Multimedija za Mitsubishi Lancer
Kvarovi i popravke...

Spalato
Početnik
Početnik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet Apr 07, 2017 5:15 am

Multimedija za Mitsubishi Lancer

od Spalato » Čet Apr 13, 2017 9:06 pm

Pozdrav,

Planiram staviti novu multimediju kako imam vec staru od Rockford Fosgate koja je došla sa autom. Ova mi ne paše jer karte su stare i nemam sve a i nemam USB a ni CD čitač više ne radi kako spada.

zanimaju me misljenja i iskustva. Planirao sam preko alibabe naruciti Multimediju sa navigacijom jer vamo preskupo dođu, minimalno mi treba vamo da kupim 700€(bez navigacije), a preko alibabe oko 300-400€ bi me izišlo .. imate li vi neke bolje prijedloge ili slično ?


hvala :)

dejant
Početnik
Početnik
Postovi: 7
Pridružio se: Ned Mar 19, 2017 11:29 am

Re: Multimedija za Mitsubishi Lancer

od dejant » Sub Apr 15, 2017 11:41 am

ja sam probao da stavim multimediju na Mitsubishi ASX. Nasao sam na oglasima za 400 EUR (pretpostavljam da takodje narucuju sa Aliexpress-a). Ugradnja je bila u specijalizovanom servisu na Novom Beogradu (rade alarme, parking senzore, multimediju...). Sve je bilo prikljuceno i radilo ok dok nije povezan konektor za sva 4 zmigavca. Tada su se upalile sve lampice na komandnoj tabli automobila. Ukratko, rekao sam da vrate fabricki uredjaj i morao sam da vozim auto u servis da prokljuce dijagnostiku i pobrisu sve kodove koji su se popalili (uglavnom je bio Audio CAN bus i jos neke stvari pored kojih je pisalo da je kod privremen).

Multimedija je bila sa sve maskom za ASX-a i navodno dzek-na-dzek ali eto, ipak nije radila. VIse necu da pokusavam i da razmisljam da li ce nesto da se zezne ili ne.

Spalato
Početnik
Početnik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet Apr 07, 2017 5:15 am

Re: Multimedija za Mitsubishi Lancer

od Spalato » Uto Apr 18, 2017 10:13 am

to vec znam :)

Bio sam u Mitsubishi Lancer ovlasteni servis/prodaja provjeriti i nova multimedija sa navigacijom dođe malo previše 25 000kn službena ponuda, sto je poprilicno previše.
Ja sam gledao prkeo alija one koje podržava mitsubishi i googlao je li rade uredno par uređaja i vecinom su to kompanije koje rade multimedije za japance/kineze pa mislim da nebi trebalo biti problema valjda.
Nebi uzeo nešto ne provjereno jer vecina bitnih funkcija/komadi se nalazi preko multimedije pa ono i mislim da ne moze bas svaka :)

dejant
Početnik
Početnik
Postovi: 7
Pridružio se: Ned Mar 19, 2017 11:29 am

Re: Multimedija za Mitsubishi Lancer

od dejant » Uto Apr 18, 2017 1:52 pm

ja sam probao da stavim ovu i nije valjalo:
https://www.aliexpress.com/item/Android ... b42ba7c353

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 6:58 pm