lancer 1.5 1992.
Kvarovi i popravke...

bns
Početnik
Početnik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet Maj 04, 2017 3:05 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: lancer 1.5 1992.

od bns » Uto Maj 23, 2017 7:26 am

naravno da se ne ljutim, zapravo je i meni to prvo palo na pamet. poslao sam mu privatnu poruku ali mi nije odgovorio.
u medjuvremenu sam pronasao taj kanal, ocistio ga i delimicno resio problem.
ja se mehanikom uopste ne bavim, skoro nista ne znam o tome ali sam bio primoran jer sam imao okvirna dexova uputstva a niko od mehanicara nije tacno znao sta bi sa tim uputstvom.
naravno da nije problem provozati se, to je sigurno jeftinije nego deset beznadeznih pokusaja u ns :)
ima neko ovde dexov br tel?

Korisnikov avatar
gile
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 583
Pridružio se: Pon Okt 18, 2010 7:58 am
Lokacija: arandjlovac grad pod bukuljom

Re: lancer 1.5 1992.

od gile » Pet Maj 26, 2017 10:40 am

naravno da se ne ljutim, zapravo je i meni to prvo palo na pamet. poslao sam mu privatnu poruku ali mi nije odgovorio.
u medjuvremenu sam pronasao taj kanal, ocistio ga i delimicno resio problem.
ja se mehanikom uopste ne bavim, skoro nista ne znam o tome ali sam bio primoran jer sam imao okvirna dexova uputstva a niko od mehanicara nije tacno znao sta bi sa tim uputstvom.
naravno da nije problem provozati se, to je sigurno jeftinije nego deset beznadeznih pokusaja u ns :)
ima neko ovde dexov br tel?

zamilsi ovo brate moj po japancu !
ti koji blage veze nemas oko mehanike i auta uspeo si delimicno da ocistis kanal koji tvoji majstori nisu mogli da nadju :wtf: :wtf: :wtf:

ko zna sta si ti cistio i ko zna kakvi su ti tvoji majstori koji su radili oko tog auta!
poslao si dexu poruku -videce je i javice ti se 100% on je uvek tu negde oko nas ;)

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gosta

Danas je Pet Mar 29, 2024 12:27 am