Makedo-Gas d.o.o. - Ugradnja plina - BRISK svećice

Korisnikov avatar
BRISK
Početnik
Početnik
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Jan 15, 2013 1:44 pm

Makedo-Gas d.o.o. - Ugradnja plina - BRISK svećice

od BRISK » Uto Jan 22, 2013 3:18 pm

Slika

Mitsubishi club Serbia postao je partner sa našom firmom Makedo-Gas d.o.o, iz Beograda, koja vrši profesionalnu ugradnju i servis auto gas (plinskih) uređaja kao što su AC Stag, Apolo, Landi, Lovato...
Stručni kadar firme nudi pravilnu montažu auto gas uređaja, koja garantuje savršeni rad plinskog sistema. Višegodišnje radno iskustvo kao i veliki broj zadovoljnih klijenata na teritoriji Srbije i Makedonije dobar su pokazatelj profesionalnog i kvalitetnog rada naše firme.

Saradnja sa renomiranim prozvođačima auto gas sistema i propratne opreme na području Evrope takođe garantuje kvalitetno i uspešno poslovanje. Firma konstantno prati i primenjuje unapređivanje auto gas sistema koje diktira konstantan razvoj automobilske industije, te svojim klijentima nudi sve inovacije evropskog tržišta.

Jedan od ključnih faktora tih inovacija za dobar rad motora, koji kao alternativno gorivo koristi tečni naftni gas, svakako su svećice za TNG.

Iz tog razloga smo proširili svoju delatnost na uvoz i distribuciju specijalno dizajniranih svećica za benzinske motore koji kao alternativno gorivo koriste tečni naftni gas (TNG), pod nazivom BRISK LPG SILVER. Takođe u ponudi imamo i grejače za dizel motore renomirane češke kompanije BRISK, koja poslednjih 80 godina proizvodi svećice za sve tipove benzinskih motora.

Korišćenjem najnovijih tehnologija kod svećica BRISK LPG SILVER omogućen je lakši pristup gasa do flashover-a, srebrne centralne elektrode malog prečnika i samog zazora između centrane i bočne elektrode. Napon koji zavisi od svećice znatno je smanjen upotrebom centralne srebrne elektrode malog prečnika i smanjenom bočnom elektrodom.

Mnogi veliki svetski proizvođači automobila, kao sto su VW, Audi, Skoda, Seat, Lada, Volvo, Daewoo(GM), Lamborghini, kao i mnogi drugi su korisnici BRISK proizvoda.

Za više informacija, slobodno slobodno nas kontaktirajte:

Servis i ugradnja auto gasa
Adresa: Bulevar Kralja Aleksandra 656, 11000 Beograd
Telefon: + 381 11 6301 317
E-mail: kontakt@autogasservis.rs
Sajt: http://www.autogasservis.rs
Sajt: http://www.stag.rs

Prodaja BRISK
Adresa: Bulevar Kralja Aleksandra 656, 11000 Beograd
Telefon: + 381 11 6301 303
E-mail: office@brisk.rs
Sajt: http://www.brisk.rs
Sajt: http://www.briskracing.rs


Članovima Mitsubishi kluba, naša firma omogućava popuste!

- Besplatna ugradnja svećica kupljenih u našem servisu
- Ugradnja auto gasa na motorima sa 4 cilindra - 40 eura popusta
- Ugradnja auto gasa na motorima sa 6 cilindara - 50 eura popusta

Da bi ostvario popust, član je dužan dati na uvid važeću člansku kartu i ličnu kartu ili neki drugi dokument koji potvrđuje identitet.

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Makedo-Gas d.o.o. - Ugradnja plina - BRISK svećice

od DJ DEX » Uto Jan 22, 2013 8:40 pm

Zelim da ekipi "makedonaca" pozelim dobrodoslicu :wave: :wave: :wave: :wave:
Iskoristicu priliku da dam svaku preporuku za saradnju sa vasim servisom i to na osnovu duge saradnje.POZZZ

Korisnikov avatar
BRISK
Početnik
Početnik
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Jan 15, 2013 1:44 pm

Re: Makedo-Gas d.o.o. - Ugradnja plina - BRISK svećice

od BRISK » Čet Jan 24, 2013 12:32 pm

Zelim da ekipi "makedonaca" pozelim dobrodoslicu :wave: :wave: :wave: :wave:
Iskoristicu priliku da dam svaku preporuku za saradnju sa vasim servisom i to na osnovu duge saradnje.POZZZ
Hvala Deki! :)

Korisnikov avatar
TRIO_driver
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 417
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 12:00 am
Lokacija: Novi Sad

Re: Makedo-Gas d.o.o. - Ugradnja plina - BRISK svećice

od TRIO_driver » Pet Jan 25, 2013 12:43 pm

Ja sam samo jednom dosao u dodir sa BRISK, tj. moj kupac, u pitanju je Celica 1.8 TS, na automobil idu fabricki iridijumske, on ima plin, nazalost su otisle svecice, stavili smo nove iridijumske, auto ide kao zmaj, stavili smo BRISK za LPG, ide ipak losije, sam vlasnik ih je nabavljao, ne znam da li motor ne trpi, ili je LPG svecica ok ako menja obicnu, ali se meni desilo da je u direktnom testu (nema lazi, nema prevare), stock iridijumska ipak bila bolja vs. LPG Brisk.

