Ideje,predlozi i pitanja
Obaveštenja u vezi kluba, ideje, predlozi...

71 postova
Korisnikov avatar
viking021
Standardan član
Standardan član
Postovi: 58
Pridružio se: Pon Nov 14, 2011 11:26 pm
Lokacija: Detelinara,Novi Sad

Re: Popusti

od viking021 » Pon Nov 21, 2011 11:01 pm

Fala fala,a onih 150 din mogu da saberem sa onih 1500 pa da uplatim ili...?
...uskoro spremam slike o tome kako mitsubishi galant dizel pali bez grejača!

...inače radim u štampariji pa ako treba pomoć,kao i za majce plakate,flajere...

Korisnikov avatar
Vlada
El Presidente
El Presidente
Postovi: 1133
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 10:32 am
Lokacija: Beograd

Re: Popusti

od Vlada » Uto Nov 22, 2011 9:26 pm

Fala fala,a onih 150 din mogu da saberem sa onih 1500 pa da uplatim ili...?
Ne moze zbog nekih tehnikalija :problem:

Korisnikov avatar
viking021
Standardan član
Standardan član
Postovi: 58
Pridružio se: Pon Nov 14, 2011 11:26 pm
Lokacija: Detelinara,Novi Sad

Re: Popusti

od viking021 » Čet Nov 24, 2011 11:25 pm

Fala na informacijama,uplatih članarinu.

Korisnikov avatar
Mirage90
Standardan član
Standardan član
Postovi: 88
Pridružio se: Čet Sep 08, 2011 2:08 am
Lokacija: Novi Sad

Re: Ideje,predlozi i pitanja

od Mirage90 » Pet Dec 09, 2011 6:05 am

Da sam ja administrator, video bih da spojim, ili nesto tako, Mitsubishi Club Serbia i Mitsubishi Team Croatia, jer je to, ruku na srce, isto govorno podrucje, isti ljudi (nisam neki Jugonostalgicar, samo sam realan), jer ce uspesnost komunikacije i spajanja Mitsubishi vlasnika biti mnooogo veca, jer na forumu ovde ima samo par ljudi iz Hrvatske, koji stvarno su zainteresovani za Mitsubishi, a ko zna koliko ih ima jos takvih u Hrvatskoj! Ja sam evo pre mozda par minuta se uclanio kod njih, sad cu malo da cunjam po njihovom forumu, pokusacu i ovo da im predlozim, a takodje bi trebalo da se uradi isto i sad Crnom Gorom, Bosnom, Makedonijom, Slovenijom, svuda gde je slaba jezicka barijera! Meni jezik nije problem, za sad baratam sa dva, ali mnogima jeste, ja sa Bugarima mogu da se sporazumem, ali na Engleskom, i sta da radi Bugarin kad uleti na neku ''nasu'' temu? Da zverlja kao tele u sarena vrata, isto bi i ''mi'' radili kad bi videli bugarski topic! Ali Hrvat, Bosanac, Makedonac, jednostavno citaju, bez da provale da se nalaze na npr. srpskom topicu, ili obrnuto! Zato smatram da bi trebalo da se stopi u jedan! Verovatno ce mi sad mnogi reci da ja gresim, ali ja sam izneo svoje misljenje, onaj ko je procitao, procitao je, nadam se da ga sad nisam mnogo udavio! :D :D
Slika

Korisnikov avatar
coggo
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 524
Pridružio se: Sre Jan 26, 2011 9:56 pm
Lokacija: Loznica - Srbija

Re: Ideje,predlozi i pitanja

od coggo » Sub Dec 10, 2011 11:34 pm

Kako si se registrovao na Mitsubishi Team Croatia? Ja sam probao nije mi uspelo.

