od iberlauf » Pet Dec 11, 2015 12:43 pm
od DJ DEX » Pet Dec 11, 2015 10:52 pm
Post si postavio na pogresnom mestu.Za ovakva pitanja vezano za mehaniku postoji oposebna rubrika TEHNIČKA PITANJA pa onda npr. MEHANIKA.Pozdrav članovimaKad startujem motor,pogotovu kad je hladnije vreme, na outlanderu 2.0-16v 2003.,prvih 10-ak sekundi obrtaji odu na 2200 /min,posle se spuste na 1500,a kasnije na 800,da li je to uobičajeno za 4g63 ili je neki problem u pitanju,pošto je u prvim trenucima najbitnije da motor ne ide u veće obrtaje,hvala unapred na odgovoru
od iberlauf » Sub Dec 12, 2015 12:00 am
Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta