Pozdrav svima!
Napišite nešto o sebi...

Pajero032
Početnik
Početnik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Feb 09, 2020 11:32 pm

Pozdrav svima!

od Pajero032 » Ned Feb 09, 2020 11:42 pm

Novi sam u klubu a i novi vozač micubišija po prvi put. Vozim pajero pinin 2005 god 2.0 gdi i moram reći da sam za početak prezadovoljan! Probao sam ga i van puta jer se bavim ribolovom i na of road stazi sam takodje prezadovoljan! Zeleo bih da mi malo pomognete ako neko moze da se bolje upoznam sa prednostima i eventualnim manama ili čestim kvarovima kod njih da znam čemu da se nadam! Generalno vaša iskustva! Još jednom hvala na prijemu! Veliki pozdrav! :D

marinko24
Početnik
Početnik
Postovi: 25
Pridružio se: Pon Apr 16, 2012 8:36 pm
Lokacija: Cuprija

Re: Pozdrav svima!

od marinko24 » Sub Mar 07, 2020 8:28 pm

dobro dosao koliki ko mi je poznato problem kod tog mitsubisija je korozija narocito zadnjeg trapa nemoze plin tj moze ali je preskupa ugradnja i skupa pumpa visokog pritiska ali javice se neko iskusniji inace u mom mestu ih ima 10 manje vise svi zadovoljni pozz

Pinin gdi
Početnik
Početnik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Jan 09, 2022 9:54 pm

Re: Pozdrav svima!

od Pinin gdi » Ned Jan 09, 2022 10:07 pm

Treba mi savet, imam problem sa pininom 2.0 gdi, kad je hladan pali na pola kljuca i sve je ok. Kad je zagrejan nece ponovo da upali ili ako upali ne sastavlja rad jedva radi dok se ponovo ne ohladi pa moze da upali i onda sve ok dok ga ne ugasis. Kako da resim problem? Hvala...

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 5:48 pm