Novi film Furios 7
Vesti i testovi koji su vezani za mitsubishi...

Todor UE
Standardan član
Standardan član
Postovi: 54
Pridružio se: Sre Okt 16, 2013 8:07 pm

Novi film Furios 7

od Todor UE » Pet Apr 03, 2015 8:15 pm

Zdravo svim ljubiteljima dobrog filma.

Sinoć odgledao film. Oduševljen sam, ne toliko filmom, koliko načinom na koji je isti završen.
Ne želim da Vam kvarim zabavu pa kad odgledate voleo bih da bacite koji komentar.
Čisto da malo uporedimo utiske...

Verovatno svi znaju, ali preminuli glumac Pol Voker, u filmu, je konstantno vozio japanske trkalice.... Prvi film Mitcubiši eklipsa iz 96. , drugi, pa šta drugo do Lancera, mislim da je u pitanju VII itd.
A u stvarnom životu je voleo Nisan skajlajna I kupio je onog sa snimanja II dela. koji je slupan na početku filma.

Pozdrav,

Korisnikov avatar
gile
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 583
Pridružio se: Pon Okt 18, 2010 7:58 am
Lokacija: arandjlovac grad pod bukuljom

Re: Novi film Furios 7

od gile » Pet Apr 03, 2015 10:45 pm

daj link gde si gledao

Todor UE
Standardan član
Standardan član
Postovi: 54
Pridružio se: Sre Okt 16, 2013 8:07 pm

Re: Novi film Furios 7

od Todor UE » Sub Apr 04, 2015 10:55 am

Gledao sam u bioskopu. Još uvek niko nije izbacio snimak. Čim bude šaljem ti na pm...

Todor UE
Standardan član
Standardan član
Postovi: 54
Pridružio se: Sre Okt 16, 2013 8:07 pm

Re: Novi film Furios 7

od Todor UE » Ned Apr 05, 2015 1:41 pm

Pogledajte link sa krajem filma koji je posvećen preminulom Polu Vokeru.

https://www.youtube.com/watch?v=22fKQduujU8

Zbog ovoga mi se I film najviše I svideo.

Todor UE
Standardan član
Standardan član
Postovi: 54
Pridružio se: Sre Okt 16, 2013 8:07 pm

Re: Novi film Furios 7

od Todor UE » Ned Apr 05, 2015 6:35 pm

Evo link za skidanje filma.

U pitanju je HD cam snimak, bioskopski.

Pozdrav,


http://extratorrent.cc/torrent/4121236/ ... -+CPG.html

Korisnikov avatar
dule0911
Standardan član
Standardan član
Postovi: 105
Pridružio se: Pon Avg 18, 2014 8:09 pm
Lokacija: Beograd, Leštane

Re: Novi film Furios 7

od dule0911 » Uto Apr 07, 2015 12:08 pm

Preterano patetisanje kao i u ostatku filma. Poslednja scena bi bila mnogo bolja da je bila decentnija, ideja jeste dobra ali realizacija nije po mom ukusu.
Film kao film mi se nije svideo zato sto su preterali u svakom mogucem aspektu, vise nema veze sa originalnom idejom ulicnog trkanja. Pored toga u filmu pored preterivanja i nerealnih scena (u kojima su i die hard 4 zeznuli) ima preterano patetisanja, nema mnogo normalnog razgovora medju akterima.
Razumem ja njih i da su bukvalno izgubili clana porodice/tima, ali mislim da su preterali kroz sam film u tome, zavrsna scena je bila sasvim dovoljna u tome, bez ikakve naracije, ovako mi deluje kao da su se previse trudili. Nazalost, cini mi se da su se pritom trudili da izvuku i vise novca celom tom emotivnom pricom, sto mislim da nije korektno.

Kako god, ni prethodni deo mi se nije svideo, fast five je poslednji koji mi se svidja.

Todor UE
Standardan član
Standardan član
Postovi: 54
Pridružio se: Sre Okt 16, 2013 8:07 pm

Re: Novi film Furios 7

od Todor UE » Sre Apr 08, 2015 11:51 am

Preterano patetisanje kao i u ostatku filma. Poslednja scena bi bila mnogo bolja da je bila decentnija, ideja jeste dobra ali realizacija nije po mom ukusu.
Film kao film mi se nije svideo zato sto su preterali u svakom mogucem aspektu, vise nema veze sa originalnom idejom ulicnog trkanja. Pored toga u filmu pored preterivanja i nerealnih scena (u kojima su i die hard 4 zeznuli) ima preterano patetisanja, nema mnogo normalnog razgovora medju akterima.
Razumem ja njih i da su bukvalno izgubili clana porodice/tima, ali mislim da su preterali kroz sam film u tome, zavrsna scena je bila sasvim dovoljna u tome, bez ikakve naracije, ovako mi deluje kao da su se previse trudili. Nazalost, cini mi se da su se pritom trudili da izvuku i vise novca celom tom emotivnom pricom, sto mislim da nije korektno.

Kako god, ni prethodni deo mi se nije svideo, fast five je poslednji koji mi se svidja.
Imamo isto mišljenje. Film je stvarno otišao u neku akcionu priču. Totalno nerealnu. Scene iskakanja iz aviona, pa sletanja niz liticu, prelazak iz automobila u drugi u punoj brzini... Stvarno su preterali.
Što se tiče razgovora u filmu, bili su ograničeni zbog Pola. Koliko sam skontao, dosta scena je korišćeno iz prethodnih filmova, bar što se tiče njegovih rečenica, pokreta. Na samom kraju se vidi to... kad se voze jedan pored drugog, tu su radili ubacivanje druge scene... Tu su I njihova braća, vidi se tu razlika u pokretima. Tačno je da su dosta materijala imali snimljeno, ali nisu mogli to da povežu pa su koristili neku tehnologiju izmene lica, čak I celog tela ali je glumac morao da bude prisutan u ovom slučaju Pol. To nije bilo moguće, pa su njegova braća tu upala I pomogla im jer imaju slične crte lica. Zato to nije ispalo baš savršeno.
Ali, priča o ilegalnom trkanju je definitivno izgubljena.
Zbog toga je I sam glumac malo pred smrt izjavio da mu je to poslednji film u toj franšizi. po američkim forumima sam našao da je po prvobitnom scenariju on trebalo da pogine u ovom delu ili tako nešto... Sad da li je to tačno, jbm li ga.

Ali dobro, svi su oni to uradili najviše zbog njega, ceo film je I posvećen njemu pa je I kraj morap biti takav.
Dirljivo nema šta...

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 10:56 am