Molim za informacije u vezi ugradnje plina u lancera 2008 1.6 motor 98ks
Napišite nešto o sebi...

Lancer wagon
Početnik
Početnik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre Dec 05, 2018 12:29 am

Molim za informacije u vezi ugradnje plina u lancera 2008 1.6 motor 98ks

od Lancer wagon » Ned Dec 09, 2018 9:51 pm

Poštovanje ljudi. Po prvi put u životu sam kupio japanca, mitsubishi lancera karavan i oduševljen sam autom. :D :D Auto ima pravih 123000km i bukvalno je u fabrikom stanju. Pre mitsubishija sam vozio citroena dizela i ideja mi je bila da predjem na benzin plin radi ekonomicnije vožnje i tako ja kupih japanca. ;) Nakon kupovine otišao sam u ovlašćeni servis da ga pregledaju i ljudi su konstatovati da im nije bolji auto odavno ušao u servis a meni srce puno :D nakon pitanja jel imaju neku preporuku gde da mu uradim plin gledaju me popreko i kazu da nikako ne ugradjujem plin, kažu da taj motor ne trpi plin i da oni čak neće ni da servisiraju taj auto sa ugrađenim plinom. Sve to se kosi sa početnom idejom o jeftinijoj vožnji. Zapravo sad sam dobio odličan auto ali sa skupljom vožnjom. Molim za iskustvo nekoga ko se razume ili nekoga ko vozi ovaj motor sa plinom? Nisam siguran dal su ovi ljudi plinofobijci ili su u pravu? Unapred se zahvaljujem. Pozdrav :D :D

Korisnikov avatar
cikabrka
Početnik
Početnik
Postovi: 41
Pridružio se: Sub Jul 30, 2016 12:19 pm
Lokacija: Valjevo

Re: Molim za informacije u vezi ugradnje plina u lancera 2008 1.6 motor 98ks

od cikabrka » Pon Dec 10, 2018 1:03 pm

Postovanje i tebi dobri covece, ali omasio si mesto za predstavljanje, ovo je "predstavljanje clanova" :) u drugoj rubrici "predstavljanje automobila" predstavis svog ljubimca :clap: Nemoj me pogresno razumeti ali moras postovati pravila foruma kao i svi ostali ovde :thumbup: :wave:

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Molim za informacije u vezi ugradnje plina u lancera 2008 1.6 motor 98ks

od DJ DEX » Pon Dec 10, 2018 1:50 pm

Pozz i dobrodosao.
Dobices savete i info .samo ispostuj pravila.
Ps.Promasio si mesto za svoj post a otprilike si promasio i mesto za proveru auta :lol: :lol: :lol:

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 12:59 pm