Lancer 1.5 GLX '91
Kupovina i prodaja...

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Lancer 1.5 GLX '91

od DJ DEX » Pet Jan 24, 2014 4:54 pm

Iskreno receno, bese mi krivo kad sam predavao kljuceve. Sad ce ga ovaj selja sto ga je uzeo skrljati skroz....neuka seljacina,ne zna da ceni "klasiku".
Inace,uletela je juce Carisma 1.8 GDI. Da je okupam danas,i bacicu slike :)
A sto se tice odrzavanja,drzite mi palceve.Nadam se da necu da "uvenem" kao sto rece Gile :) haha
Sa srcom sto se tice Carisme GDI.ALI....
Ako budes imao problem sa tim GDI modelom nemoj da me zoves ni za savet jer sam ti rekao da to sranje ne kupujes :!:
Pa de ti Nišlija ,Južnjak da kupis auto na koji plin ne moš se tura Liiii be bate :!: :lol: :lol: :lol:

Korisnikov avatar
Makisha
Standardan član
Standardan član
Postovi: 57
Pridružio se: Pet Dec 03, 2010 6:29 pm
Lokacija: Nis

Re: Lancer 1.5 GLX '91

od Makisha » Pet Jan 24, 2014 6:40 pm

Dobro bre Dex,necu te zovem :) Poslacu ti goluba pismonosu. Sto mi bre rusis sneshka... mora nesto da se kotrlja,pa makar i GDi

Korisnikov avatar
gile
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 583
Pridružio se: Pon Okt 18, 2010 7:58 am
Lokacija: arandjlovac grad pod bukuljom

Re: Lancer 1.5 GLX '91

od gile » Sub Jan 25, 2014 7:00 am

Dobro bre Dex,necu te zovem :) Poslacu ti goluba pismonosu. Sto mi bre rusis sneshka... mora nesto da se kotrlja,pa makar i GDi

sto nisi pitao dexa za savet :?:
tvrdoglav si :!:
samo ti slusaj ove velike ljubitelje mitsubishi vozila i kad krene da crkava auto obrati se njima za savet u stvari jebes savet zovi RALA za pare da jer ce ti novac biti mnogo potrebniji nego njegov savet.
jbg od ljubavi se ne zivi vec od novca.
ko ce da ti odrzava auto,jos u nisu :?:
ne kukaj za lancerom dobro je sto si ga prodao on je svoje odradio to ti je veliki plus :!:
daj slike i da castis za auto u zdravlju da ga vozis i jos dosta da ih promenis (ne delova vec auta) :wave: :wave:

Korisnikov avatar
Makisha
Standardan član
Standardan član
Postovi: 57
Pridružio se: Pet Dec 03, 2010 6:29 pm
Lokacija: Nis

Re: Lancer 1.5 GLX '91

od Makisha » Sub Jan 25, 2014 10:40 am

Hvala snago :) Slike sam postavio. Imas i ovde na forumu,i na mom FB porofilu :D

Korisnikov avatar
Rale
Mitsubishi ljubitelj
Mitsubishi ljubitelj
Postovi: 262
Pridružio se: Uto Okt 11, 2011 4:44 pm

Re: Lancer 1.5 GLX '91

od Rale » Sub Jan 25, 2014 2:17 pm

samo ti slusaj ove velike ljubitelje mitsubishi vozila i kad krene da crkava auto obrati se njima za savet u stvari jebes savet zovi RALA za pare da jer ce ti novac biti mnogo potrebniji nego njegov savet.
GNJILE ti ocigledno mislis da je Gnjolf najbolji auto na svetu koji se sam odrzava :crazy: :problem:

Korisnikov avatar
gile
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 583
Pridružio se: Pon Okt 18, 2010 7:58 am
Lokacija: arandjlovac grad pod bukuljom

Re: Lancer 1.5 GLX '91

od gile » Sub Jan 25, 2014 6:03 pm

samo ti slusaj ove velike ljubitelje mitsubishi vozila i kad krene da crkava auto obrati se njima za savet u stvari jebes savet zovi RALA za pare da jer ce ti novac biti mnogo potrebniji nego njegov savet.
GNJILE ti ocigledno mislis da je Gnjolf najbolji auto na svetu koji se sam odrzava :crazy: :problem:

aman RALE odjebi od mene i sta si se nalepio na mene kao krpelj golf,golf,golf...kakve veze imam sa golfom :?:
i kad si se vec uhvatio golfa
http://www.polovniautomobili.com/oglas4 ... _4_14_16v/
http://www.polovniautomobili.com/oglas4 ... _sek_plin/
............................................................................................................ to je primer i ako ja ne volim i neznam sta hoces od mene

bolje pazariti ovo nego bilo sta od ovog
http://www.polovniautomobili.com/putnic ... oldnew=all

inace nisliju znam licno i bilo bi mu bolje da kupi ekonomican auto bilo sta do 1,5 novije sa plinom i da U SLUCJU NUZDE imas delova i majstora gde hoces a ne ovako moras do vince kod deksa da bi auto popravio 250km jer navedi mi 5 majstora juznije od mladenovca koji su u svojoj garazi popravili vise od 5 mitsubishija NEMA TAKVOG

Korisnikov avatar
Makisha
Standardan član
Standardan član
Postovi: 57
Pridružio se: Pet Dec 03, 2010 6:29 pm
Lokacija: Nis

Re: Lancer 1.5 GLX '91

od Makisha » Sub Jan 25, 2014 7:03 pm

Hej,hej drugari,sta Vam je. Polako.... Svestan sam rizika,pazario sam macku u dzaku,nema razloga da se prepucavate,ni zbog mene ni zbog cega drugog.
Ako GDI posluzi,tim bolje. Ako pocne da zeza,ide na dobos,i kraj price. Bolje da zalijemo za nov auto,nego da se peglamo ni zbog cega :)
Snago,to posebno vazi za tebe,cim dodjes u Nis.

