Prvi Lancer
Predstavite vaš Mitsubishi i modifikacije koje ste radili na njemu...

xkillerx
Početnik
Početnik
Postovi: 42
Pridružio se: Pon Feb 22, 2016 12:01 pm

Prvi Lancer

od xkillerx » Pon Feb 22, 2016 12:28 pm

E pa dzabe sam ja sve ove godine sanjao o Evolushnima, Drkao na Evo V, VI, VII (!!!), VIII (!!!!!), IX, X (!!!!!!!!!!!!!!!), na kraju sam zavrsio sa jednim obicnim CS0 iz 2006te.

DakleM trazio sam nesto sto ispunjava sledece kriterijume:

1. da se ne kvari, jer ako ne umem sam da popravim, ovde je jako skupo popravljati auto, a ishod nije siguran.
2. da bude jeftino osiguranje
3. da ide na plin, jer ne podnosim smrdljive dizele, a plin nit smrdi nit je skup
4. da bude koliko toliko zabavan za voznju
5. ne bude buchan a ide brzo
6. muzika moze lako da se menja i budzi, jer sam to radio na svakom svom autu, i zahtevam top hifi u svakom svom autu.

S obzirom da cura ima Space Star naravno da mi je iskopala jednog drugog Mitsubishija u komsiluku. Ja ni sam ne znam sta sam hteo, Toyote (imao 3, vrhunski auto), Honde (retke ovde), nekog nemca (dobri su skupi), Volvo neki matori... LM, otisli smo da pogledamo Lansera, svideli nam se vlasnici, pregledao, video da je auto malo zapusten ali ima 90% servisne istorije, prostran, dva kompleta guma-felne, tartarini plin, .... Probao, video da je slab motor, mislim da je i kvacilo istroseno, no kocnice dobre, itd, dogovorismo se za cenu (cijena prava sitnice! spustio sam na dvije tisuce cetiri stotine jevra) i eto. Uzivajte u slikama.

Korisnikov avatar
gile
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 583
Pridružio se: Pon Okt 18, 2010 7:58 am
Lokacija: arandjlovac grad pod bukuljom

Re: Prvi Lancer

od gile » Pon Feb 22, 2016 1:03 pm

p.s. gde su slike :wtf:

xkillerx
Početnik
Početnik
Postovi: 42
Pridružio se: Pon Feb 22, 2016 12:01 pm

Re: Prvi Lancer

od xkillerx » Pon Feb 22, 2016 1:14 pm

Slika
Slika
Slika

Bobo M
Početnik
Početnik
Postovi: 22
Pridružio se: Sub Avg 03, 2013 12:21 pm

Re: Prvi Lancer

od Bobo M » Uto Feb 23, 2016 9:40 pm

Lepo, da te dobro služi.I ti njega :)

xkillerx
Početnik
Početnik
Postovi: 42
Pridružio se: Pon Feb 22, 2016 12:01 pm

Re: Prvi Lancer

od xkillerx » Pon Apr 25, 2016 3:45 pm

Gde se nalazi "edit post" kad kucam s mobilnog...

Dakle posle skoro dva meseca, puno para i jos vise izgubljenih zivaca, Crni Vitez ponovo jashe.

Zasto bas Crni Vitez? Ljubitelji Monti Pajtonovaca se sigurno secaju gorkog neprijatelja koji ne priznaje poraz ni pod kojim uslovima, uz komentar "IT'S JUST A FLESHWOUND!" nakon nekoliko izgubljenih udova.

Dakle CV opet ide, vozi, radi, motor i dalje urla, zdere ulje i plin, ali za promenu malo bolje vuche i ne trza (toliko) pri niskim obrtajima i ravnomerno i smireno radi na leru (narocito na plin! Iznenadjenje!).

Ima kompletno nov izduv pocevsi od izduvne grane, oba katalizatora, sonde, lonca. Kazem ja, ovde majstori ne postoje, samo leshinari - menjachi delova.

Izracunao sam i prosecna potrosnja u poslednjih predjenih 7000km je 10,5 litara plina i benzina. Od toga bar 80% vozeno na autoputu.

Iskusniji vlasnici neka mi kazu da li je ovo dobro ili nije, meni je Nemac iste tezine s bar duplo jacim motorom koji je isao bar duplo brze, trosio litru plina vishe.

Cekam da prestane susnezica, da montiram letnje gume i odem na Nurburgring.... :clap:

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost