od DJ DEX »
Uto Sep 15, 2015 1:37 pm
Momci iz Japan Power organizacije prave lepe i zanimljive skupove gde okupljaju sve brendove proizvodjaca iz Japana.kolko Ja znam Mitsubishi vozila takodje spadaju u tu grupu.Redovno se ljudi pitaju zasto NAS nema na tim okupljanjima.Iskreno i ja se to pitam jer kad odem tamo i vidim 1 ili 2 Mitsubishi osecam se jako tuzno

.Evo prilike da se konacno i Mi pojavimo na tom okupljanju.Skup je zakazan za 20.9 Nedelja a odrzace se u Novom Sadu.Ovo je inace i prilika za sve one clanove koji su imali zelju da nas skup bude u Vojvodini da se konacno pojave.
Detalje mozete pratiti na FB.stranici JAPAN POWER
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
ZA sad ima nas par koji sigurno idu iz naseg kluba.Bilo bi stvarno lepo da se pojavimo u vecem broju i pokazemo ,sebi i drugima,da ovaj klub jos uvek zivi.Virtuelno druzenje nikad ne moze zameniti ovakav dogadjaj.
Savet za one koji imaju zelju da prisustvuju a zele da podele trosak sa nekim jeste da se organizujete sa ljudima iz kraja pa podelite troskove.Ne moraju ljudi iz daljine da dolaze posebne.
BUDIMO I MI ČLANOVI VELIKE PORODICE JAPAN POWER!
