Nadam se uskoro na povratku u mitscu jato
Napišite nešto o sebi...

marinko24
Početnik
Početnik
Postovi: 25
Pridružio se: Pon Apr 16, 2012 8:36 pm
Lokacija: Cuprija

Nadam se uskoro na povratku u mitscu jato

od marinko24 » Uto Jan 15, 2019 9:46 pm

Do pre 2 godine bio sam vlasnik mitshubisi l300 2,4 4wd tip motora 4g64 iskreno bio je cudo od kombija visestruko praktican i kao auto ,jeep, terenac, tegljac... sada trenutno vozim na neki nacin delimicno mitshubisi tj volvo v40 2,0 t4 ali zbog par nedelja godisnje planiram opet mitscbisi i to Outlander prve generacije 2,0 turbo iskreno volim jake automobile zanima me slabe tacke kvalitet pogona i ugradnja plina ako je neko imao iskustva sa ovim auto ili modelom voleo bih da cujem misljenje sugestije nasta obratiti paznju kvalitet pogona gledao gomilu klipova nazalost vecina su na ruskom toliko od mene zasad inace zovem se ivan iz cuprije sam i izvinjavam se jer nisam mozda postavio temu na odgovarujece mesto ali bih voleo da dobijem odgovor jer bas sam zagrejan za ovaj model unapred zahvalan pozz

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Nadam se uskoro na povratku u mitscu jato

od DJ DEX » Pet Jan 18, 2019 1:38 pm

Do pre 2 godine bio sam vlasnik mitshubisi l300 2,4 4wd tip motora 4g64 iskreno bio je cudo od kombija visestruko praktican i kao auto ,jeep, terenac, tegljac... sada trenutno vozim na neki nacin delimicno mitshubisi tj volvo v40 2,0 t4 ali zbog par nedelja godisnje planiram opet mitscbisi i to Outlander prve generacije 2,0 turbo iskreno volim jake automobile zanima me slabe tacke kvalitet pogona i ugradnja plina ako je neko imao iskustva sa ovim auto ili modelom voleo bih da cujem misljenje sugestije nasta obratiti paznju kvalitet pogona gledao gomilu klipova nazalost vecina su na ruskom toliko od mene zasad inace zovem se ivan iz cuprije sam i izvinjavam se jer nisam mozda postavio temu na odgovarujece mesto ali bih voleo da dobijem odgovor jer bas sam zagrejan za ovaj model unapred zahvalan pozz
Limarija je slaba tačka .Uvoz je najčešće iz Ch ili D a tamo ima dosta soli zimi i samim tim trule limarije.To je generalno najveći problem kod ovog modela.

marinko24
Početnik
Početnik
Postovi: 25
Pridružio se: Pon Apr 16, 2012 8:36 pm
Lokacija: Cuprija

Re: Nadam se uskoro na povratku u mitscu jato

od marinko24 » Pet Jan 18, 2019 6:47 pm

Hvala ja planiram iz ch da uvezem iskreno zasad gledam zanima me pogon koliko je kvalitetan tj izdrzljiv hvala unapred

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Nadam se uskoro na povratku u mitscu jato

od DJ DEX » Ned Jan 20, 2019 3:02 pm

Hvala ja planiram iz ch da uvezem iskreno zasad gledam zanima me pogon koliko je kvalitetan tj izdrzljiv hvala unapred
A kakve su tvoje namene za ovaj auto?

marinko24
Početnik
Početnik
Postovi: 25
Pridružio se: Pon Apr 16, 2012 8:36 pm
Lokacija: Cuprija

Re: Nadam se uskoro na povratku u mitscu jato

od marinko24 » Ned Jan 20, 2019 10:03 pm

iskreno laki off roud i stadardna voznja malo brza voznja a posto imam volvo v40 t4 ovo bi mi bilo bukvalno isto samo plus 4wd

marinko24
Početnik
Početnik
Postovi: 25
Pridružio se: Pon Apr 16, 2012 8:36 pm
Lokacija: Cuprija

Re: Nadam se uskoro na povratku u mitscu jato

od marinko24 » Ned Jan 20, 2019 10:05 pm

Zato me zanima izdrzljivost motora turbina i pogona i kako podnosi plin

marinko24
Početnik
Početnik
Postovi: 25
Pridružio se: Pon Apr 16, 2012 8:36 pm
Lokacija: Cuprija

Re: Nadam se uskoro na povratku u mitscu jato

od marinko24 » Ned Jan 20, 2019 10:09 pm

bukvalno da li vredi ili da trazim obicnu verziju ili mozda nesto drugo u toj klasi iskreno preferiam benzice i plin a volim jace ali nebih da predju 2000 kubika svaki savet bi bio dobro dosao sa l300 nisam nikad imao problema sa pogonom ali jesam sa svim ostalim komponentama

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gosta

Danas je Pet Mar 29, 2024 8:27 am