Mitsubishi servisna knjiga
Upustva za Mitsubishi vozila...

Minic95
Početnik
Početnik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet Apr 11, 2019 9:08 am

Mitsubishi servisna knjiga

od Minic95 » Ned Apr 14, 2019 5:38 pm

Zdravo drustvo, juce sam kupio Mitsubishi ASX 2.2DiD 2013 god, u Svajcarskoj, prodavac mi je rekao da ima elektronsku servisnu knjigu, da li je to tacno i da li ima negde gde moze da se proveri servisi na ovom autu? Ili me je zeznuo?

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Mitsubishi servisna knjiga

od DJ DEX » Sre Maj 29, 2019 4:21 pm

Zdravo drustvo, juce sam kupio Mitsubishi ASX 2.2DiD 2013 god, u Svajcarskoj, prodavac mi je rekao da ima elektronsku servisnu knjigu, da li je to tacno i da li ima negde gde moze da se proveri servisi na ovom autu? Ili me je zeznuo?
Moze biti istorija servisa u ovlascenom servisu ali uvek postoji i servisna knjizica sa overenim servisima i pecatom servisa.Ostale detalje mozes proveriti u Inoto zvanicnom predstavnistvu.

Korisnikov avatar
nightwish80
Početnik
Početnik
Postovi: 46
Pridružio se: Uto Nov 03, 2020 12:39 pm
Lokacija: Bg

Re: Mitsubishi servisna knjiga

od nightwish80 » Sre Nov 04, 2020 12:32 pm

Zdravo drustvo, juce sam kupio Mitsubishi ASX 2.2DiD 2013 god, u Svajcarskoj, prodavac mi je rekao da ima elektronsku servisnu knjigu, da li je to tacno i da li ima negde gde moze da se proveri servisi na ovom autu? Ili me je zeznuo?
Mora biti i servisna knjiga. Moj komsija vozi Mitsubishia 2017. g. i ima servisnu knjigu, sve uredno zavedeno. Sto se tice elektonske servisne knjige, to mozes da proveris u ovlastenom servisu, kao sto ti je vec DJ DEX rekao.
Problem ide tamo gde kažu: nema problema :ugeek: .

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Uto Mar 19, 2024 11:32 am