Problem sa razvodnikom palenja
Sve što se tiče struje, prekidači, releji, instalacije...

zex1974
Početnik
Početnik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet Jul 21, 2016 12:10 pm

Problem sa razvodnikom palenja

od zex1974 » Uto Sep 20, 2016 12:51 pm

Pozdrav za sve clanove ovog foruma.Pokusacu da budem kratak ali i da opisem problem sto detaljnije.U pitanju je mitsubishi lanser 91 godiste sa 12 ventila i karburatorom.Kada sam ga kupio pre dve godine primetio sam poskakivanje skale obrtometra na ler gasu.U voznji sam osecao sporadicna sitna trzanja ali nista strasno.Dobro vuce i ide.Odmah sam zamenio svecice ,kapu,ruku i kablove sam menjao ali problem i dalje nije bio resen.Tako je to islo dok mi se negde skoro cim sam krenuo nije ugasio.Pokusavao sam da upalim na kljuc ali nista.Kasnije kada sam hteo da ga odslepam do kuce probam nece.U toku vuce ja probam da upalim bez alnasera on upali na 5 metara.Posle sam vozio jedno mesec dana dok se to isto nije desilo.Pitam jednog autoelektricara sta moze da bude on kaze komutator.Nov nisam nasao da kupim nego sam morao da kupim ceo polovan razvodnik.Postavim ga i auto upali odmah.Medjutim buni me sto na leru kazaljka obrtometra isto poskakiva i isto se ponasa u voznji isto to jest osecam sitne trzaje.Auto radi i na plin i benzin i simptomi su isti na oba goriva.Bio bih zahvalan ako bih mi pomogli da resim ovaj problem.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 11:27 pm