Vojislav Lekić testirao Mitsubishi Lancer EVO IX
Vesti i testovi koji su vezani za mitsubishi...

Korisnikov avatar
Nino
Mrzovoljni admin
Mrzovoljni admin
Postovi: 518
Pridružio se: Pet Okt 15, 2010 1:27 am
Lokacija: Bg Vidikovac

Vojislav Lekić testirao Mitsubishi Lancer EVO IX

od Nino » Sre Jun 22, 2011 12:04 pm

Slika

Vozač ASK Vitro Racing, Vojislav Lekić, juče je imao prvo upoznavanje sa svojim prvim takmičarskim reli automobilom. Nedaleko od Zagreba, popularni Leka je isprobao Mitsubishi Lancer EVO IX, u kojem će premijerno nastupiti na predstojećem 44. Serbia Rally. Prenosimo vam prve utiske...


Podsetimo, automobil je pripremjen po specifikaciji za grupu N, ima pogon na sve točkove, i pokreće ga dvolitarski turbo agregat, snage oko 300 KS.

Slika

"Odlazak u Hrvatsku, iskoristio sam za prvu probu automobila, jer ću pred Serbia Rally imati malo vremena za testiranje. Zajedno sa Lončarićem, posebnu pažnju smo posvetili poziciji sedenja, i nekim baznim podešavanjima. Što se tiče ponašanja automobila na stazi, još uvek je rano da bilo šta kažem, a kako sada stvari stoje, prvu vožnju blizu "limita" ću imati na samoj trci. Moram da priznam da je ovo nešto potpuno novo za mene, počev od kočnica, preko menjača i oslanjanja, do pogona na sve točkove. Ako moram nešto istaći, onda je to nedostatak osećaja brzine u automobilu, ali kada sam pogledao na brzinomer, shvatio sam da je to samo "varka"." - istakao je Vojislav Lekić.

Slika

Preuzeto sa:
http://www.automagazin.rs

Želimo mu puno uspeha ali i potrudićemo se da ga bodrimo u što većem broju :clap:

Korisnikov avatar
Vlada
El Presidente
El Presidente
Postovi: 1133
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 10:32 am
Lokacija: Beograd

Re: Vojislav Lekić testirao Mitsubishi Lancer EVO IX

od Vlada » Sre Jun 22, 2011 12:08 pm

Yeaaaa :clap: Navijamo :thumbup:
A uvek mi je gotivno kad vidim da je enterijer isti kao u mom EVO-u :mrgreen:

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Čet Mar 28, 2024 3:38 pm