Pozdrav svima
Napišite nešto o sebi...

sioux
Početnik
Početnik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet Jun 19, 2020 11:20 am

Pozdrav svima

od sioux » Pet Jun 19, 2020 11:54 am

Pozdrav svima, vlasnik sam Toyote inace, koju smo bas davno kupili kod Mijaljevica, odlicna je i dan danas, nikad se kvarila nije:)
Danas su oni ovlasceni dileri i serviseri Mitsubishi vozila, pa razmisljam da mozda promenim auto...a i vreme je.

Kako ih dugo poznajem i godinama servisiram auto kod njih, a od skoro i saradjujemo u nekom segmentu, upoznata sam sa njihovim akcijama i popustima, pa cu vas redovno obavestavati.

U svakom slucaju, uvek su imali povoljnije cene u odnosu na konkurenciju, i bez popusa i mesecnih akcija koje redovno prave:)

sioux
Početnik
Početnik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet Jun 19, 2020 11:20 am

Re: Pozdrav svima

od sioux » Pet Jun 19, 2020 12:14 pm

E da, moze malo uputstvo kako da postavim obavestenje o popustima u Mijaljevic Servisnom centru za clanove Mitsubishi kluba?

Trenutno imaju junsku akciju za bajkere i motocikliste, daju 15% popusta na sve servisne usluge, svima koji pored automobila poseduju i motor, ali na sva vozila/brendove, ne samo za Mitsubishi.

Kako su oni ovlasceni dileri i serviseri Mitsubishi vozila, za clanove kluba bi pored vec povoljnih cena, dali i stalni popust, samo ne znam gde to da objavim:)

Hvala unapred na pomoci:)

sioux
Početnik
Početnik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet Jun 19, 2020 11:20 am

Re: Pozdrav svima

od sioux » Pon Jul 27, 2020 1:22 pm

10% popusta u Mijaljević Servisnom Centru na sve servisne usluge!!!

U toku je letnja akcija!!!

Kako se niko od administratora ne javlja, ne vidim drugi nacin da oglasim popust koji je u toku, ili dogovorim stalni popust za clanove foruma!

sioux
Početnik
Početnik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet Jun 19, 2020 11:20 am

Re: Pozdrav svima

od sioux » Sre Avg 05, 2020 9:52 am


Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gosta

Danas je Pet Mar 29, 2024 1:44 am