rookie
Napišite nešto o sebi...

Siniša Petrović
Početnik
Početnik
Postovi: 22
Pridružio se: Pet Maj 19, 2017 11:38 am
Lokacija: Niš

rookie

od Siniša Petrović » Uto Jul 04, 2017 2:55 pm

Zdravo svima. Od pre neki dan sam postao ponosan vlasnik Mitsubishi Outlandera (2004) pa mi nekako i logično da postanem drug član ovog foruma ;) Prvo da se zahvalim svim starijim članovima na dosadašnjim postovima koje sam čitao kao neregistrovan član. Mnogo korisnih informacija. Nadam se da ću i ja uspeti da napišem nešto pametno u budućnosti i tako pomognem nekom drugom.
Outlander ne stigoh ljudski ni da provozam, napao me posao. Za ovih par dana jedino što sam ustanovio je da je fantastičan automobil ;)
Sitnica koja trenutno ne radi je pozadinsko osvetljenje na konzoli gde su točkići za podešavanje temperature ali verujem da nije neki problem srediti. Pitaću u sekciji "Elektronika".

Korisnikov avatar
vladimir.ra
Mitsubishi fanatik
Mitsubishi fanatik
Postovi: 374
Pridružio se: Pet Okt 28, 2011 8:07 pm
Lokacija: SMEDEREVO PRESTONICA SRBIJE !!!

Re: rookie

od vladimir.ra » Sre Jul 05, 2017 9:17 am

Pozdrav i tebi i dobrodošao na forum! Pre par nedelja imao sam tu čast da isprobam outlandera i oduševio sam se! Definitivno dobar izbor si napravio i u pravo vreme s'obzirom na godinu proivodnje i cenu! Srećno.

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: rookie

od DJ DEX » Čet Jul 06, 2017 9:16 am

Pozz i dobrodošao!

Siniša Petrović
Početnik
Početnik
Postovi: 22
Pridružio se: Pet Maj 19, 2017 11:38 am
Lokacija: Niš

Re: rookie

od Siniša Petrović » Čet Jul 06, 2017 12:07 pm

Pozdrav i tebi i dobrodošao na forum! Pre par nedelja imao sam tu čast da isprobam outlandera i oduševio sam se! Definitivno dobar izbor si napravio i u pravo vreme s'obzirom na godinu proivodnje i cenu! Srećno.

Hvala na dobrodošlici :) I hvala na podršci zbog izbora automobila. Kupovina je trajala tri meseca. Prvo sam uradio obimnu analizu, počev od toga koliki mi je budžet, lokacije gde živim (brdo u Nišu, zimi katastrofa), godišnja kilometraža... A kada sam doneo konačni sud u vezi Outlandera krenule su sugestije i odvraćanje od raznih spoljnih elemenata: te mnogo troši, te nema delova, te nema majstora, bla, bla.... Kako god, nisu uspeli ;)

Siniša Petrović
Početnik
Početnik
Postovi: 22
Pridružio se: Pet Maj 19, 2017 11:38 am
Lokacija: Niš

Re: rookie

od Siniša Petrović » Čet Jul 06, 2017 12:07 pm

Pozz i dobrodošao!
Hvala puno, bolje Vas našao!

Korisnikov avatar
vladimir.ra
Mitsubishi fanatik
Mitsubishi fanatik
Postovi: 374
Pridružio se: Pet Okt 28, 2011 8:07 pm
Lokacija: SMEDEREVO PRESTONICA SRBIJE !!!

Re: rookie

od vladimir.ra » Pet Jul 07, 2017 10:41 am

Pozdrav i tebi i dobrodošao na forum! Pre par nedelja imao sam tu čast da isprobam outlandera i oduševio sam se! Definitivno dobar izbor si napravio i u pravo vreme s'obzirom na godinu proivodnje i cenu! Srećno.

