Prednji lezaj tocka na coltu 2002
Kočnice, amortizeri, gume...

zolt1
Početnik
Početnik
Postovi: 22
Pridružio se: Ned Avg 21, 2011 10:00 am

Prednji lezaj tocka na coltu 2002

od zolt1 » Pon Okt 24, 2011 11:23 pm

Evo ovako stoje stvari. Lezaj je poceo da se cuje i odlucio sam se na zamenu, sto je poo meni nirmalno. Problem je nastao kad smo izvadili stari lezaj. Naime, dimenzije su 70 -40 - 36 sto daju u svim mogucim radnjama koje sam zvao, ali, stari lezaj je iz jednog dela, zatvoren je a novi sam dobio sa 2 semeringa, sto i nije problem , ali unutrasnji prsten lezaja je 36 mm dok je spoljasnji prsten 34. Posto nigde nisam mogao naci isti kao stari, ugradili smo koji smo imali,ali pisti pri voznji. Gde da nabavim odgovarajuci lezaj???? Hvala unapred :(

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Prednji lezaj tocka na coltu 2002

od DJ DEX » Pon Okt 24, 2011 11:30 pm

AAA :?: Nista mi nije jasno.Po onome sto si napisao ti si postojeci lezaj zamenio slicnim.Pa to nikako ne moze da bude dobro.Jesi li ti kupio taj zamenski lezaj u pekari a ugradio ga na livadi :!: :?: Izvini ali izgleda tako.Ako po broju sasije nisi nasao odgovarajuci trebalo da ti po uzorku daju ISTI.

Korisnikov avatar
Mladen90
Početnik
Početnik
Postovi: 41
Pridružio se: Uto Nov 08, 2011 12:17 am
Lokacija: Zvornik

Re: Prednji lezaj tocka na coltu 2002

od Mladen90 » Sub Maj 25, 2013 4:13 pm

Pozdrav dobri ljudi.. Posto je naslov odgovarajući, postavići pitanje ovde.. Danas bio kod vulkanizera mislio da mi se guma cuje cudno, zavisno od brzine, izrazito iznad 60 km/h - onako tiho fukce nesto kao da zakacuje pri obrtanju ili ima ekscentricno teziste. Kaze vulkanizer nije guma nego prednji desni lezaj. Mene interesuje koje su cene za te lezajeve i jel postoje neki koje treba trazim ili izbegnem i da li je potrebno menjati jos nesto osim lezaja?

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Pet Mar 29, 2024 2:28 pm