboda govora
Offtopic...

Korisnikov avatar
brandzoni
Standardan član
Standardan član
Postovi: 111
Pridružio se: Sre Feb 09, 2011 9:07 pm
Lokacija: Novi Sad, severna Srbija

Re: Sloboda govora

od brandzoni » Čet Sep 29, 2011 10:59 am




http://www.dverisrpske.com/sr-CS/nasa-p ... tadica.php

Ako ima neki mitsubishi-jevac da dolazi neka mi se javi na pm pa da se nadjemo tamo.
Poslednja izmena od brandzoni u Pet Sep 30, 2011 12:00 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Окупација или слобода! / Okupacija ili sloboda!
http://www.youtube.com/watch?v=JD-vnh2hkGw

Korisnikov avatar
Djole73
Početnik
Početnik
Postovi: 17
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 3:06 am
Lokacija: Beograd

Re: Sloboda govora

od Djole73 » Čet Sep 29, 2011 9:08 pm


Korisnikov avatar
brandzoni
Standardan član
Standardan član
Postovi: 111
Pridružio se: Sre Feb 09, 2011 9:07 pm
Lokacija: Novi Sad, severna Srbija

Re: Sloboda govora

od brandzoni » Pet Sep 30, 2011 12:01 am

E moj Djole,alfa muzijaku, neozbiljan tekst&sajt pa necu da se bavim njime.
Jedino sto cu reci je da bi se Porodicna setnja odrzala i da nema te parade jer je tema protesta stanje u drzavi i smena rezima.
A kakvo je stanje to verujem svako od nas oseti na svojoj kozi-ili na kolima,da budem u duhu foruma.
Znaci parada je bacanje prasine u oci i odvlacenje paznje od pravih problema u drzavi,a to je rezim bez kompasa.
Verujem da bi se sa tim slozio i neozbiljni autor gore navedenog teksta.
Окупација или слобода! / Okupacija ili sloboda!
http://www.youtube.com/watch?v=JD-vnh2hkGw

Korisnikov avatar
Djole73
Početnik
Početnik
Postovi: 17
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 3:06 am
Lokacija: Beograd

Re: Sloboda govora

od Djole73 » Pet Sep 30, 2011 8:11 am

Uopste nista nije neozbiljno u tom tekstu, covek je pogodio sustinu aktuelne situacije i na duhovit nacin je opisao. Daj narodu "hleba i igara" i sa njim radi sta hoces! Hleba, Bogu hvala jos uvek ima, a pederi i patriote uz dnevna desavanja (silovanje baba, pucnjavu na Kosovu, mafijaska ubistva, sverc droge itd...) popunjavaju ono malo mozgova koje "promase" Grand i tursko/spanske serije... I SVIMA LEPO!!! Nema veze broj bolesnih koji ne mogu da stignu na red, a kad stignu ne mogu sebi da priuste lecenje, nema veze broj ne zaposlenih, nema veze sto nam u drzavi rade 3 firme kojima diriguju 3 robovlasnika, nema veze sto je moto po fakultetima "Zavrsi ******** i PALI" i jos gomila stvari, najbitniji su pederi i anti pederi - srbende!Prvih par stotina - hiljada ce uz gomilu policajaca da blokiraju, a drugih par stotina - hiljada ce opet da setaju / lome / pale / pljackaju Beograd!!!
Jedino sto cu reci je da bi se Porodicna setnja odrzala i da nema te parade jer je tema protesta stanje u drzavi i smena rezima.
Znaci parada je bacanje prasine u oci i odvlacenje paznje od pravih problema u drzavi,a to je rezim bez kompasa.
1. A setnja koju ti reklamiras je sta nego to isto??? I ako je tako kako kazes, zasto ta setnja nije odrzana pre ili za mesec dana nego je zakazana bas za taj dan??
2. Vidim da si iz Novog Sada, zasto potezes na put i dolazis u Beograd da iskazujes nezadovoljstvo rezimom a ne setas u svom gradu, Pera u svom Nisu, Mika u svom Kragujevcu, Zika svom Cacku...?? Novinara i foto reportera ima na sve strane, nece sigurno ostati ne primeceno.
3. Nadam se da se salis sa tim "porodicna" i da ne planiras stvarno decu da dovedes tog dana u Beograd i da ti je jasno kao i svakome ko gram mozga ima u kom pravcu idu te "setnje" koje zakazuju tvoje Dveri, Obrazi, Nasi, Vasi i ostali, a ako ipak resis da ih dovedes postedi ih tog dogadjaja i ostavi kod mene da se druze sa mojim klincima, bice im lepo i sigurno im dlaka sa glave faliti nece ;)

Korisnikov avatar
brandzoni
Standardan član
Standardan član
Postovi: 111
Pridružio se: Sre Feb 09, 2011 9:07 pm
Lokacija: Novi Sad, severna Srbija

Re: Sloboda govora

od brandzoni » Pet Sep 30, 2011 8:07 pm

Nema veze broj bolesnih koji ne mogu da stignu na red, a kad stignu ne mogu sebi da priuste lecenje, nema veze broj ne zaposlenih, nema veze sto nam u drzavi rade 3 firme kojima diriguju 3 robovlasnika, nema veze sto je moto po fakultetima "Zavrsi ******** i PALI" i jos gomila stvari
Bravo,lepo receno,slazemo se. To bi trebao da je prioritet i svi ostali socijalni,ekonomski i drugi problemi a ne ova vestacki izazvana tema,parada.
1. A setnja koju ti reklamiras je sta nego to isto??? I ako je tako kako kazes, zasto ta setnja nije odrzana pre ili za mesec dana nego je zakazana bas za taj dan??
Nije,sasvim suprotno Porodicna setnja ispira prasinu iz ociju i ukazuje na prave probleme drustva-neke si i spomenuo.
Taj dan logicno jer gej parada nikako ne doprinosi porodici i borbi protiv bele kuge u vremenu kada u Srbiji 34.000 ljudi godisnje vise umre nego sto se rodi,kada imamo manje od 1 deteta po bracnom paru i kada smo medju prvim zemljama po starosti stanovnistva.
2. Vidim da si iz Novog Sada, zasto potezes na put i dolazis u Beograd da iskazujes nezadovoljstvo rezimom a ne setas u svom gradu, Pera u svom Nisu, Mika u svom Kragujevcu, Zika svom Cacku...?? Novinara i foto reportera ima na sve strane, nece sigurno ostati ne primeceno.
Na ovo pitanje cu ti odgovoriti pitanjem-Da li si znao da je prosle godine bilo preko 20.000 ljudi na Porodicnoj setnji, parova sa decom,starih,mladih i da je sve proteklo u najboljem redu? Verovatno ne, a to su objavili nezavisni strani mediji, nasi su pretrcali preko toga i smanjili cifru na 3,4.
Na zalost mediji nisu slobodni,malo je takvih,novinari su prostitutke koje pisu po naredjenju i narudzbini,jer u suprotnom dobijaju otkaz, i onda imamo puno lazi i dezinformacija i razumem zasto imas takav stav. Jedini preostali slobodan medij,gde mozes cuti drugacije misljenje, je internet dok i njega ne cenzurisu. Tu sam i saznao da ima postenih i moralnih ljudi poput Dveri, a da sam se informisao preko Tv-a verovatno bi na njih gledao kao na "ekstremnu desnicarsku'' organizaciju ili kako ih vec nazivaju.
3. Nadam se da se salis sa tim "porodicna" i da ne planiras stvarno decu da dovedes tog dana u Beograd i da ti je jasno kao i svakome ko gram mozga ima u kom pravcu idu te "setnje" koje zakazuju tvoje Dveri, Obrazi, Nasi, Vasi i ostali, a ako ipak resis da ih dovedes postedi ih tog dogadjaja i ostavi kod mene da se druze sa mojim klincima, bice im lepo i sigurno im dlaka sa glave faliti nece
Nisam ozenjen i nemam decu ali imam u planu porodicu i decu i iz tog razloga i podrzavam ljude kojima je porodica na prvom mestu,i sve u sluzbi porodice.
Znam da me u ovom trenutku ne shvatas ali idem na setnju zbog svoje buduce dece,a i tvoje takodje. Izmedju ostalog,ne zelim da mi deca uce u predskolskom uzrastu bajke o kralju&kralju (gej bajka) i slicne stvari kao sto je vec odavno praksa u Nemackoj i ostalim razvaljenim evropskim drzavama.
Zelim da zive u slobodnoj i stabilnoj zemlji i da ne moraju da polemisu i razmisljaju o ovim temama ;)

Evo cujem vesti da je doneta zabrana odrzavanja skupova za vikend :clap: , i drago mi je zbog toga tako da mozemo da zavrsimo sa ovim temama.
Nego,Djole brate,vidimo se mi na skupu :wave: . Ziv mi bio.
Окупација или слобода! / Okupacija ili sloboda!
http://www.youtube.com/watch?v=JD-vnh2hkGw

Korisnikov avatar
TRIO_driver
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 417
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 12:00 am
Lokacija: Novi Sad

