Bobo M
Napišite nešto o sebi...

Bobo M
Početnik
Početnik
Postovi: 22
Pridružio se: Sub Avg 03, 2013 12:21 pm

Bobo M

od Bobo M » Sub Avg 03, 2013 12:57 pm

Pozdrav svima,iz Beograda sam od pre par dana vlasnik Mitsubishi space stara 2002 god.Ovaj forum posećivao sam ranije i zahvaljujući Vama i ja sam odabrao tri dijamanta,informacije koje sam ovde pročitao u mnogome su olakšale kupovinu,u narednom periodu očekujem još dosta korisnih informacija,kada ja budem znao nešto više svakako podeliću sa Vama (trenutno veoma upućen u cene delova za veliki servis).O svojim prvim impresijama mogu samo reći pohvale,ipak je nastao u Japanu a njihov TQM (totalni kvalitet) svuda je poznat.Evo i sličice

http://imageshack.us/photo/my-images/689/2d3k.jpg/

Korisnikov avatar
Vlada
El Presidente
El Presidente
Postovi: 1133
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 10:32 am
Lokacija: Beograd

Re: Bobo M

od Vlada » Sub Avg 03, 2013 3:06 pm

Pozz
informacije koje sam ovde pročitao u mnogome su olakšale kupovinu
Forum radi posao :) :thumbup:

Korisnikov avatar
TRIO_driver
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 417
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 12:00 am
Lokacija: Novi Sad

Re: Bobo M

od TRIO_driver » Pon Avg 05, 2013 1:09 am

Bojim se da ces se u startu malo razocarati, jer tvoj Space Star nije ni prisao Japanu, sklopljen je u fabrici u Holandiji.
Slika

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Bobo M

od DJ DEX » Uto Avg 06, 2013 8:43 am

Pozdrav Slobo i dobrodosao!Drago mi je sto si dobro prosao sa kupovinom, a jos draze sto si sad postao clan ove nase Micu porodice :lol: :wave: :thumbup:

Bobo M
Početnik
Početnik
Postovi: 22
Pridružio se: Sub Avg 03, 2013 12:21 pm

Re: Bobo M

od Bobo M » Uto Avg 06, 2013 12:17 pm

Hvala na dobrodošlici Dex,za Trio: znam u pravu ste,imao je ko da me poduči .... srce mu je iz Japana,vozač "pomalo liči na Japanca",znači u kombinaciji skoro pa pravi Japanac :lol: .
Pozdrav.

Korisnikov avatar
vladimir.ra
Mitsubishi fanatik
Mitsubishi fanatik
Postovi: 374
Pridružio se: Pet Okt 28, 2011 8:07 pm
Lokacija: SMEDEREVO PRESTONICA SRBIJE !!!

Re: Bobo M

od vladimir.ra » Uto Avg 06, 2013 2:27 pm

Pozdrav i neka te sluzi auto kako treba!
Ako mozes neke utiske da mi preneses, jer isti takav planiram i ja da kupim, cak istu boju...
Interesuje me potrosnja, kao i ponasanje na putu, u krivinama, po neravnim putevima i td.
Raspitivao sam se bas za taj tvoj auto pre nedelju dana, ali eto, bio si brzi :lol:

Pozdrav svima,iz Beograda sam od pre par dana vlasnik Mitsubishi space stara 2002 god.Ovaj forum posećivao sam ranije i zahvaljujući Vama i ja sam odabrao tri dijamanta,informacije koje sam ovde pročitao u mnogome su olakšale kupovinu,u narednom periodu očekujem još dosta korisnih informacija,kada ja budem znao nešto više svakako podeliću sa Vama (trenutno veoma upućen u cene delova za veliki servis).O svojim prvim impresijama mogu samo reći pohvale,ipak je nastao u Japanu a njihov TQM (totalni kvalitet) svuda je poznat.Evo i sličice

http://imageshack.us/photo/my-images/689/2d3k.jpg/

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Bobo M

od DJ DEX » Uto Avg 06, 2013 3:33 pm

vlado ne sekiraj se ovaj je iz Subotice a ne iz Pozarevca,onaj u PO tebe ceka :lol:

Bobo M
Početnik
Početnik
Postovi: 22
Pridružio se: Sub Avg 03, 2013 12:21 pm

Re: Bobo M

od Bobo M » Uto Avg 06, 2013 6:27 pm

Hvala Vlado,imam ga tek nedelju dana,kao što reče Dex stigao iz Subotice (autpoutem),utiske ću kompletirati za jedno mesec dana,prvi su potrošnja sa klimom 7 - 7,5l,precizan na upravljaču i oseća neravnine.Pošalji mi tvoj mejl ili telefon,za smederevsku jesen uz domaće vino dobićeš informaciju iz prve ruke.Pozdrav!

Korisnikov avatar
vladimir.ra
Mitsubishi fanatik
Mitsubishi fanatik
Postovi: 374
Pridružio se: Pet Okt 28, 2011 8:07 pm
Lokacija: SMEDEREVO PRESTONICA SRBIJE !!!

Re: Bobo M

od vladimir.ra » Uto Avg 06, 2013 7:38 pm

Ma to je onaj sto je pristajao na zamenu, secas se da sam ti pominjao kada si bio kod mene, cak si me pitao jel se uklapam u tu racunicu... :)
A ovog mog iz PO ja pratim u stopu, jutros je otisao na more :D


vlado ne sekiraj se ovaj je iz Subotice a ne iz Pozarevca,onaj u PO tebe ceka :lol:

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Bobo M

od DJ DEX » Uto Avg 06, 2013 9:44 pm

U jeste ,e je.i ga :( Izgleda da se neko usrecio :mrgreen:

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 9:33 pm