Kupujem Outlander.
Imate neku nedoumicu prilikom kupovine, slobodno se posavetujte sa ostalim članovima...

mraka_
Početnik
Početnik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Jul 18, 2019 12:09 pm

Kupujem Outlander.

od mraka_ » Pet Avg 16, 2019 3:10 pm

Pozdrav svima, zovem se Nikola, nov sam na forumu.
Vec neko vreme gledam Outlander-e na PA, citam svasta po netu, itd...
Zapravo me zanimaju licna iskustva i iskustva majstora sa ovim modelom.
Budzet ogranicava na 2007-2008 Outlander sa 2.0 VW motorom.
Nemam ni jedan konkretno pa da saljem link, zanima me generalno misljenje. Ako naleti nesto, saljiem link.
Pored toga sto ce mi uskoro trebati veci auto, Outlander mi se bas svidja. Velik je (ima prostora), ali nije prebudzen, glomazan :) I naravno 4x4 za sneg i plac :)

E sad, znam da kod njih hoce glava da pukne ako se oznaka na istoj zavrsava sa A ili B, C bi trebalo da je u redu. Kakva su iskustva sa ovim?
Druga stvar je uljna pumpa sa tom heksagonalnom osovinom koja se izlize pa ode i pumpa?
Treca stvar je opsta isplativost auta, tj. cena rezervnih delova i dostupnost, da li ih ima ili se teze nalaze? Jasno mi je da za VW ima delova, vise mislim da ostatak auta.


Svaka pomoc je dobro dosla i hvala unapred!

marinko24
Početnik
Početnik
Postovi: 25
Pridružio se: Pon Apr 16, 2012 8:36 pm
Lokacija: Cuprija

Re: Kupujem Outlander.

od marinko24 » Pon Maj 18, 2020 9:10 am

po meni ekstra auto pogon lepo resen ukljucujes po potrebi.Dosta ih ima delove za motor imas a po tome koliko ih srecem po ulici imas sigurno i za nedaj boze neko cukanje o motor je nazalost po meni najveca boljka i automacki menjac bih izbegavao jer znaju da prave probleme nadam se da ce se javiti neko strucniji pozz

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 11:36 am