Re: Sloboda govora

od TRIO_driver » Sub Okt 01, 2011 1:47 am

Ovakvoj temi nije mesto na automobilskom forumu, bez obzira kakvo mi svi imali licno mislenje o gej paradi, stanju u drzavi itd.
Slika

Korisnikov avatar
Djole73
Početnik
Početnik
Postovi: 17
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 3:06 am
Lokacija: Beograd

Re: Sloboda govora

od Djole73 » Sub Okt 01, 2011 9:40 am

Steta sto ova tema okupira mnogima zivot prethodnih dana jer uopste ne zasluzuje minut bilo cijeg vremena, ali posto smo takvi kakvi smo i volimo u svasta da gurnemo svoj nos :D onda je podforum ostalo<razno gde se pise o svemu i svacemu i ima jos mnogo tema koje nemaju veze sa automobilizmom skroz ok mesto za nju. Pozitivno je to sto je par nas diskutovalo u ovoj temi "visokog rizika", iznelo svoje misljenje, a nije palo ni jedno napusavanje kako se uglavnom zavrsavaju price na ovu temu :D

Korisnikov avatar
Zaca
Standardan član
Standardan član
Postovi: 82
Pridružio se: Sre Nov 24, 2010 12:08 am
Lokacija: Beograd - Karaburma

Re: Sloboda govora

od Zaca » Sub Okt 01, 2011 2:21 pm

Uh, zao mi je sto tek sad vidim ovaj post ... A ti angels nemoj brate da pricas o patriotizmu i Srpstvu, jer mi je muka vise da slusam od svakakvih likova takve price !!!!!!

Alo bre ljudi ??? Pa gde zivite, imate neku svoju virtuelnu Srbiju !!! Razmisljajmo malo svojom glavom, nemoj da vas truju mediji i politicari !


I da, jako epo si BRANDZONI rekao ovo za knjige i istoriju, pa evo i ja nesto da dodam sto je aktuelno ovih dana ..


‎1.General August von Mackensen nemacke vojske 1912-15: Srbi su najbolji vojnici Balkana.Opasan i ratoboran narod.Hrabri borci i ponosan narod.
2. Hitler je rekao 1937: Srbe ne volim ali ih cenim i postujem jer su hrabar narod.
3.Turski sultan Süleyman ( 1495 -1566) "Nedaj boze da se Srbi sloze"
4. Nemacki car Wilhem II. u prvom svetskom ratu: "Dajte mi srpsku vojsku i ca ju pobediti ovaj rat"
5.Saddam Hussein ''Dajte mi 1 000 000 srba i osvojicu svet!!!!

‎6. Boris Tadic 2006: "Sta ce nam vojska"


I necu da prekidam pricu !!!

I zao mi je sto danas nema porodicne setnje, a da je prosle godine bilo 20 hiljada, bilo je, i ja sam bio tamo, ali nisam vodio cerkicu i zenu jer mi cerkica imala samo 4 meseca...

I ne treba da stane prica o ovome! A kome smeta neka jednostavno ne ulazi na ovaj post !
Ovakvoj temi nije mesto na automobilskom forumu, bez obzira kakvo mi svi imali licno mislenje o gej paradi, stanju u drzavi itd.
Jeste brate i ovome mesto na AUTOMOBILSKOM FORUMU .. Onda moze da se kaze zasto pricamo viceve na automobilskom forumu i tako dalje
Mi nismo ljudi, MI smo sa Karaburme ...

NAMIRISASE iza DVERI mase gladnih, ljutih zveri i ...

Korisnikov avatar
TRIO_driver
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 417
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 12:00 am
Lokacija: Novi Sad

Re: Sloboda govora

od TRIO_driver » Sub Okt 01, 2011 9:13 pm

Kao sto vidis, sloboda govora postoji, cim tema nije obrisana, tako da budi zadovoljan, ja sam prisutan na desetak nasih foruma, na vecini bi ti tema bila cenzurisana od strane moderatora, jer se kosi sa pravilima foruma(nema politickih tema).

Ja ovaj forum citam zato sto me zanima Mitsubishi, a ako odem na neki od Dveri, Obraza i slicnih, onda cu se tamo ulogovati da bi mogao da komentarisem situaciju.

Putovao sam dosta po Evropi, nagledao sam se svega, pa sam tako igrom slucaja u Briselu se zatekao na gej paradi, najobicniji vasar i zurke, svakako obucene figure(i kreature), ali s obzirom da me ta materija ne zanima, pogledao sam malo, okrenuo se i nastavio dalje, tj. ignorisao.

