Mitsubishi lancer 1.3 gasi se nakon sto upali
Napišite nešto o sebi...

DeBelcha
Početnik
Početnik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto Dec 11, 2018 11:05 pm

Mitsubishi lancer 1.3 gasi se nakon sto upali

od DeBelcha » Uto Dec 11, 2018 11:39 pm

Zdravo svima, nadam se da cu ovde naci odgovore za neke probleme koje imam. Vozim Mitsubishi Lancer 1.3, 55kw, 97 god. Benzinac. Imam dva problema. Prvi: upalim kola rade normalno, kad dam gas zagusi se i ugasi, tako nekoliko puta a onda upali normalno radi pet sekundi i krene da se gusi i sam se ugasi, mislio sam da prvo zamenim filter goriva, ne znam dal ce da pomogne nesto.. Ako neko zna sta moze da bude problem rado cu da prihvatim savet. Drugi: ne pokazuje kazaljka za gorivo, stoji na nuli, plovak cist ko suza i ne glavi..

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Mitsubishi lancer 1.3 gasi se nakon sto upali

od DJ DEX » Uto Dec 11, 2018 11:49 pm

Zdravo i dobrodosao!
Savet je da ispostujes pravila foruma da bi dobio dalje odgovore.
1.Predstvljanje članova
2.Predstavljanje automobila članova
3.Pišeš šta ti je volja u rubrici koja odgovara.....
Srećno :wave: :wave: :wave: :wave:

DeBelcha
Početnik
Početnik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto Dec 11, 2018 11:05 pm

Re: Mitsubishi lancer 1.3 gasi se nakon sto upali

od DeBelcha » Uto Dec 11, 2018 11:59 pm

Hahaha, pa dok se snadjem ovde, prvi put u zivotu pisem na nekom forumu. Postavio sam u drugom pokusaju gde treba :D

damirantic123
Početnik
Početnik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub Okt 13, 2018 10:47 pm

Re: Mitsubishi lancer 1.3 gasi se nakon sto upali

od damirantic123 » Sre Jan 02, 2019 10:22 pm

Koliko vidim na ovom forumu domacin samo filozofira da se ispostuje procedura koju je krajnje iskomplikovao, a odgovore na muke sa kolima ces tesko dobiti.,zato i imaju sve manje clanova. :x

Korisnikov avatar
darijailija
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 661
Pridružio se: Sub Jan 01, 2011 9:19 pm
Lokacija: Kragujevac

Re: Mitsubishi lancer 1.3 gasi se nakon sto upali

od darijailija » Ned Jan 06, 2019 3:33 pm

Uglavnom na svim forumima je slicno,isto pogledaj.Neznam sta ti nije jasno,kada bi se svi ovako predstavljali nebi se znalo gde je sta,nastao bi pravi haos.Forum je delimicno los jer ima i na fejsbuku micubishi grupa pa je lakse tamo postavljati pitanja i brze se dobije odgovor.Nadamo se da ce jednog dana i to da se promeni,pozdrav :wave:
IVAN KG (Outlander 2.0 4G63 Colt czT)

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Mitsubishi lancer 1.3 gasi se nakon sto upali

od DJ DEX » Ned Jan 06, 2019 4:57 pm

Koliko vidim na ovom forumu domacin samo filozofira da se ispostuje procedura koju je krajnje iskomplikovao, a odgovore na muke sa kolima ces tesko dobiti.,zato i imaju sve manje clanova. :x
Ti si dobio delimican odgovor jer ti niko ne moze popraviti auto virtuelno na osnovu bilo kakve kuknjave vec ti mozemo pomoci na osnovu tvoje strucne opservacije i izlaganje samog problema.Postavio si pitanje 11.12 a odgovor dobio 12.12 mislim da to nije filozofiranje.
Jedini put do bilo kakve saradnje sa ostalim clanovima jeste kroz postovanje pravila kluba.To nisu moje zelje vec pravila koja su postavili administratori kluba.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gosta

Danas je Pet Mar 29, 2024 12:58 am