S E R V I C E R E Q U I R E D
Kvarovi i popravke...

Korisnikov avatar
Jugoslav Subašić
Početnik
Početnik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet Jul 14, 2017 11:29 pm
Lokacija: Novi Sad

S E R V I C E R E Q U I R E D

od Jugoslav Subašić » Pon Jul 17, 2017 11:08 pm

molio bih za informaciju ako neko zna, da mi pomogne pošto sam obišao već nekoliko servisa ali bez uspeha. Imam Outlandera, 2,0 DID 2007 god. uradio sam mu veliki servis, zamenio alternator, regler, nov akumulator, sve što je bilo neophodno, ali i dalje bez rezultata. Naime. kada startujem auto, i napravim nekih 10-ak km, upali mi se signal na displeju: service required i sličica akumulatora? Rekli su alternator, zamenio sam, rekli su akumulator, zamenio sam, rekli su regler , zamenio sam, i dalje mi se pali isto upozorenje. Ako iko ima bilo kakvu ideju ili je kojim slučajem imao sl. ili isti problem, molio bih vas za pomoć. Hvala!!!

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: S E R V I C E R E Q U I R E D

od DJ DEX » Uto Jul 18, 2017 9:33 pm

Moje prvo pitanje je da li si posetio adekvatan servis?
Moj utisak je da je tu neko menjao delove u "random" fazonu kao Mikica i Hranislav.
Možda je samo trebalo resetovati računar i izbrisati tu grešku.

Korisnikov avatar
Jugoslav Subašić
Početnik
Početnik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet Jul 14, 2017 11:29 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: S E R V I C E R E Q U I R E D

od Jugoslav Subašić » Ned Jul 30, 2017 7:47 pm

Moje prvo pitanje je da li si posetio adekvatan servis?
Moj utisak je da je tu neko menjao delove u "random" fazonu kao Mikica i Hranislav.
Možda je samo trebalo resetovati računar i izbrisati tu grešku.
Jesam u Novom Sadu, Trio motors, rade samo japanska vozila. Radili su alternator (nisu ga menjali) i menjali su regler. Kažu da radi dobro i da puni iznad granice. Uradio sam i dijagnostiku, tamo ne postoji greška, ne mogu ni da je nađu ni da je izbrišu. Akumulator je Bosch-ov od 95 A, 2god star, kažu da nije ni on. Stvarno ne znam šta još da probam.

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: S E R V I C E R E Q U I R E D

od DJ DEX » Pon Jul 31, 2017 9:48 am

Moje prvo pitanje je da li si posetio adekvatan servis?
Moj utisak je da je tu neko menjao delove u "random" fazonu kao Mikica i Hranislav.
Možda je samo trebalo resetovati računar i izbrisati tu grešku.
Jesam u Novom Sadu, Trio motors, rade samo japanska vozila. Radili su alternator (nisu ga menjali) i menjali su regler. Kažu da radi dobro i da puni iznad granice. Uradio sam i dijagnostiku, tamo ne postoji greška, ne mogu ni da je nađu ni da je izbrišu. Akumulator je Bosch-ov od 95 A, 2god star, kažu da nije ni on. Stvarno ne znam šta još da probam.
TRIO motors jeste ok ali nije adekvatan servis .Kad imaš ovakav problem moraš posetiti servis koji se bavi samo MITSUBISHI vozilima.Moj savet je da posetiš Japan AUto u Beogradu.To je najadekvatniji servis za tvoj problem.
Univerzalne dijagnostike često puta ne mogu da završe posao na Mitsu još češće a još češće odvedu majstore u pogrešan pravac.Za takve poduhvate mora originalna tipska dijagnostika.

Korisnikov avatar
Jugoslav Subašić
Početnik
Početnik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet Jul 14, 2017 11:29 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: S E R V I C E R E Q U I R E D

od Jugoslav Subašić » Pon Jul 31, 2017 5:01 pm

Moje prvo pitanje je da li si posetio adekvatan servis?
Moj utisak je da je tu neko menjao delove u "random" fazonu kao Mikica i Hranislav.
Možda je samo trebalo resetovati računar i izbrisati tu grešku.
Jesam u Novom Sadu, Trio motors, rade samo japanska vozila. Radili su alternator (nisu ga menjali) i menjali su regler. Kažu da radi dobro i da puni iznad granice. Uradio sam i dijagnostiku, tamo ne postoji greška, ne mogu ni da je nađu ni da je izbrišu. Akumulator je Bosch-ov od 95 A, 2god star, kažu da nije ni on. Stvarno ne znam šta još da probam.
TRIO motors jeste ok ali nije adekvatan servis .Kad imaš ovakav problem moraš posetiti servis koji se bavi samo MITSUBISHI vozilima.Moj savet je da posetiš Japan AUto u Beogradu.To je najadekvatniji servis za tvoj problem.
Univerzalne dijagnostike često puta ne mogu da završe posao na Mitsu još češće a još češće odvedu majstore u pogrešan pravac.Za takve poduhvate mora originalna tipska dijagnostika.
Hvala Deki, otići ću do njih da vidim đta bi mmoglo da bude.

Korisnikov avatar
Jugoslav Subašić
Početnik
Početnik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet Jul 14, 2017 11:29 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: S E R V I C E R E Q U I R E D

od Jugoslav Subašić » Pon Avg 07, 2017 5:42 pm

Kvar na kompjuteru, pronašao sam. Hvala na savetima Deki

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: S E R V I C E R E Q U I R E D

od DJ DEX » Čet Avg 10, 2017 2:41 pm

:thumbup:

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 6:15 pm