Ideje,predlozi i pitanja
Obaveštenja u vezi kluba, ideje, predlozi...

71 postova
Korisnikov avatar
Nino
Mrzovoljni admin
Mrzovoljni admin
Postovi: 518
Pridružio se: Pet Okt 15, 2010 1:27 am
Lokacija: Bg Vidikovac

Re: Ideje i predlozi

od Nino » Pon Nov 08, 2010 12:16 pm

Ako bude 5 ili više ljudi koji voze Subarua, neće biti nikakav problem da posvetimo nijma jedan deo foruma.

Korisnikov avatar
Gizmo
Standardan član
Standardan član
Postovi: 106
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 12:48 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Ideje i predlozi

od Gizmo » Uto Nov 09, 2010 2:32 pm

Gdje si ovo nasao?
Ima toga gdje za kupiti (ebay ili neki webshop)? Odlicna mi je..
Slika

Korisnikov avatar
TheNT
Standardan član
Standardan član
Postovi: 90
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 6:39 pm
Lokacija: Zg

Re: Ideje i predlozi

od TheNT » Sub Nov 13, 2010 11:24 am

Ako bude 5 ili više ljudi koji voze Subarua, neće biti nikakav problem da posvetimo nijma jedan deo foruma.
napravis odma dodatnu garazu "ostali proizvodjaci"
pa nek se svi drugi krsevi tamo trpaju... pa i moj krs :)
4GXX inside by MTC Motorsport

Korisnikov avatar
Nino
Mrzovoljni admin
Mrzovoljni admin
Postovi: 518
Pridružio se: Pet Okt 15, 2010 1:27 am
Lokacija: Bg Vidikovac

Re: Ideje i predlozi

od Nino » Sub Nov 13, 2010 2:02 pm

Ma nek trpaju sada u ovu pa ako ih bude dosta lako ćemo im otvoriti novu i prebaciti ih.

Korisnikov avatar
TheNT
Standardan član
Standardan član
Postovi: 90
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 6:39 pm
Lokacija: Zg

Re: Ideje i predlozi

od TheNT » Sub Nov 13, 2010 6:41 pm

ma pobrisat ih sve odma, pa ovo je mitsu forum :D
Pa i mene s njima :D

Salim se al stvarno svi drugi proizvodjaci su vise manje zastupljeni i svojim forumima ;)
4GXX inside by MTC Motorsport

Korisnikov avatar
Žile
Legenda kluba
Legenda kluba
Postovi: 577
Pridružio se: Sub Okt 30, 2010 9:55 pm
Lokacija: Železnik

evo linka za jaknu

od Žile » Ned Nov 14, 2010 1:41 am


Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Ideje i predlozi

od DJ DEX » Čet Nov 25, 2010 2:54 am

Reci cu vam nesto Auto klubovi su funkcionisali i bez neta i slika ove ili one rezolucije!Ne postoji nista, po mom misljenju ,lepse nego kad vidim Puno Mickova na jednom mestu.Osetim se kao dete sa bombonama.Vizuelni dogadjaj kad vidis gomilu slicnih automobila,razmenu iskustva,turiranje i sve ono sto mozes da dozivis na takvom mestu to ne moze da zameni nista.Ove Fejs fore mislim bez uvrede da to nije to-jedina prednost je sto imamo i globalne clanove s kojima mozemo samo da se dopisujemo.
Mislim da nije problem bez obzira na krizu da se okupimo jednom,dvaput mesecno ili nedeljno.Mozda nekad nadjemo i neki prostor za sastajenje.To je prava svrha AUTO KLUBA.Ima medju nama i strucnjaka koji mogu da budu i pravi prijatelji nasim cetvorotockasima.Evo recimo spominje se jakna ja je sa ponosom nosim i mogu da vam pokazem.Okacicu slike ali opet dok to ne vidite uzivo nije to to.Ovo sa nalepnicama,majcama i ostalim stvarima nije losa stvar jer svaka organizacija mora na neki nacin da se obelezi i finansira.Ja bih recimo ko neki bajker nosio i majcu i duks i jaknu i kacket i gace i carape ako treba jer to volim.Volim da nosim tri dijamanta na sebi-to mi je jedina sansa.Problem je samo sto kod nas gde su pare tu su i problemi.
Jedno misljenje u vezi logoa i nalepnica mislim da ljudi grese kad razmisljaju u pravcu da su logo i nalepnice putokazi i smernice.Moj prijatelj je bajker i 24h dnevo nosi majcu na kojoj pise SANDZAME.Pojma nisam imao da je to njihov moto klub.U tome i jeste fazon imas obelezje po kome ces identifikovati drugog clana.Ne mora svako da zna sta je to koga bude interesovalo pitace i mi cemo ga uputiti i ako treba i ukljuciti.AKO me razumete vi koji imate smisla za te stvari.Mogla bi to da bude fora iz malog mozga a ne sa neke web page.Originalnost to se ceni.
Sto se tice jakni dobro bi bilo kad bi ako neko imao mogucnosti da se raspita kolko kosta vez na platnu ja cu dati uzorak i mozemo da napravimo aplikacije koje mozemo da usivamo na svoju garderobu,kombinezone itd.
U principu to sam hteo da kazem nadam se da cemo se videti pa jos popricati o svemu.
Hvala vam ako ste imali razumevanja za ovaj tekst i nadam se da vas nisam smorio!POZDRAV

Korisnikov avatar
Nino
Mrzovoljni admin
Mrzovoljni admin
Postovi: 518
Pridružio se: Pet Okt 15, 2010 1:27 am
Lokacija: Bg Vidikovac

Re: Ideje i predlozi

od Nino » Čet Nov 25, 2010 1:15 pm

Svrha ovoga i jeste da se okupljaju ljudi koji vole mitsubishi kako bi razmenili iskustva i korisne informacije. Što se mene tiče možemo da se okupljamo svakog vikenda ali bi bilo poželjno da dodje više od dvoje,troje ljudi. Možeš ti i sam da otvoriš temu u okupljanjima sa tačnim datumom i vremenom okupljanja pa da vidiš ima li zainteresovanih.

Pozdrav

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Ideje i predlozi

od DJ DEX » Čet Nov 25, 2010 10:48 pm

OK.Mozemo da probamo!Na primer da probamo da napravimo okupljanje na jubilej prvog okupljanja,na mesec dana od prvog okupljanja.Na kojem ja nazalost nisam prisustvovao.Ja cu se pobrinuti da povedem ekipu stim da se pre toga dogovorimo za lokaciju koja manje vise svima odgovara.

Korisnikov avatar
Recoba
Standardan član
Standardan član
Postovi: 149
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 9:26 am
Lokacija: Beograd

Re: Ideje i predlozi

od Recoba » Pet Nov 26, 2010 1:40 am

Je l' samo meni ne funkcionise postavljanje Youtube snimaka ili...?

71 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta

Danas je Pet Mar 29, 2024 12:30 am