Kad god nekom dajes podrsku i paznju, taj ce se osiliti. Ako je Manhatma Gandi mogao da natera Britansku imperiju na priznavanje nezavisnosti Indije nenasilnim putem, mislis da ce protesti i huligani promeniti situaciju oko gej parade?

Licno, mene ne zanimaju, i dokle god me ne ugrozavaju, ne mesam se. Nek budu parovi, ali diskretno, no ono za sta im ne bi dozvolio ni pod razno je usvajanje dece, i tu podrzavam potpuno celu tvoju pricu.
Slika

Korisnikov avatar
Zaca
Standardan član
Standardan član
Postovi: 82
Pridružio se: Sre Nov 24, 2010 12:08 am
Lokacija: Beograd - Karaburma

Re: Sloboda govora

od Zaca » Sub Okt 01, 2011 10:47 pm

Kao sto vidis, sloboda govora postoji, cim tema nije obrisana, tako da budi zadovoljan, ja sam prisutan na desetak nasih foruma, na vecini bi ti tema bila cenzurisana od strane moderatora, jer se kosi sa pravilima foruma(nema politickih tema).

Ja ovaj forum citam zato sto me zanima Mitsubishi, a ako odem na neki od Dveri, Obraza i slicnih, onda cu se tamo ulogovati da bi mogao da komentarisem situaciju.

Putovao sam dosta po Evropi, nagledao sam se svega, pa sam tako igrom slucaja u Briselu se zatekao na gej paradi, najobicniji vasar i zurke, svakako obucene figure(i kreature), ali s obzirom da me ta materija ne zanima, pogledao sam malo, okrenuo se i nastavio dalje, tj. ignorisao.

Kad god nekom dajes podrsku i paznju, taj ce se osiliti. Ako je Manhatma Gandi mogao da natera Britansku imperiju na priznavanje nezavisnosti Indije nenasilnim putem, mislis da ce protesti i huligani promeniti situaciju oko gej parade?

Licno, mene ne zanimaju, i dokle god me ne ugrozavaju, ne mesam se. Nek budu parovi, ali diskretno, no ono za sta im ne bi dozvolio ni pod razno je usvajanje dece, i tu podrzavam potpuno celu tvoju pricu.
To sto tebi pederi ne smetaju, to meni nikako nije jasno, niti ce mi ikada biti jasno ... To je bre bolest brate moj, bolest .. U Moskvi su zabranili paradu jer kazu da je to BOLSET, i oni izasli ipak da paradiraju i onda ih lepo pohapsili sve redom, i pe...cine i huligane .. Ali to sad nije bitno, Moskva je Moskva i uvek ce tamo tako biti .. Ovde je u pitanju ka.anje Srbije i svih nas u zdrav mozak, POLITIKA BRATE, POLITIKA, vidis da svi cute kao mutavi vec 10 dana, Dacic ih proziva da nesto kazu, ali ne, svi CUTE i onda Dacic od.ebe pedere, a pola sata nakon toga Tadic kaze kako podrzava tu odluku, a Vucic jadan izadje i kaze kako je Vlada prsla i da sad on podrzava pedere, hahaha, e bre brate, kad se budemo videli ispricacu ti nesto u vezi pedera sto bas nije za forum i javnost (iz prve ruke), pa da vidis kako su drugaciji od mene i tebe i kako zakon nije isti za sve (zasticeniji su od svih nas milion puta vise ali opet kukaju) .. I ne moze ta prica da prodje u Srbiji, ne moze, i nece proci .. Moze u Berlinu, moze u Parizu, i to mene NE INTERSUJE, ali ovde ne moze, ovo je SRBIJA .. I ima da gori cela Srbija, i ja cu to uvek da podrzim, i nek izgori cela zemlja ali to ne moze, a ja ti kazem da bi u nedelju gorelo sve i bilo izuzetno za.ebano da nije zabranjena parada, i ovo sto se pise u medijima sta su planirali da rade "huligani" to nije ni 50. deo sta je stvarno trebalo da bude ... I Dveri nego kako i ja sam od skoro za tu pricu samo iz INATA jer nema alternative, i Obraz i SNP1389 i sve sto je slicno, i tako treba, da se kopaju oci svim "Evropljanima" .. E, Nacionalista jesam i svaki Srbin treba to da bude, ali postajem i Sovinista pa cak i Fasista, i opet u INAT svima !
Mi nismo ljudi, MI smo sa Karaburme ...

NAMIRISASE iza DVERI mase gladnih, ljutih zveri i ...

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gosta

Danas je Pet Mar 29, 2024 12:50 am