Prskalice brisaca
Sve što se tiče struje, prekidači, releji, instalacije...

Korisnikov avatar
Istok Vranjanac
Standardan član
Standardan član
Postovi: 52
Pridružio se: Uto Maj 10, 2016 2:06 am
Lokacija: Vranje

Prskalice brisaca

od Istok Vranjanac » Uto Jul 03, 2018 12:29 am

Ajde da zapocnem ovu temu, mozda je glupa ali meni i nekom ce vec pomoci ako resimo problem.
Moja carisma od nedavno ima problem koji ne mogu da resim. Odjednom su stale prskalice da rade, brisaci normalno funkcionisu ali prskalice ne. Poucen iskustvom proverim osigurace ispod volana i svi ispravni, ajde i one ispod haube i tu je situacija normalna. Zasucem rukave, skinem zastitnu plastiku ispod desnog krila, pogledam kazance i normalno dva elektro motora, zamenim dzekove sa jednog na drugi posto mi prskalica za zadnje staklo nikada nije radila ali elektomotor jeste, nadajuci se da je do elektro motora, ali koliko vidim do njih struja ne dolazi. Pa me zanima, da li postoji neki relej specijalno za te prskalice?
I da li je moguce kada su mi majstori u Vranje zajebali ablender koji je popravljen da vraca zmigavce, igrom slucaja i tu nesto zajebali. Cudno mi jer brisaci rade a prskalice jok.

Korisnikov avatar
Istok Vranjanac
Standardan član
Standardan član
Postovi: 52
Pridružio se: Uto Maj 10, 2016 2:06 am
Lokacija: Vranje

Re: Prskalice brisaca

od Istok Vranjanac » Čet Avg 16, 2018 1:22 am

Da odgovorim sta se je desilo, crkla mi je rucica, mahstor je prelemio zice i sada imam samo na sofer sahbnu dok ne zamenim rucicu.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta

Danas je Uto Mar 19, 2024 11:12 am