Ovde su detalji price:

http://www.triodriver.com/price-iz-trio ... ve-motora/

Ostavio je Brisk ipak, iz ekonomskih razloga, 4 NGK iridijum su 8k dinara, a Brisk LPG su bile valjda 1500 dinara.

Pa me zanima da znam zbog sebe (jer to je moj servis iz price), jel LPG svecica pije vode kod obicnih samo svecica, ili ima neka iridijum LPG svecica u BRISK ponudi?
Slika

Korisnikov avatar
BRISK
Početnik
Početnik
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Jan 15, 2013 1:44 pm

Re: Makedo-Gas d.o.o. - Ugradnja plina - BRISK svećice

od BRISK » Pet Jan 25, 2013 1:09 pm

Ja sam samo jednom dosao u dodir sa BRISK, tj. moj kupac, u pitanju je Celica 1.8 TS, na automobil idu fabricki iridijumske, on ima plin, nazalost su otisle svecice, stavili smo nove iridijumske, auto ide kao zmaj, stavili smo BRISK za LPG, ide ipak losije, sam vlasnik ih je nabavljao, ne znam da li motor ne trpi, ili je LPG svecica ok ako menja obicnu, ali se meni desilo da je u direktnom testu (nema lazi, nema prevare), stock iridijumska ipak bila bolja vs. LPG Brisk.

Ovde su detalji price:

http://www.triodriver.com/price-iz-trio ... ve-motora/

Ostavio je Brisk ipak, iz ekonomskih razloga, 4 NGK iridijum su 8k dinara, a Brisk LPG su bile valjda 1500 dinara.

Pa me zanima da znam zbog sebe (jer to je moj servis iz price), jel LPG svecica pije vode kod obicnih samo svecica, ili ima neka iridijum LPG svecica u BRISK ponudi?
Postoje Iridium Premium Plus svećice, manjeg radnog napona, u radngu sa NGK LPG Laser Line. Cena je daleko niža od NGk.

Što se tiče navedenog problema, postoji li način da dođemo da vlasnika automobila i proverimo o čemu se radi?

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Makedo-Gas d.o.o. - Ugradnja plina - BRISK svećice

od DJ DEX » Pet Jan 25, 2013 6:19 pm

Moje licno iskustvo je da tamo gde je fabricka svecica iridium ili platina moze da dodje samo drugi proizvodjac ali mora da ostane svecica u tom rangu.LPG Silver varijanta je ipak svecica po meni koja menja ove da kazem normalne svecice.Cak i po pitanju cene jedna garnitura koja kosta 8k ili 9k ipak izadje jeftinija jer se menja na 100000km .

Korisnikov avatar
BRISK
Početnik
Početnik
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Jan 15, 2013 1:44 pm

Re: Makedo-Gas d.o.o. - Ugradnja plina - BRISK svećice

od BRISK » Pon Jan 28, 2013 11:58 am

Moje licno iskustvo je da tamo gde je fabricka svecica iridium ili platina moze da dodje samo drugi proizvodjac ali mora da ostane svecica u tom rangu.LPG Silver varijanta je ipak svecica po meni koja menja ove da kazem normalne svecice.Cak i po pitanju cene jedna garnitura koja kosta 8k ili 9k ipak izadje jeftinija jer se menja na 100000km .
Tako je, menja se na 100.000km samo kada je u pitanju benzin, ali na plinu ne može da pređe više od 60.000km max, jer keramika prva ne može da izdrži više (može, ali sa rizikom da pukne i napravi oštećenja u motoru).

Evo je i slika za sve ljubitelje NGK koji ne znaju dovoljno o njihovim proizvodima :)

Slika

Tako da se ni u jednom slučaju ne isplate više :)

Korisnikov avatar
BRISK
Početnik
Početnik
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Jan 15, 2013 1:44 pm

Re: Makedo-Gas d.o.o. - Ugradnja plina - BRISK svećice

od BRISK » Pon Mar 18, 2013 3:11 pm

PRVI PUT U SRBIJI - BRISK ŠKODA RS01 WRC!

BEOGRADSKI SAJAM AUTOMOBILA 2013 - HALA 3A

Slika

Korisnikov avatar
Leon_Lancer
Standardan član
Standardan član
Postovi: 62
Pridružio se: Sre Jul 25, 2012 11:58 pm

Re: Makedo-Gas d.o.o. - Ugradnja plina - BRISK svećice

od Leon_Lancer » Uto Mar 19, 2013 1:13 pm

Za Brisk samo reči hvale imam.Koristim ih u drugom autu,i u svim ostalim mašinama uključujući i mopede.Bosch i NGK su mi trajale na mopedima po 300-400 km i to je to.Brisk evo sada treća sezona,a na drugom mopedu sam zaboravio kad sam je stavio.
Da li delite neke nalepnice pošto bih zalepio jednu reklamnu u radionici? :D

Korisnikov avatar
BRISK
Početnik
Početnik
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Jan 15, 2013 1:44 pm

Re: Makedo-Gas d.o.o. - Ugradnja plina - BRISK svećice

od BRISK » Sre Mar 20, 2013 3:13 pm

Delićemo svašta. Naravno i nalepnice. :)

TAKOĐE OBAVEŠTAVAMO SVE ČLANOVE FORUMA DA ĆE IH NA SAJMU ČEKATI I SAJAMSKI POPUST OD 10%.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 3:40 pm