Suvozacko sediste i SRS
Sve što se tiče struje, prekidači, releji, instalacije...

vektor
Početnik
Početnik
Postovi: 37
Pridružio se: Sub Feb 14, 2015 9:35 pm

Suvozacko sediste i SRS

od vektor » Pon Maj 28, 2018 7:33 pm

Eto mene drugari posle nekog vremena, opet sa problemom. Vozim vec godinu i po Mitsubishi Carismu GLS, bez ikakvih kvarova i problema. Na suvozackom sedistu su mi popucale sve opruge, sediste je upalo, prakticno nije moglo da se sedi na njemu i odlucio sam da ga sredim. danas kada sam vadio suvozacko sediste, raskacio sam onaj mali dzek ispod sedista, kako bih ga mogao izvaditi. Sve sredio, vratio na svoje mesto kako je i bilo, ali mi sada na tabli konstantno svetli SRS lampica. Proverio sam ponovo kontakte na dzeku, pokusao i skinuti klemu akumulatora na par minuta, no medjutim bez uspeha, SRS i dalje sija. Moze li mi neko reci sta je moglo da sem desi, i kako se resetuje ta lampica SRS-a da vise ne svetli. Hvala.

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Suvozacko sediste i SRS

od DJ DEX » Pon Maj 28, 2018 11:11 pm

Obaveznoje skidanje kleme pre demontaže sedišta.Raskačio si džek od Air bag u sedštu a nije skinuta klema.Računar za Srs je registrovao grešku.Moraćeš na dijagnostiku da se obriše greška :!:
Ja takođe imam isti problem koji je nastao kao posledica dubinskog pranja.Skinuli su sedište da operu ali nisu skinuli klemu.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Uto Mar 19, 2024 8:11 am