Mitsubishi carisma 1,6 16v 1997god.
Napišite nešto o sebi...

Peđa1987
Početnik
Početnik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub Jan 13, 2018 8:59 pm

Mitsubishi carisma 1,6 16v 1997god.

od Peđa1987 » Sub Jan 13, 2018 9:11 pm

Pozdrav
Imam Mitsubishi carismu 1,6 16v 1997god,73kw.
Problem je da se desava kad ga palim upali se ona zuta lampica (check engine) i auto se ugasi.
Auto se cudno upali,ko da na 3 cilindra radi,i ugasi se,nakon par puta upali se normalno i sve radi,ali se u toku voznje opet zna upalit lampica,auto pocuka na 1sek i vozi opet dalje.
Kad mi je ta lampica upaljena tokom voznje i auto ugasim,i pokusam ponovo upalit,auto se upali i nakon par sek.se ta lampica upali a auto se ugasi,i tako opet par puta.
Na dijagnostici mi je izbacilo,termogen ventil i relej pumpe goriva,termpgen sam promijenio,ali relej mi je menanicar rekao da nema pojma gdje se nalazi.
Zanima me dali je netko imao takav problem ili ako netko zna,sta bi moglo biti.
Lp

Peđa1987
Početnik
Početnik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub Jan 13, 2018 8:59 pm

Re: Mitsubishi carisma 1,6 16v 1997god.

od Peđa1987 » Sub Jan 13, 2018 9:14 pm

Pozdrav
Imam Mitsubishi carismu 1,6 16v 1997god,73kw.
Problem je da se desava kad ga palim upali se ona zuta lampica (check engine) i auto se ugasi.
Auto se cudno upali,ko da na 3 cilindra radi,i ugasi se,nakon par puta upali se normalno i sve radi,ali se u toku voznje opet zna upalit lampica,auto pocuka na 1sek i vozi opet dalje.
Kad mi je ta lampica upaljena tokom voznje i auto ugasim,i pokusam ponovo upalit,auto se upali i nakon par sek.se ta lampica upali a auto se ugasi,i tako opet par puta.
Na dijagnostici mi je izbacilo,termogen ventil i relej pumpe goriva,termpgen sam promijenio,ali relej mi je menanicar rekao da nema pojma gdje se nalazi.
Zanima me dali je netko imao takav problem ili ako netko zna,sta bi moglo biti.
S tim da sam zamijenio i svijecice,babine,kablove struje,novi akumulator,senzor protokaa zraka,i jos tonu stvari,ali jos nista se nije rijesilo,pa molim pomoc da to probam rjesit,sumnjam da imam izolirani slucaj,ali promijenio 10ak majstora i svaki put nista.
Lp

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gosta

Danas je Pet Mar 29, 2024 1:38 pm