Okupljanje i Rostiljanje na Bukulji 17.07
Sve u vezi okupljanja članova foruma...

113 postova
Korisnikov avatar
darijailija
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 661
Pridružio se: Sub Jan 01, 2011 9:19 pm
Lokacija: Kragujevac

Re: Okupljanje i Rostiljanje na Bukulji 17.07

od darijailija » Uto Jul 12, 2011 10:57 pm

Kazite na kojo pumpi se nalazimo i u koliko sati :?: :?: :?:
IVAN KG (Outlander 2.0 4G63 Colt czT)

Korisnikov avatar
Beasaster
Član kluba
Član kluba
Postovi: 788
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 12:38 am
Lokacija: Železnik

Re: Okupljanje i Rostiljanje na Bukulji 17.07

od Beasaster » Sre Jul 13, 2011 12:31 am

kada se udje u AR sa desne strane jugopetrolova.ima mesta za stajanje....
GALANT EA0 GLS 2.0 16V 1997 100 KW 4G63

Korisnikov avatar
Kempi
Fotograf kluba
Fotograf kluba
Postovi: 612
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 11:17 pm
Lokacija: Jagodina-300m od DVE zirafe

Re: Okupljanje i Rostiljanje na Bukulji 17.07

od Kempi » Sre Jul 13, 2011 12:38 am

Jao gile,pa nisam ja bas toliko nesnalazljiv,ali obicno kad idem negde znam gde treba da odem ili znam gde treba da se nadjem sa nekim.Vidi sta je napisano u prethodnim okupljanjima:

prvo: Okupljanje će se održati u nedelju 7 novembra u 16 sati na donjem parkingu kod bazena Košutnjak

drugo: Podstaknuti suncanim vremenom i uvek raspolozeni pojedini clanovi su se dogovorili da se u NEDELJU u 12h okupimo u VINCI na Dunavu. Adresa je Nikole Pasica na obali DUNAVA.Orijentir su PICERIJA DA VINCI ili Splav restoran MAESTRAL

trece: Okupljanje će se održati u nedelju 17. aprila u 15 sati na donjem parkingu kod bazena Košutnjak.

cetvrto: Okupljanje će se održati u nedelju 15. maja od 11 sati kod Hajdučke česme u Košutnjaku.

Prosto i jednostavno.I ako si prvi put negde,pitas prvu babu na koju naidjes :mrgreen: I da idem u Zimbabve bi se snasao sa ovakvim objasnjenjuma :mrgreen:

Znam gde je Bukulja,bio sam u Arandjelovcu ,al zar ne mozes prosto da napises npr ovako:

Okupljanje je na Bukulji,a nalazimo se na parkingu hotela "Izvor"u 11 h ili kod spomenika preko puta fudbalskog terena ili sto kaze Beasaster na pumpi kad se udje iz pravca Orasca (Nis-ova ) ili gde god hoces ...Navedi jedan objekat za koga zna bar pola stanovnika Arandjelovca i niko nece imati problem oko nalazenja. Zamisli da ja kazem: Okupljanje je u Jagodini ...pa dodjite :lol:

A,da,i ono sto si zaokruzio nije vrh bukulje....cini mi se da je vrh kod radara il tako nesto :mrgreen: U svakom slucaju ja dolazim a ti vidi sta ces :mrgreen:
kad porastem biću DJ DEX

Korisnikov avatar
angelss
Fotograf kluba
Fotograf kluba
Postovi: 348
Pridružio se: Ned Okt 17, 2010 2:47 am
Lokacija: Belgrade

Re: Okupljanje i Rostiljanje na Bukulji 17.07

od angelss » Sre Jul 13, 2011 12:49 am

Ja sam za 10h recimo na toj pumpi i gotov poso!

