Novi dizajn foruma
Obaveštenja u vezi kluba, ideje, predlozi...

Korisnikov avatar
Vlada
El Presidente
El Presidente
Postovi: 1133
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 10:32 am
Lokacija: Beograd

Novi dizajn foruma

od Vlada » Sub Sep 26, 2015 4:31 pm

Dragi nasi clanovi i forumasi, kao sto vidite admini su se dobrano pomuchili da malo upgrade-uju i ulepsaju nas forum uochi PETOG RODJENDANA :clap: , pa dajte da cujemo vase misljenje (POHVALE :D i mozda slucajno, ne daj boze primedbe :D ) na izgled foruma.

Korisnikov avatar
vladimir.ra
Mitsubishi fanatik
Mitsubishi fanatik
Postovi: 374
Pridružio se: Pet Okt 28, 2011 8:07 pm
Lokacija: SMEDEREVO PRESTONICA SRBIJE !!!

Re: Novi dizajn foruma

od vladimir.ra » Ned Sep 27, 2015 7:00 pm

Na trenutak sam pomislio da mi je riknula mozila i da me je bacila na ko zna koji sajt... :lol:

Moram da priznam da je ovo prijatno iznenadjenje i da iz prve nisam mogao da se snadjem gde su najnovije teme i vesti. Kada se na nesto naviknem, svaka promena mi tesko pada.
Priznajem, ova neverovatno prija!
Pravo je cudo da su se administratori odlucili i pronasli vremena i kapaciteta da osveze izgled sajta, jer za ovako nesto treba vremena i volje.
Stoga cestitam i ovom prilikom se zahvaljujem administratorima i svim ostalima ako ih ima koji su doprineli ovom savremenijem izgledu sajta. :clap: :clap: :clap:
Iskreno, stari je licio na Windows 98 :D

U nadi da ce ovaj potez pokrenuti lavinu novih ideja i inicijativa za cesca okupljanja i organizovanja, pozdravljam sve clanove kluba i foruma.

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Novi dizajn foruma

od DJ DEX » Ned Sep 27, 2015 8:49 pm

Na dobro se Čovek odmah navikne. :lol: Nadam se da će biti jos novina vezano za sam klub .
Moj predlog je da se novi članovi pri prijavljivanju i registrovanju malo vise potrude tj.da moraju da postave slike automobila bar 3,da predstave sebe i svoj auto i da im to bude uslov za ulazak u klub.
Takodje predlog za nazovimo VIP članstvo za članove sa članskim kartama koje će značiti nešto više u odnosu na klasik čalanove koji se pojave sa problemom i do sledećeg problema se više ne pojavljuju.

Korisnikov avatar
Žile
Legenda kluba
Legenda kluba
Postovi: 577
Pridružio se: Sub Okt 30, 2010 9:55 pm
Lokacija: Železnik

Re: Novi dizajn foruma

od Žile » Ned Sep 27, 2015 9:22 pm

Nije lose, nije lose :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Apsolutno se slazem sa Dexom
Ajd nas sad jos ubacite i na Tapatalk :thumbup:

Korisnikov avatar
Rale
Mitsubishi ljubitelj
Mitsubishi ljubitelj
Postovi: 262
Pridružio se: Uto Okt 11, 2011 4:44 pm

Re: Novi dizajn foruma

od Rale » Pon Sep 28, 2015 3:15 pm

Svakog dana u svakom pogledu sve vise napredujemo :) :clap: :clap:
Dexovu ideju podrzavam 100% :thumbup:

Korisnikov avatar
Beasaster
Član kluba
Član kluba
Postovi: 788
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 12:38 am
Lokacija: Železnik

Re: Novi dizajn foruma

od Beasaster » Pon Sep 28, 2015 4:46 pm

Red bi bio da vas i ja pohvalim i podrzim sve u radu foruma ,a i nadam se da ce mozda uskoro biti i nekih novina...
GALANT EA0 GLS 2.0 16V 1997 100 KW 4G63

