Potreban savet-Kupo-prodaja
Imate neku nedoumicu prilikom kupovine, slobodno se posavetujte sa ostalim članovima...

Korisnikov avatar
gile
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 583
Pridružio se: Pon Okt 18, 2010 7:58 am
Lokacija: arandjlovac grad pod bukuljom

Re: Potreban savet-Kupo-prodaja

od gile » Sre Mar 21, 2012 9:28 pm


Korisnikov avatar
darijailija
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 661
Pridružio se: Sub Jan 01, 2011 9:19 pm
Lokacija: Kragujevac

Re: Potreban savet-Kupo-prodaja

od darijailija » Čet Mar 22, 2012 1:46 am

Najbolje bi bilo da probas neku Carismu pa sam zakljuci kakav je auto u pocetku sam bio skeptican po pitanju tog auta! E kada sam seo i provozao auto mogu da kazem da jeodlican i savremeniji u svakom pogledu (sem menjaca) od lansera iz 1991 godine kao sto je bio moj.Manja malo potrosnja ima daleko bolje drzanje na putu od lansera koji se neki put u krivinama cudno ponasa sa njegovim zadnjim vesanjem...
IVAN KG (Outlander 2.0 4G63 Colt czT)

Korisnikov avatar
coggo
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 524
Pridružio se: Sre Jan 26, 2011 9:56 pm
Lokacija: Loznica - Srbija

Re: Potreban savet-Kupo-prodaja

od coggo » Čet Mar 22, 2012 8:23 am

Svakako nemoj da žuriš,ovo po oglasima što merkaš su uglavnom dosta izvozane carisme i ne posebno održavane,ko zna šta im sve fali. Ne kažem da su druge marke jeftinije za održavanje,naprotiv. Pretpostavljam da si kontaktirao DJ DEX-a za savet. Padaju cene što svakome ko kupuje ide u prilog,jedina muka je što kada prodaješ znaš šta prodaješ a kada kupuješ ne znaš šta dobijaš.

Korisnikov avatar
Makisha
Standardan član
Standardan član
Postovi: 57
Pridružio se: Pet Dec 03, 2010 6:29 pm
Lokacija: Nis

Re: Potreban savet-Kupo-prodaja

od Makisha » Čet Mar 22, 2012 8:44 pm

Upravo u tome i jeste poenta. Svakako bi bilo lepo,kada bi neko ko je iz BG-a,bacio pogled,na ovu Crvenu Carizmu iz oglasa,pa da javi svoje strucno misljenje.
Slazem se se tobom,u vezi toga,da kada prodajes-znas sta nudis...Jer sam upravo od toga i krenuo u razmisljanje,svestan svega sto bi trebalo da zamenim kod mog ljubimca.
Eto,juce sam se video sa Giletom,iz Arandjelovca,i lepo covek kaze... Da zenim ovo moje cudo,da ne bacam pare u njega uzalud,iako je generalno u Ok stanju,i limarijski,i mehanika.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Čet Mar 28, 2024 11:38 am