Stranica 1 od 1

Oseća se benzin iz motora

Poslato: Pet Jan 12, 2024 6:05 pm
od Markovicmarko87
Nikad do sada nisam imao problem sa koltom sve do sada. Naime, u toku vožnje, auto je počeo da vibrira na relu, kod motora kada sam podigao haubu smrdelo je gorivo. Za nekih 3-4km potrošio je pola rezervoara goriva. Počeo da gubi gas, jedva sam ga sklonio sa puta i parkirao. Nikakvu lampicu nije upalio niti sam pre toga imao bilo kakav i najmanji problem. Majstor sumnja na bombinu, diznu, a možda je i nešto do motora. U pitanju je 1.3 motion 95ks, 2006 godište.
Da li je neko imao sličan problem?

Re: Oseća se benzin iz motora

Poslato: Uto Sep 16, 2025 11:23 pm
od DJ DEX
Nikad do sada nisam imao problem sa koltom sve do sada. Naime, u toku vožnje, auto je počeo da vibrira na relu, kod motora kada sam podigao haubu smrdelo je gorivo. Za nekih 3-4km potrošio je pola rezervoara goriva. Počeo da gubi gas, jedva sam ga sklonio sa puta i parkirao. Nikakvu lampicu nije upalio niti sam pre toga imao bilo kakav i najmanji problem. Majstor sumnja na bombinu, diznu, a možda je i nešto do motora. U pitanju je 1.3 motion 95ks, 2006 godište.
Da li je neko imao sličan problem?
MAF sensor