Termodavac ili nesto drugo? Colt VI 2004 god
Sve što se tiče struje, prekidači, releji, instalacije...

suvi
Početnik
Početnik
Postovi: 10
Pridružio se: Pet Avg 22, 2014 10:22 am

Termodavac ili nesto drugo? Colt VI 2004 god

od suvi » Pet Apr 15, 2022 10:41 am

Postovanje svima,
U toku voznje mi se upalio check engine. Nisam imao gde da stanem i posle 20km stigao kod prijatelja. Bio kod prijatelja oko 2sata, krenuo i auto je normalno upalio ali lampica za check engine i dalje svetli. Posle 10 km je pocela da se trepti lampica za temeraturu i obrtomer da poskakuje. Odmah sam stao i ugasio motor. Motor je bio normalno zagrejan, sva creva sam mogao da drzim rukom, nisu bila prevruca. Pokusao sam da upalim ali kad se da kontakt venitilator hladnja se ukljuci i ne iskljucuje. Auto vergla ali ne pali. Slep sluzba do kuce. Sutra ujutru auto uplaio normalno, check engine sija i dalje, posle 10 min rada u leru lampica ponovo treperi i obrtomer skakuce. Prijatelj je doveo coveka koji se bavi dijagnostikom ali nije mogao da se "nakacki". Ne znam u koji servis da slepam auto. Zivim u Zarkovu. Hvala

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Termodavac ili nesto drugo? Colt VI 2004 god

od DJ DEX » Pon Maj 02, 2022 3:50 pm

Postovanje svima,
U toku voznje mi se upalio check engine. Nisam imao gde da stanem i posle 20km stigao kod prijatelja. Bio kod prijatelja oko 2sata, krenuo i auto je normalno upalio ali lampica za check engine i dalje svetli. Posle 10 km je pocela da se trepti lampica za temeraturu i obrtomer da poskakuje. Odmah sam stao i ugasio motor. Motor je bio normalno zagrejan, sva creva sam mogao da drzim rukom, nisu bila prevruca. Pokusao sam da upalim ali kad se da kontakt venitilator hladnja se ukljuci i ne iskljucuje. Auto vergla ali ne pali. Slep sluzba do kuce. Sutra ujutru auto uplaio normalno, check engine sija i dalje, posle 10 min rada u leru lampica ponovo treperi i obrtomer skakuce. Prijatelj je doveo coveka koji se bavi dijagnostikom ali nije mogao da se "nakacki". Ne znam u koji servis da slepam auto. Zivim u Zarkovu. Hvala
Predpostavljam da si resio problem do sad.
Ako jesi mozes da podelis iskustvo.

suvi
Početnik
Početnik
Postovi: 10
Pridružio se: Pet Avg 22, 2014 10:22 am

Re: Termodavac ili nesto drugo? Colt VI 2004 god

od suvi » Čet Maj 05, 2022 2:33 pm

Postovanje svima,
U toku voznje mi se upalio check engine. Nisam imao gde da stanem i posle 20km stigao kod prijatelja. Bio kod prijatelja oko 2sata, krenuo i auto je normalno upalio ali lampica za check engine i dalje svetli. Posle 10 km je pocela da se trepti lampica za temeraturu i obrtomer da poskakuje. Odmah sam stao i ugasio motor. Motor je bio normalno zagrejan, sva creva sam mogao da drzim rukom, nisu bila prevruca. Pokusao sam da upalim ali kad se da kontakt venitilator hladnja se ukljuci i ne iskljucuje. Auto vergla ali ne pali. Slep sluzba do kuce. Sutra ujutru auto uplaio normalno, check engine sija i dalje, posle 10 min rada u leru lampica ponovo treperi i obrtomer skakuce. Prijatelj je doveo coveka koji se bavi dijagnostikom ali nije mogao da se "nakacki". Ne znam u koji servis da slepam auto. Zivim u Zarkovu. Hvala
Predpostavljam da si resio problem do sad.
Ako jesi mozes da podelis iskustvo.
Jesam, Hvala za brigu. Zamenio termodavac. Jedva sam pronasao gde se nalazi. Ispod filtera za vazduh. Sve mora da se skine. Nikada skidano, bilo je problema sa skidanjem starog. WD je radio i lagano odvrtanje sa kratkim uradcima po kljucu. Check engine lampica se sama iskljucila posle drugog ili treceg paljenja motora. pozzz

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 12:24 pm