Korisnikov avatar
Nino
Mrzovoljni admin
Mrzovoljni admin
Postovi: 518
Pridružio se: Pet Okt 15, 2010 1:27 am
Lokacija: Bg Vidikovac

Re: Novi dizajn foruma

od Nino » Pon Sep 28, 2015 6:00 pm

Hvala svima na pohvalama, Vlada i ja cemo se potruditi da ovo bude samo prva medju mnogim novinama koje ce se dogoditi.
Moj predlog je da se novi članovi pri prijavljivanju i registrovanju malo vise potrude tj.da moraju da postave slike automobila bar 3,da predstave sebe i svoj auto i da im to bude uslov za ulazak u klub.
Da predstave sebe je obavezno a za slike auta cemo jos razmisliti. Ima ljudi koji jednostavno ne zele da stavljaju svoj automobil na internet.
Takodje predlog za nazovimo VIP članstvo za članove sa članskim kartama koje će značiti nešto više u odnosu na klasik čalanove koji se pojave sa problemom i do sledećeg problema se više ne pojavljuju.
Definitivno se slazem. Uskoro ce se uraditi nesto po tom pitanju.
Ajd nas sad jos ubacite i na Tapatalk :thumbup:
Ako bude vise zahteva razmotrice se i Tapatalk

Korisnikov avatar
dule0911
Standardan član
Standardan član
Postovi: 105
Pridružio se: Pon Avg 18, 2014 8:09 pm
Lokacija: Beograd, Leštane

Re: Novi dizajn foruma

od dule0911 » Pon Sep 28, 2015 7:14 pm

Tapatalk je prost da se ubaci, stvarno nema mnogo posla, iz iskustva kazem :)
A mnogo znaci jer nemamo svi uvek vremena za racunar, na telefonu je nemerljivo lakse koristiti forume kroz tapatalk.

Inace mi se novi dizajn dopada, veoma lep, jedino je crvena boja malko napadna za moj ukus ali nista strasno :) Ako nije problem samo da se gore u brzi meni ubaci i link za unreadposts, navika je cudo :) Radi i kada ga rucno ukucam, samo eto, lakse je kliknuti :)

Korisnikov avatar
Urke
Član kluba
Član kluba
Postovi: 266
Pridružio se: Ned Jul 21, 2013 10:11 pm
Lokacija: Barajevo BGD

Re: Novi dizajn foruma

od Urke » Uto Sep 29, 2015 8:25 am

Sve pohvale za novi dizajn,mada je za pocetak cudno i sto su vec rekli treba se snaci kad je covek navikao vec na jedno... :clap: :lol: :thumbup: :thumbup:
Slika
Mitsubishi Colt 1.3 16V 2001 by Urke

Korisnikov avatar
Nino
Mrzovoljni admin
Mrzovoljni admin
Postovi: 518
Pridružio se: Pet Okt 15, 2010 1:27 am
Lokacija: Bg Vidikovac

Re: Novi dizajn foruma

od Nino » Uto Sep 29, 2015 5:50 pm

Tapatalk je prost da se ubaci, stvarno nema mnogo posla, iz iskustva kazem :)
Nije tu problem njegovo stavljanje na forum, da je to problem problema ne bi bilo :)
Moram da vidim koliko serverskih resursa trosi i kakvu politiku privatnosti ima(cuvanje podataka clanova).
Takodje poznati su mi neki njegovi sigurnosni propusti koje je imao, a sigurnosni propusti su mi veoma bitni, pogotovo kod aplikacija sa strane koje imaju pristup bazi podataka.

Zato sam rekao ako bude vise zahteva razmotricu.
Ako nije problem samo da se gore u brzi meni ubaci i link za unreadposts, navika je cudo :)
Ubaceno :thumbup:

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Pet Mar 29, 2024 1:55 am