centralna brava
Sve što se tiče struje, prekidači, releji, instalacije...

Korisnikov avatar
paladijum
Početnik
Početnik
Postovi: 25
Pridružio se: Pet Dec 10, 2010 7:42 pm

centralna brava

od paladijum » Ned Mar 08, 2015 4:22 pm

pozdrav svima

zamenio sam vozaceva vrata uspesno-jer me neki lik razbio,i sve je lepo radilo,medjutim posle par sati centralna brava vise ne reaguje a alarm lepo radi-ranije kad upalim alarm on sva vrata zakljuca,sad samo upali alarm-ni uz pomoc kljuca nece da zakljuca sva vrata-mora svaka posebno.
proverio-struja ne dolazi do motora ni na jednim vratima,a svi konektori lepo prikljuceni.
ima li gde neki osigurac za centralnu bravu i de se nalazi?trazio al ne uspeh da nadjem nigde.
kazu mi da je centralna brava fabricka-u pitanju je lancer 1.3 2000 godiste
pomoc ko zna,sad ko bolid svaki put kad izlazim zakljucavam zadnja vrata iznutra,pa onda prednja posebno-obilazim oko auta ko kisa oko kragujevca :)
unapred hvala
Slika

Uploaded with ImageShack.us

Korisnikov avatar
paladijum
Početnik
Početnik
Postovi: 25
Pridružio se: Pet Dec 10, 2010 7:42 pm

Re: centralna brava-resen problem

od paladijum » Pon Mar 09, 2015 5:38 pm

pozdrav svima

zamenio sam vozaceva vrata uspesno-jer me neki lik razbio,i sve je lepo radilo,medjutim posle par sati centralna brava vise ne reaguje a alarm lepo radi-ranije kad upalim alarm on sva vrata zakljuca,sad samo upali alarm-ni uz pomoc kljuca nece da zakljuca sva vrata-mora svaka posebno.
proverio-struja ne dolazi do motora ni na jednim vratima,a svi konektori lepo prikljuceni.
ima li gde neki osigurac za centralnu bravu i de se nalazi?trazio al ne uspeh da nadjem nigde.
kazu mi da je centralna brava fabricka-u pitanju je lancer 1.3 2000 godiste
pomoc ko zna,sad ko bolid svaki put kad izlazim zakljucavam zadnja vrata iznutra,pa onda prednja posebno-obilazim oko auta ko kisa oko kragujevca :)
unapred hvala
otisao kod nekog majstora za centralne brave i alarmr u zemunu,lik nasao za par minuta crkle osigurace ,zamenili i sad sve radi kako treba
hvala svima i pozdrav
Slika

Uploaded with ImageShack.us

Korisnikov avatar
Urke
Član kluba
Član kluba
Postovi: 266
Pridružio se: Ned Jul 21, 2013 10:11 pm
Lokacija: Barajevo BGD

Re: centralna brava

od Urke » Pon Mar 09, 2015 7:59 pm

Super,dobro je pa si to resio... :thumbup: :wave:
Slika
Mitsubishi Colt 1.3 16V 2001 by Urke

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Pet Mar 29, 2024 8:20 am