Hvala na dobrodošlici :) I hvala na podršci zbog izbora automobila. Kupovina je trajala tri meseca. Prvo sam uradio obimnu analizu, počev od toga koliki mi je budžet, lokacije gde živim (brdo u Nišu, zimi katastrofa), godišnja kilometraža... A kada sam doneo konačni sud u vezi Outlandera krenule su sugestije i odvraćanje od raznih spoljnih elemenata: te mnogo troši, te nema delova, te nema majstora, bla, bla.... Kako god, nisu uspeli ;)
Zavisi čiju reč čuješ i da li je utemeljena na činjenicama i iskustvu ili su to priče koje se prenose pa dok dođe do nas ko zna šta ispadne na kraju!
Kada bih slušao ljude oko sebe po pitanju automobila, nikada ali nikada ne bih vozi Mitsubishi ! A sa njima sam za 10 godina prešao 200.000 km i navozao se gde god sam poželeo. Da ne smaram više, do daljnjeg ne menjam marku automobila pa taman da mi neko da drugi džabe! E jedino ako mi DJ DEX ode u Nemačku i odluči da ostane tamo... :(

Lynnbor
Početnik
Početnik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre Jun 07, 2017 12:43 pm

Re: rookie

od Lynnbor » Pet Jul 07, 2017 1:19 pm

Pozdrav i dobrodosao, odabrao si pravi auto. Otkad sam usao u Outlandera, a evo vec je dva meseca, preporodio sam se i nije mi jasno kako su ga sklopili da ovako ide. Kada me neko pita kako mi ide auto odgovaram: "kao da j...m svako vece vrhunsku ribu!! različitu!!" :lol: i tu prestaju dalja pitanja :wave:

neko rece gore ne menjam marku do daljnjeg a to daljenje je bas daleko pa sve i da DEX od za Njemacku :D

Korisnikov avatar
darijailija
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 661
Pridružio se: Sub Jan 01, 2011 9:19 pm
Lokacija: Kragujevac

Re: rookie

od darijailija » Sub Jul 08, 2017 7:48 pm

Uh.....outlander, svaki put uzivam u voznji... :D
Ako ti treba polovni delovi ima I to u Mladenovcu dva komada.
IVAN KG (Outlander 2.0 4G63 Colt czT)

Siniša Petrović
Početnik
Početnik
Postovi: 22
Pridružio se: Pet Maj 19, 2017 11:38 am
Lokacija: Niš

Re: rookie

od Siniša Petrović » Ned Jul 09, 2017 2:04 pm

Pozdrav i tebi i dobrodošao na forum! Pre par nedelja imao sam tu čast da isprobam outlandera i oduševio sam se! Definitivno dobar izbor si napravio i u pravo vreme s'obzirom na godinu proivodnje i cenu! Srećno.

Hvala na dobrodošlici :) I hvala na podršci zbog izbora automobila. Kupovina je trajala tri meseca. Prvo sam uradio obimnu analizu, počev od toga koliki mi je budžet, lokacije gde živim (brdo u Nišu, zimi katastrofa), godišnja kilometraža... A kada sam doneo konačni sud u vezi Outlandera krenule su sugestije i odvraćanje od raznih spoljnih elemenata: te mnogo troši, te nema delova, te nema majstora, bla, bla.... Kako god, nisu uspeli ;)
Zavisi čiju reč čuješ i da li je utemeljena na činjenicama i iskustvu ili su to priče koje se prenose pa dok dođe do nas ko zna šta ispadne na kraju!
Kada bih slušao ljude oko sebe po pitanju automobila, nikada ali nikada ne bih vozi Mitsubishi ! A sa njima sam za 10 godina prešao 200.000 km i navozao se gde god sam poželeo. Da ne smaram više, do daljnjeg ne menjam marku automobila pa taman da mi neko da drugi džabe! E jedino ako mi DJ DEX ode u Nemačku i odluči da ostane tamo... :(

Tačno tako. Totalne laike sam ignorisao ali me razočaralo par ljudi koje sam smatrao da su malo bolji poznavaoci automobila.

Siniša Petrović
Početnik
Početnik
Postovi: 22
Pridružio se: Pet Maj 19, 2017 11:38 am
Lokacija: Niš

Re: rookie

od Siniša Petrović » Ned Jul 09, 2017 2:07 pm

Pozdrav i dobrodosao, odabrao si pravi auto. Otkad sam usao u Outlandera, a evo vec je dva meseca, preporodio sam se i nije mi jasno kako su ga sklopili da ovako ide. Kada me neko pita kako mi ide auto odgovaram: "kao da j...m svako vece vrhunsku ribu!! različitu!!" :lol: i tu prestaju dalja pitanja :wave:

neko rece gore ne menjam marku do daljnjeg a to daljenje je bas daleko pa sve i da DEX od za Njemacku :D
Hvala, živ bio!
Odgovor za outlandera ti je odličan, probaću da ga primenim ako dobijem isto pitanje :D

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gosta

Danas je Pet Mar 29, 2024 2:31 pm