Colt 2003 gasi se,padaju obrtaji
Kvarovi i popravke...

Tmac_Colt
Početnik
Početnik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Nov 29, 2019 11:35 pm

Colt 2003 gasi se,padaju obrtaji

od Tmac_Colt » Sub Nov 30, 2019 12:22 am

Pozdrav svima,kupio sam colta pre tacno godinu dana , iz razloga zato sto sam svuda cuo da se auto gotovo ne kvari ali kod mene izgleda to nije slucaj, problem je sledeci
Auto nekad radi lepo i normalno ali posle odredjenog vremena pocne da se gasi u voznji, da malo stucne tj ne reaguje na jaci gas i pod kvacilom i kocnicom da se gasi i da mu padaju obrtaji kad se ugasi moze svaki put da se upali ali mu obrtaji posle par sekundi padnu i ugasi se i tako jedno desetak puta dok ne dodje malo sebi posle toga se desava da promeni zvuk da se cuje kao traktorcic i zatrzava u voznji , kocnica dok se druka na leru dize obrtaje do 1500, ovde u S.Mitrovici nema majstora za micu i lazu me da je sve to normalno pod izgovorom da je to 16v i mora da se jace vozi :lol: ali ni ostrija voznja mu ne pomaze , promenjeno je sito pumpe i nove svecice... Bilo kakva pomoc mi je dobrodosla, trudicu se da ispostujem forum maksimalno... Hvala unapred...

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Colt 2003 gasi se,padaju obrtaji

od DJ DEX » Uto Dec 03, 2019 9:51 am

Moguce da je klapna gasa tj.step motor za sauh ali bez gledanja pod haubu tesko da ti iko moze reci tacno.

Tmac_Colt
Početnik
Početnik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Nov 29, 2019 11:35 pm

Re: Colt 2003 gasi se,padaju obrtaji

od Tmac_Colt » Sre Dec 25, 2019 4:30 am

Moguce da je klapna gasa tj.step motor za sauh ali bez gledanja pod haubu tesko da ti iko moze reci tacno.
Promenio sam filter od goriva i vise se auto ne gasi, ali drzi visoke obrtaje oko 2000, kad se iskljuci Map senzor onda drzi lepo na 900 ali se cuje kao traktor i trosi 20l, da li je MAP neispravan ili moze biti jos svasta ?

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 8:31 pm