Korisnikov avatar
gile
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 583
Pridružio se: Pon Okt 18, 2010 7:58 am
Lokacija: arandjlovac grad pod bukuljom

Re: Lancer 1.5 GLX '91

od gile » Sub Jan 25, 2014 9:15 pm

Hej,hej drugari,sta Vam je. Polako.... Svestan sam rizika,pazario sam macku u dzaku,nema razloga da se prepucavate,ni zbog mene ni zbog cega drugog.
Ako GDI posluzi,tim bolje. Ako pocne da zeza,ide na dobos,i kraj price. Bolje da zalijemo za nov auto,nego da se peglamo ni zbog cega :)
Snago,to posebno vazi za tebe,cim dodjes u Nis.

BICE SVE TO DOBRO :!:
ja se malo zezam jer se ti i ja znamo i odjednom se umesa neko cak i neznam ko je ovaj da me davi sa necim sto nema veze sa nasim od ranijim pricama.
evo me u svajcarkoj,cirih.
zivim i radim vec 4 meseca .
borba prijatelju moj.
uskoro cu da zakacim slike mog novog starog ljubimca da se pohvalim malo,njega niste videli.
inace ovde omladina vozi evo x i subaru iprezu,subaru na svakom cosku, joooooj mnogo zao auto i prelep. inace nemac se vozi u 90%
pozzz druze pa se cujemo i gledamo :wave: :wave: :wave: :wave:

Korisnikov avatar
Rale
Mitsubishi ljubitelj
Mitsubishi ljubitelj
Postovi: 262
Pridružio se: Uto Okt 11, 2011 4:44 pm

Re: Lancer 1.5 GLX '91

od Rale » Sub Jan 25, 2014 10:21 pm

samo ti slusaj ove velike ljubitelje mitsubishi vozila i kad krene da crkava auto obrati se njima za savet u stvari jebes savet zovi RALA za pare da jer ce ti novac biti mnogo potrebniji nego njegov savet.
GNJILE ti ocigledno mislis da je Gnjolf najbolji auto na svetu koji se sam odrzava :crazy: :problem:

aman RALE odjebi od mene i sta si se nalepio na mene kao krpelj golf,golf,golf...kakve veze imam sa golfom :?:
i kad si se vec uhvatio golfa
http://www.polovniautomobili.com/oglas4 ... _4_14_16v/
http://www.polovniautomobili.com/oglas4 ... _sek_plin/
............................................................................................................ to je primer i ako ja ne volim i neznam sta hoces od mene

bolje pazariti ovo nego bilo sta od ovog
http://www.polovniautomobili.com/putnic ... oldnew=all

inace nisliju znam licno i bilo bi mu bolje da kupi ekonomican auto bilo sta do 1,5 novije sa plinom i da U SLUCJU NUZDE imas delova i majstora gde hoces a ne ovako moras do vince kod deksa da bi auto popravio 250km jer navedi mi 5 majstora juznije od mladenovca koji su u svojoj garazi popravili vise od 5 mitsubishija NEMA TAKVOG
Ajmo Gnjile Indijanac stavku po stavku :)

Prvo, nevaspitano je koristiti ruzne reci na forumu ali to je vec stvar licne kulture i kucnog vaspitanja i tu je steta nepopravljiva posto si odrastao covek. Linkovi su mrtvi i greota da mlad covek koji se smatra veoma pametnim ne zna kako da postavi linkove koji rade. To sto ti mislis da nema majstora u Srbiji, za takve kao ti vazi da ne kupuju bolji auto od fice jer njega svako zna da popravi. Pored priucenih traktor majstora koji su se cuvajuci stoku, od silne dosade malo priucili mehanicarskom zanatu postoje i skolovani ljudi koji se ozbiljno bave svojim poslom, razumeju materiju, poznaju mehaniku i ne lupetaju gluposti.
Idi peri te Subarue i Mitsu Evo 10 omladini po Svajcarskoj, eto para za tebe, da ne moras da ides u Lidl i kupujes hranu pred istekom roka trajanja na rasprodaji nego i nesto kao covek da pojedes. Obzirom da nisi normalan sagovornik, vec ljubitelj Gnjoljfa kao vecina mucenih gastarbajtera ovo je moj poslednji komentar na bilo koji tvoj post. Sve najbolje i ziv bio :)

Korisnikov avatar
gile
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 583
Pridružio se: Pon Okt 18, 2010 7:58 am
Lokacija: arandjlovac grad pod bukuljom

Re: Lancer 1.5 GLX '91

od gile » Ned Jan 26, 2014 10:05 pm

stvarno nemam pojma sta si rekao ali ODLICNO SI REKAO:!: :!: :!:
ziv bio RALE :wave: :wave:

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Čet Mar 28, 2024 11:19 pm