Okupljanje 13.08.2017.
Sve u vezi okupljanja članova foruma...

Korisnikov avatar
vladimir.ra
Mitsubishi fanatik
Mitsubishi fanatik
Postovi: 374
Pridružio se: Pet Okt 28, 2011 8:07 pm
Lokacija: SMEDEREVO PRESTONICA SRBIJE !!!

Okupljanje 13.08.2017.

od vladimir.ra » Pon Avg 14, 2017 9:07 am

Poštovani članovi foruma i kluba,

juče se održalo jedno mini okupljanje MitsubishiClubSerbia u mestu Đurđevu između S.Palanke i Kragujevca u organizaciji svima dobro poznatog Ivana iz KG. Ovo "mini" ne znači skromno jer neki događaj se čini velikim koliki su mu utisci jaki i dugotrajni, a takvi su nam danas!
Ovo je početak nove teme jer ovakvo okupljanje od juče zahteva od nas učesnika da njegovim domaćinima izrazimo posebnu zahvalnost na dočeku i organizaciji. Datum je namerno naveden u naslovu teme kako bi smo zapamtili i eventualno ponovili sledeće godine a i da ne bi zaboravili kome je bio rođendan pa da se ponovo ne obrukamo!
Zar neko može posle jučerašnjeg provoda da kaže da je 13 nesrećan broj?
Čika Dragan verovatno neće pročitati ovaj tekst ali sam siguran da će ova javna zahvalnica nekako dopreti i do njegovih ušiju kao jedna u nizu nakon lične zahvalnosti i prva od svih narednih do sledećeg viđanja! Zaboravili smo da u Srbiji ipak postoje porodice koja neguju tradiciju gostoprimstva i pravog sumadijskog domaćina kakvi za sigurno jesu Ivan i njegov otac. Mogu samo da kažem u svoje ime da sam se osećao kao u svojoj kući. Ni loše vreme nam nije smetalo kada je sve ostalo bilo fantastično!
Još jednom Ivane veliko hvala tebi i tvojoj porodici na svemu a nama ne preostaje ništa drugo nego da uzvratimo nekim novim okupljanjem kod nas!
O detaljima skupa, broja ljudi, klope i pića i ostalog ja neću govoriti već to prepuštam "fotografima" i ostalim učesnicima koji će, siguran sam, potvrditi i još više uveličati i dočarati jučerašnji dan u srcu Šumadije.

Pozdrav i do sledećeg okupljanja!

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Okupljanje 13.08.2017.

od DJ DEX » Uto Avg 15, 2017 11:29 am


Korisnikov avatar
Beasaster
Član kluba
Član kluba
Postovi: 788
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 12:38 am
Lokacija: Železnik

Re: Okupljanje 13.08.2017.

od Beasaster » Uto Avg 15, 2017 9:19 pm

Ja ne bih nista vise dodao,a i mislim da bi suvisno bilo bilo sta vise reci :clap:
GALANT EA0 GLS 2.0 16V 1997 100 KW 4G63

Korisnikov avatar
darijailija
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 661
Pridružio se: Sub Jan 01, 2011 9:19 pm
Lokacija: Kragujevac

Re: Okupljanje 13.08.2017.

od darijailija » Uto Avg 15, 2017 11:29 pm

Bilo je odlicno,bas smo uzivali ipak nas je vreme dobro posluzilo,drago mi je da ste zadovoljn.Svako je imao neku razonodu na ovom familijarnom skupu.
IVAN KG (Outlander 2.0 4G63 Colt czT)

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Čet Mar 28, 2024 8:21 pm