Cekicamo 15-20min.; Ostatak koji dolazi (kasni) da razmenimo telefone pa ce mo se naci negde usput (doci po njih)

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Okupljanje i Rostiljanje na Bukulji 17.07

od DJ DEX » Sre Jul 13, 2011 9:19 am

Ako cemo se igrati vozica-tj.voziti se u koloni moze neki skup u Bubanj potoku cisto da bude tatatira drugari.Naravno to vazi za nas sa ove strane rampe.
PS.Ja sam zadnji u koloni da ne bi podavio ostale ili prvi da pratite trag crnog gustog dima sve do AR.Inace parking Izvora mi zvuci dobro,al moze i pumpa.U stvari nije mnogo ni bitno,najbitnije uzeti Giletov br.telefona i dobra volja ostalo se nadje :idea: :arrow:

Korisnikov avatar
gile
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 583
Pridružio se: Pon Okt 18, 2010 7:58 am
Lokacija: arandjlovac grad pod bukuljom

Re: Okupljanje i Rostiljanje na Bukulji 17.07

od gile » Sre Jul 13, 2011 10:23 am

Ako cemo se igrati vozica-tj.voziti se u koloni moze neki skup u Bubanj potoku cisto da bude tatatira drugari.Naravno to vazi za nas sa ove strane rampe.
PS.Ja sam zadnji u koloni da ne bi podavio ostale ili prvi da pratite trag crnog gustog dima sve do AR.Inace parking Izvora mi zvuci dobro,al moze i pumpa.U stvari nije mnogo ni bitno,najbitnije uzeti Giletov br.telefona i dobra volja ostalo se nadje :idea: :arrow:


:thumbup: 060/0307076 GILE

http://www.arandjelovaconline.com/inter ... andjelovca


a ostali koji imaju jos sta da pitaju i nesto im nije jasno za njih jedna pesma od srca



Korisnikov avatar
Zaca
Standardan član
Standardan član
Postovi: 82
Pridružio se: Sre Nov 24, 2010 12:08 am
Lokacija: Beograd - Karaburma

Re: Okupljanje i Rostiljanje na Bukulji 17.07

od Zaca » Sre Jul 13, 2011 1:16 pm

"I NARAVNO KO JEBE SERENU VILIJAMS ARANDJELOVCANIN :clap:

http://www.smedia.rs/zabava/vest/10102/ ... tipke.html"

E, ako roka Serenu, onda se moze reci da je uspeo u zivotu, hahahahahaha ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi nismo ljudi, MI smo sa Karaburme ...

NAMIRISASE iza DVERI mase gladnih, ljutih zveri i ...

Korisnikov avatar
Žile
Legenda kluba
Legenda kluba
Postovi: 577
Pridružio se: Sub Okt 30, 2010 9:55 pm
Lokacija: Železnik

Re: Okupljanje i Rostiljanje na Bukulji 17.07

od Žile » Sre Jul 13, 2011 5:34 pm

Ako cemo se igrati vozica-tj.voziti se u koloni moze neki skup u Bubanj potoku cisto da bude tatatira drugari.Naravno to vazi za nas sa ove strane rampe.
PS.Ja sam zadnji u koloni da ne bi podavio ostale ili prvi da pratite trag crnog gustog dima sve do AR.Inace parking Izvora mi zvuci dobro,al moze i pumpa.U stvari nije mnogo ni bitno,najbitnije uzeti Giletov br.telefona i dobra volja ostalo se nadje :idea: :arrow:
Znaci u bubanj potoku u 10 iza naplatne rampe
i Onda idemo za Arandjelovac i nalazimo se tamo sa ostalima i Giletom do 11h, na pumpi jugopetrolovoj sa desne strane na ulasku :thumbup:
Jel moze ;)

Korisnikov avatar
Beasaster
Član kluba
Član kluba
Postovi: 788
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 12:38 am
Lokacija: Železnik

Re: Okupljanje i Rostiljanje na Bukulji 17.07

od Beasaster » Sre Jul 13, 2011 8:19 pm

Moze :thumbup:
GALANT EA0 GLS 2.0 16V 1997 100 KW 4G63

Korisnikov avatar
angelss
Fotograf kluba
Fotograf kluba
Postovi: 348
Pridružio se: Ned Okt 17, 2010 2:47 am
Lokacija: Belgrade

Re: Okupljanje i Rostiljanje na Bukulji 17.07

od angelss » Sre Jul 13, 2011 8:22 pm

Ako neko hoce samnom mogu da povezem dvojicu

113 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Čet Mar 28, 2024 5:55 pm