Brava za centralno zaključavanje
Sve što se tiče struje, prekidači, releji, instalacije...

Damaskin
Početnik
Početnik
Postovi: 21
Pridružio se: Sub Jan 01, 2011 2:38 pm
Lokacija: Kula

Brava za centralno zaključavanje

od Damaskin » Pet Feb 18, 2011 9:26 am

Pozdrav
Mali problemčić koji mi se javio ovih dana. Pošto nisam seo, a kamo li vozio auto protekli mesec prvo što sam konstatovao jeste da mi neradi centralna brava. Doduše i ranije sam imao manjih problema kada su pokušali da mi obiju auto (naravno bezuspešno) da mi brava vozačevih vrata kada otključa automatski ponovo i zaključa sva vrata (to se nije dešavalo kada otključavam suvozačeva vrata koja nisu lomili). Naime primetio sam da kada otključam vozačeva vrata, jezičak na suvozačevim vratima iskoči tek do pola i ponovo se uvuče. Sada kada ručno izvučem ili uvučem jezičak za zaključavanje čuje se senzor , tačnije jedno tiho "tak" , ali brava ne reaguje.
Ako neko zna da me uputi bilo bi mi od koristi pre nego skinem sve tapacirunge.
Lancer 1.5 glxi 12v, naravno mitsubishi.

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Brava za centralno zaključavanje

od DJ DEX » Pet Feb 18, 2011 3:12 pm

Od vozacevih vrata "polazi"povratna informacija da se otkljucaju sva ostala vrata.Ti sad imas mehanicki problem usled pokusaja obijanja verovatno je nesto iskrivljeno pa ti jezicak ne izlazi dovoljno.Samim tim motorcic na tim vratima ne moze da odradi informaciju ostalim motorima.
Skini tapacir sa vozacevih vrata malo se poigraj sa polugicama i verovatno ces resiti problem.Najverovatnije da je mehanicki a ne elektricni problem.POZDRAV

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gosta

Danas je Pet Mar 29, 2024 2:22 pm