Mitsubishi Lancer 1.5
Imate neku nedoumicu prilikom kupovine, slobodno se posavetujte sa ostalim članovima...

Korisnikov avatar
IVEC
Početnik
Početnik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub Apr 07, 2012 3:48 am

Mitsubishi Lancer 1.5

od IVEC » Sub Apr 07, 2012 4:02 am

Pozdrav ljudi..Hocu da kupim lancera 1.5 12v 1992 od jednog coveka iz mog mesta ( stara pazova ) pa me interesuje sta bi vi meni rekli u vezi ovog motora..recu vam da je ocuvan..nov ne moze biti ali zapusten nije...interesuje me kakav je on za odrzavanje,delove,na sta da obratim paznju i sl...
P.S Prodajem VW Polo samo da bih uzeo Lancera..nemojte misliti da sam lud al ljubav prema japancima je jaca..Molim vas pomagajte da i ja konacno vozim ono sto volim :D

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Mitsubishi Lancer 1.5

od DJ DEX » Sub Apr 07, 2012 9:31 am

Najbitnija ti je prava kilometraza i da je redovno odrzavan.Japanac koji nije redovno odrzavan zna da bude razocarenje :!: LANCER je odlican auto neprevazidjenog kvaliteta.Zub vremena i njih polako pocinje da lomi pa treba malo obratiti paznju na limariju,narocito ako ima plasticne ukrasne spojlere preko sajtni.........

Korisnikov avatar
IVEC
Početnik
Početnik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub Apr 07, 2012 3:48 am

Re: Mitsubishi Lancer 1.5

od IVEC » Sub Apr 07, 2012 12:12 pm

Ovaj Lancer sto hocu da ga uzmem je od jednog korektnog coveka koga znam dosta dugo...on je 3 vlasnik...ima ga 5 godina..od ulaganja ima dihtung glave samo..jer je stari propisao..ima oko 250000 km..na satu..lepo radi pali kao mina i u dosta je dobrom stanju za svoje godine...Da se ne lazemo imam VW Pola 1995 god ...i njega prodajem sad da bih kupio Lancera..jer od kad sam se provozao u njemu ne da sam se prijatno iznenadio kako to ide za svoje godine...odlicna masina...

Korisnikov avatar
laki72
Mitsubishi ljubitelj
Mitsubishi ljubitelj
Postovi: 283
Pridružio se: Ned Maj 22, 2011 2:36 am
Lokacija: beograd

Re: Mitsubishi Lancer 1.5

od laki72 » Pon Apr 09, 2012 12:40 pm

Pozdrav ljudi..
P.S Prodajem VW Polo samo da bih uzeo Lancera..nemojte misliti da sam lud al ljubav prema japancima je jaca..Molim vas pomagajte da i ja konacno vozim ono sto volim :D

Zašto bi mislili da si lud?! :D
Pa to je tako logican potez - prodati nemca i kupiti japanca !!! 8-)

pozzz

djomla86
Početnik
Početnik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned Avg 21, 2011 9:29 am

Re: Mitsubishi Lancer 1.5

od djomla86 » Ned Sep 09, 2012 2:11 pm

Pozdrav ljudi..Hocu da kupim lancera 1.5 12v 1992 od jednog coveka iz mog mesta ( stara pazova ) pa me interesuje sta bi vi meni rekli u vezi ovog motora..recu vam da je ocuvan..nov ne moze biti ali zapusten nije...interesuje me kakav je on za odrzavanje,delove,na sta da obratim paznju i sl...
P.S Prodajem VW Polo samo da bih uzeo Lancera..nemojte misliti da sam lud al ljubav prema japancima je jaca..Molim vas pomagajte da i ja konacno vozim ono sto volim :D
Cao ja imam lancera 1991 1.5 12v i prezadovoljan sam.Prvi sam vlasnik mogu ti reci da me nikad nije ostavio negde ,jes da sam malo preso 1650000 jedino sto me nervira truli po krovu izbijaju neki plikovi.Nije samo kod mene vidjao sam i na drugim.Prosle god sam radio zastitu poda i pinio sajtne vrata tecnim voskom auto je ko nov jedino taj krov.To sam issmirglao i stavio crnu foliju preko cisto da se ne vidi

Korisnikov avatar
gile
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 583
Pridružio se: Pon Okt 18, 2010 7:58 am
Lokacija: arandjlovac grad pod bukuljom

Re: Mitsubishi Lancer 1.5

od gile » Ned Sep 09, 2012 9:26 pm

najbitnije je da auto koji kupujes,taj lanser,bude limariski u sto boljem stanju sa sto manje rdje po sebi vidljive na prvi pogled=rubovi,prag kod vozacevih vrataa,desni kos kod amortizera,krov,donji delovi oba krila,patos vozaca i suvozaca! ako nije tu pustijo nije JOS pustice obavezno zastiti ga,ter vosak !
SVAKI KVAR MEHANICKI SE MOZE POPRAVITI I SREDITI KOLIKO GOD DA JE VELIKI, KUPOVINOM NOVOG ILI POLOVNOG DELA ALI RDJA ILI RAK KAD NAPADNE AUTO TESKO SE NJE MOZES RESITI I SKUPLJE CE TE KOSTATI (npr farbanje po delu krilo ,hauba,krov kosta bar 50 e dok ceo motor Za 100 e moyes naci)
SA SRECOM U KUPOVINI!

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Čet Mar 28, 2024 6:01 pm