gastarbajter
Napišite nešto o sebi...

xkillerx
Početnik
Početnik
Postovi: 42
Pridružio se: Pon Feb 22, 2016 12:01 pm

gastarbajter

od xkillerx » Pon Feb 22, 2016 12:13 pm

Zdravo svima! Pozdrav iz Njematzke.

Bio sam mnogo upadljiv s mojim autom na domace table, pa sam ga se otarasio i trazio sebi neko prelazno resenje, da bude dobro a ne skupo, a bitnije od svega da osiguranje bude jeftino jer u jevropi lako moze da se desi da ko nema istoriju dobrog vozacha (dzaba meni 15 godina vozackog staza u jugi...) da osiguranje kosta vise nego auto.

DakleM cura vec ima stari SpaceStar pa mi nasla u oglasima jednog lansera, ali vise o njemu u drugoj sekciji.

Sta jos hocete da znate? Sudeci po njenim iskustvima s majstorima, i mojim, ja radije ne bih da teram auto kod njih na popravke, nego ako mogu nesto onda sam. ako ne, prilikom sledece posete balkanu kod nekog proverenog. Naime, ovde se popravke mere u radnim satima, koji su , ka kupcu, tj vlasniku auta 60 do 80 evra na sat, i nema garancije da su popravili auto, tj bas da je sve kako treba. Delovi iskljucivo novi npr ako zeza alternator, ne ide se kod Mimija koji za 3000din promeni lezaje i renovira ga, nego stave nov za 400 evra pa ti teraj polovan auto. Za zamenu ulja se prave blesavi, i izmisljaju sve i svasta, posle trece price sam vec popizdeo i poceo da se svadjam da se ne razumem bog zna koliko u mehaniku ali da imam kanal ili dizalicu kod kuce, promenio bih ulje za 15 min, man'te me idiotluka...

Eto, pa sta hocete da znate o zivotu preko grane, izvolite pitajte.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta

Danas je Pet Mar 29, 2024 10:03 am