Savet za kupovinu Colt 1.5 dizel
Imate neku nedoumicu prilikom kupovine, slobodno se posavetujte sa ostalim članovima...

ajvanho6
Početnik
Početnik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet Okt 06, 2016 11:28 pm

Savet za kupovinu Colt 1.5 dizel

od ajvanho6 » Čet Okt 06, 2016 11:43 pm

Pozdrav ljudi treba mi savet za kupovinu. Razmisljam da uzmem Colta 1.5 dizel 2006 god. Uvoz je iz italije i oko 150000 je navedena kilometraza. Koliko sam citao on ima Mercedesov motor sa tri cilindra i ima lanac. Sto zvuci sjajno sa 95ks potrosnja mu je fenomenalana. jedino sto je bucan dosta. Probao sam da ga vozim i do 40-50 na gasu se ok cuje onda krene jace da se cuje. Nisam vozio tri cilindra ranije pa ne znam da li je to normalno? Takodje sam dobio informaciju da je turbina zamenjena novom. Interesuje me da li je neko imao iskustva sa ovim modelom, iskustva u voznji takodje, i da moze da me posavetuje na cega da obratim paznju ili je bolje uzeti benzinca 1.3 ,1.5?

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Savet za kupovinu Colt 1.5 dizel

od DJ DEX » Pet Okt 21, 2016 11:12 pm

Ako je toliko bučan onda nešto nije u redu.Ja sam imao takvog dizela i bio je tih kao trolejbus bez ikakvih neprijatnih zvukova.Bio sam oduševljen koliko je tih.Takođe sam bio jako iznenađen kako vuče i malom potrošnjom.Prešao je pravih 156hkm kad sam ga ja kupio i bio je kao nov,takođe iz Italije.
Ja sam lično uvek pre za benzin varijantu kad se kupuje počovno vozilo jer je jeftiniji za održavanje kad dodju na red ozbiljnije popravke.
Imao sam dizela 1.5 i benzinca 1,5 i iskreno i jedan i drugi su me oduševili.Oba su bila sa 5-toro vrata

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Čet Mar 28, 2024 11:57 am