Korisnikov avatar
Mirage90
Standardan član
Standardan član
Postovi: 88
Pridružio se: Čet Sep 08, 2011 2:08 am
Lokacija: Novi Sad

Re: Ideje,predlozi i pitanja

od Mirage90 » Ned Dec 11, 2011 12:53 pm

Pa ništa, sve je ono normalno, samo što ne dobiješ ODMAH user, već sačekaš dan-dva, i samo se uloguješ normalno...
Slika

Korisnikov avatar
max i minimax
Standardan član
Standardan član
Postovi: 110
Pridružio se: Sub Okt 08, 2011 1:39 pm
Lokacija: Varaždin

Re: Ideje,predlozi i pitanja

od max i minimax » Ned Dec 11, 2011 1:44 pm

Da sam ja administrator, video bih da spojim, ili nesto tako, Mitsubishi Club Serbia i Mitsubishi Team Croatia, jer je to, ruku na srce, isto govorno podrucje, isti ljudi (nisam neki Jugonostalgicar, samo sam realan), jer ce uspesnost komunikacije i spajanja Mitsubishi vlasnika biti mnooogo veca, jer na forumu ovde ima samo par ljudi iz Hrvatske, koji stvarno su zainteresovani za Mitsubishi, a ko zna koliko ih ima jos takvih u Hrvatskoj! Ja sam evo pre mozda par minuta se uclanio kod njih, sad cu malo da cunjam po njihovom forumu, pokusacu i ovo da im predlozim, a takodje bi trebalo da se uradi isto i sad Crnom Gorom, Bosnom, Makedonijom, Slovenijom, svuda gde je slaba jezicka barijera! Meni jezik nije problem, za sad baratam sa dva, ali mnogima jeste, ja sa Bugarima mogu da se sporazumem, ali na Engleskom, i sta da radi Bugarin kad uleti na neku ''nasu'' temu? Da zverlja kao tele u sarena vrata, isto bi i ''mi'' radili kad bi videli bugarski topic! Ali Hrvat, Bosanac, Makedonac, jednostavno citaju, bez da provale da se nalaze na npr. srpskom topicu, ili obrnuto! Zato smatram da bi trebalo da se stopi u jedan! Verovatno ce mi sad mnogi reci da ja gresim, ali ja sam izneo svoje misljenje, onaj ko je procitao, procitao je, nadam se da ga sad nisam mnogo udavio! :D :D
Mudro zboriš!

Korisnikov avatar
Kempi
Fotograf kluba
Fotograf kluba
Postovi: 612
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 11:17 pm
Lokacija: Jagodina-300m od DVE zirafe

Re: Kako da doprinesete razvoju kluba

od Kempi » Ned Jan 29, 2012 9:00 pm

Jel ste videli za chat? Bar za phbb forume ima mali milion chatova i prosto se ubacuju,npr:

http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=543865

http://blog.chatroll.com/how-to/add-a-p ... -2-minutes

Dosadilo mi je da se sa Dexom i Ziletom kuckam na gmail chat :mrgreen:

Il' mi dajte admin pass pa da vidite kako cu da vam vratim forum....i dal' cu da vam vratim :lol:
kad porastem biću DJ DEX

Korisnikov avatar
Žile
Legenda kluba
Legenda kluba
Postovi: 577
Pridružio se: Sub Okt 30, 2010 9:55 pm
Lokacija: Železnik

Re: Kako da doprinesete razvoju kluba

od Žile » Ned Jan 29, 2012 10:16 pm

Jeeeeeeeeee ocemo chat, :clap: :clap: :clap: ocemo chat, :clap: :clap: :clap: ocemo chat, :clap: :clap: :clap: ocemo chat :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Korisnikov avatar
mircetic
Standardan član
Standardan član
Postovi: 51
Pridružio se: Čet Apr 14, 2011 7:59 pm
Lokacija: Kladovo - istočna Srbija

Re: Kako da doprinesete razvoju kluba

od mircetic » Ned Jan 29, 2012 10:24 pm

...stvarno, kad će taj chat...? Milim, nema smisla... :problem: :)

71 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gosta

Danas je Pet Mar 29, 2024 1:13 am