Outlander da ili ne?
Imate neku nedoumicu prilikom kupovine, slobodno se posavetujte sa ostalim članovima...

markoskmarger
Početnik
Početnik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub Mar 03, 2018 5:06 am

Outlander da ili ne?

od markoskmarger » Pon Mar 05, 2018 1:05 am

Razmisljam o kupovini outlandera 2003 2.0 benzin. Na ideju sam dosao sasvim slucajno jer sam video jedan povoljan primerak na oglasima. Pokusavao sam da nadjem odredjene informacije o ovom modelu na netu ali nista korisno osim da ga svi hvale. Na jednoj temi na ovom forumu nasao sam neke informacije koje su me zanimale, kao sto je potrosnja, da li ok podnose plin tj da li se preporucuje uvradnja, ... i koliko sam skontao plin ok podnose potrosnja 14-15 l grad. Nadam se da sam dobro skontao?
E sad me jos zanima kakve su cene odrzavanja, primeri cene nekih delova kako bih mogao da uporedim sa autom koji trenutno vozim?
Kako se pokazao po snegu i van puta?
Da li ima jos nekih specificnih stvari kod ovog modela?
I naravno koji servis preporucujete gde bih mogao da oteram auto na proveru?

Sve ove informacije bi mi znacile pre nego sto odem da pogledam auto, ako jos uvek bude u prodaji.

Ako ima neko sa iskustvom a pritom ima i malo vremena da me posavetuje bio bih zahvalan.

Unapred hvala

Korisnikov avatar
vladimir.ra
Mitsubishi fanatik
Mitsubishi fanatik
Postovi: 374
Pridružio se: Pet Okt 28, 2011 8:07 pm
Lokacija: SMEDEREVO PRESTONICA SRBIJE !!!

Re: Outlander da ili ne?

od vladimir.ra » Sre Mar 21, 2018 2:59 pm

"Kolega", ne mogu a da ti ne odgovorim makar površno na sva tvoja pitanja!
Imao sam dilemu da li da kupim Outlandera ili nešto drugo i moj prijatelj DJ DEX me je odgovorio od kupovine upravo zbog skupljih delova u odnosu na recimo Colta, Lancera , SpaceStara i td.
U praksi ne znam kako je i da li je to tačno ali ja verujem Dekiju i činjenica je da ti Outlandera ne možeš naći sa nekom malom km. !
Znači popravke ti sleduju posebno ukoliko si na oglasu našao neki povoljan primerak. To povoljno na kraju bude povoljno po majstora koji će ti ga srediti ili tog koji ti ga je prodao da i oslobodio se bede. Opet sve je stvar od slučaja do slučaja.
Vrlo važna činjenica je da je on konstantno 4x4 a to nosi sa sobom veću potrošnju i veujem da ti nije cilj da ti auto stoji u garaži već da ga voziš. Ima tu i pozitivnih stvari a to je osećaj dok voziš SUV i pogon na četiri točka ali to je već stvar ukusa. Probao sam i veruj mi na reč!
Što se tiče servisa, provere automobila i td. boljeg nemaš od DJ DEX-a pa ga kontaktiraj ako već do sada nisi.
Srećna kupovina,
Vlada SD.

Korisnikov avatar
darijailija
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 661
Pridružio se: Sub Jan 01, 2011 9:19 pm
Lokacija: Kragujevac

Re: Outlander da ili ne?

od darijailija » Sre Mar 21, 2018 11:06 pm

Evo nekih informacija,sve zavisi sta hoces viewtopic.php?f=6&t=2718
IVAN KG (Outlander 2.0 4G63 Colt czT)

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Pet Mar 29, 2024 12:42 am