od Pedja-Sopot1 »
Sub Avg 06, 2022 1:03 pm
Space Star 1.6 koji posedujem pali, radi, ide al ponekad ima svoje ,,lutke". Naime desava se da u voznji, i ako je do tada sve bilo normalno, nece da primi gas u opste i da se ugasi. Onda sacekam malo 3-5 minuta upali normalno i ide i tako do sledeceg puta. To se desava sve cesce u poslednje vreme.
Molim za savet ili pomoc ili preporuku za dobrog majstora.
Hvala
