Nerade mi kratka svetla!!!
Sve što se tiče struje, prekidači, releji, instalacije...

Korisnikov avatar
darijailija
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 661
Pridružio se: Sub Jan 01, 2011 9:19 pm
Lokacija: Kragujevac

Nerade mi kratka svetla!!!

od darijailija » Sub Apr 02, 2011 9:39 pm

Danas su mi pregorela oba prednja kratka svetla imao sam osram nightbreaker sijalice bas su dobro sijale!!!
Pokrenuo motor upalio kratka svetla i ucinilo mi se sa su mi svetla zabljesnula napred i ostao sam na poziciji stavio stare sialice i teraj dalje.
Samo neznam sta je uzrok pregorevanja mojih kratkih svetla neznam odakle da krenem da otklonim kvar da mi se nebi to ponovilo Lanser 91god.pozdrav :o :think:
IVAN KG (Outlander 2.0 4G63 Colt czT)

Korisnikov avatar
Kempi
Fotograf kluba
Fotograf kluba
Postovi: 612
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 11:17 pm
Lokacija: Jagodina-300m od DVE zirafe

Re: Nerade mi kratka svetla!!!

od Kempi » Ned Apr 03, 2011 8:19 am

Mislim da nikakav kvar nije u pitanju,nego je problem u Osram Nightbrakeru.Te sijalice su poznate po tome da relativno kratko traju i da crkavaju obe skoro istovremeno (ili sa dan-dva razlike).cini mi se da je The NT isto imao njih i da su mu crkle obe u istom danu,a po raznim forumima se isto zale na njih sto se tice trajnosti i momenta crkavanja,jer je "skracenjem vlakna dobijena veca kolicina svetlosti a samim tim smanjena trajnost ".Inace,i na samom pakovanju je nacrtano da im je trajnost upola smanjena od obicnih osrama.Ja koristim Osram silverstar i prezadovoljan sam,pogotovu sto,kako neko na MTC forumu rece,na nasim farovima (koji su isti i kod tebe i kod mene),i da stavis svecu umesto sijalice oni ce dobro svetleti
kad porastem biću DJ DEX

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Čet Mar 28, 2024 5:32 pm