Menjač i dobar majstor
Napišite nešto o sebi...

zmajchek1
Početnik
Početnik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet Jun 21, 2018 3:30 pm

Menjač i dobar majstor

od zmajchek1 » Čet Jun 21, 2018 3:42 pm

Dragi forumaši.

Treba mi vaša pomoć.
Imam Mitsubishi Montero, 3.5, benzin-gas, 2003 godište. Taman kad sam postavio oglas da ga prodajem, počeo je nešto da zeza. Jedan majstor kaže da j menjač otišao, drugi da je nešto oko konvertera, ili Wangler, šta god to da znači (automatski menjač), u svakom slučaju, nisam siguran da znaju šta govore. Ne bih želeo da prevarim novog kupca, želeo bih da sredim auto pre prodaje, ali ne bih ni da bacam puno para a posle da se ispostavi da je problem nešto drugo.

Znači prvo pitanje: da li možete nekog da mi preporučite, neki servis gde se razumeju u ova kola, da su dobri i pošteni majstori? Živim u Senti, blizu Subotice, ali može i neki servis i na većoj udaljenosti, na primer Novi Sad, samo da znam da su pouzdani ljudi i da znaju svoj posao.

Drugo pitanje: ukoliko se ispostavi da je menjač, da li predlažete popravku, i kod koga, ili da li znate nekog ko prodaje korišćene menjače ali da je čovek od poverenja? Ja znam jedan servis u Bečeju, tip mi je rekao 2000 eura generalka, pa sam mu se zahvalio.

Eto toliko, nadam se da sam bio jasan. Možete mi odgovoriti i na +38163533949, može i Viber.
Hvala vam puno.
Savio Robert Andruško.

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Menjač i dobar majstor

od DJ DEX » Pet Jun 22, 2018 7:14 pm

Pa imas veliki problem :!: Ako ti Japan Auto iz Bg ne pomogne tesko da ce neko drugi.Njihov kontakt 0112892997.Sto se para tice kako god okrenes,popravljao ili menjao,nece biti jeftino nigde.

zmajchek1
Početnik
Početnik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet Jun 21, 2018 3:30 pm

Re: Menjač i dobar majstor

od zmajchek1 » Sub Jun 23, 2018 8:58 am

Hvala ti na odgovoru.
Posle dve nedelje u garaži, juče sam ga upalio, otišao do praonice i radio je kao nov. Menjač uopšte nije trzao.
Da li je moguće da menjač radi pa ne radi, ili se tu radi o nekom drugom problemu?
Sve je počelo kad sam jednom zaglavio u blatu, sva četiri točka su bila u vazduhu i razmišljam da li je nešto dole oštećeno, možda neka elektronika?

hvala još jednom.
pozdrav

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Pet Mar 29, 2024 12:27 am