Vadim automatik menjač a ubacujem manuelni.
Sam svoj majstor, vaši projekti...

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Vadim automatik menjač a ubacujem manuelni.

od DJ DEX » Pet Jan 04, 2013 12:39 am

Mana su mu trapovi po dva ramena sa obe strane,ima i gornje viljuske.Pozadi truli kod sajtne i na zadnjem trapu crkavaju silen blokovi oni gornji mali ostalo je u principu ok.Bio je jedan takav na oglasima duuuuuugo cini mi se u Loznici za 530e stranac steta sto ne znam sta je sa tim autom ....Mozda neko od Clanova zna pa pomogne da se nadje ceo stranac.
Ja imam isto Galanta samo 2.5 v6 98.god sa automatskim menjacem i 120kw.Prava zverka.

Korisnikov avatar
Muxi
Početnik
Početnik
Postovi: 22
Pridružio se: Pet Sep 28, 2012 3:47 pm

Re: Vadim automatik menjač a ubacujem manuelni.

od Muxi » Pet Jan 04, 2013 10:27 am

Aha,da vidio sam da malo na rubovima ide,al meni nije to nista,ja radim autolimariju,imam svoj co2 i sve sto treba :) Svaka cast ako imas,mogu mislit kako ti ide onda auto 160 ks :D Ej de mi reci,kad bi ja htio plin nekad u njeg koje su moguscnosti,ja mislim da nema problema? i mogu reci da je pametni japanc vec predvideo ubacivanje manuelnog umesto automatskog,jer zasto,kad sam ispod volana podigao onaj tepih na limu je ostavio iskruzene rupe,samo je aluminijski ih malo zastitio,ja to samo probio i pasalo je za hidraulicno kvacilo,sve je isto ostavio kao i kod obicnog,tako da meni nije to bio problem,tako i za rucicu mjenjaca sve su rupe odgovarale,ja samo prenio rucicu i sajle :D ja mislim da covjek bolje moze potjerat na manuelnom nego na automatskom mjnjacu auto? i de mi reci sta ce sad biti sa onim ubrzanjem sport,posto je bilo na rucici ono dugme kad hoce covjek ubrazanje a sad ga nema ? hvala na svim informacijama :clap:

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Vadim automatik menjač a ubacujem manuelni.

od DJ DEX » Pet Jan 04, 2013 10:38 am

Sad Sport opcija zavisi od tebe kolko brzo saltas i na kojim obrtajima :lol: Plin Sekvent more komotno.

Korisnikov avatar
Muxi
Početnik
Početnik
Postovi: 22
Pridružio se: Pet Sep 28, 2012 3:47 pm

Re: Vadim automatik menjač a ubacujem manuelni.

od Muxi » Pet Jan 04, 2013 5:20 pm

Ok hvala ti Dex :) ako me bude jos sta interesovalo ja cu pitat ovdje :) I lagano vozikaj galanta hehe,ja imam jednog u rezervi al koda je stranac,neko je sasiju prekuco :) Hvala jos jednom,da si mi blize isli bi odma na ladno pivCe ejjj i šta zamezit :D

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 12:28 pm