.. Mitsubishi Colt GLX by vladav87 ..
Predstavite vaš Mitsubishi i modifikacije koje ste radili na njemu...

Korisnikov avatar
vladav87
Standardan član
Standardan član
Postovi: 129
Pridružio se: Sub Feb 19, 2011 11:38 pm
Lokacija: Leskovac

.. Mitsubishi Colt GLX by vladav87 ..

od vladav87 » Čet Jul 14, 2011 12:18 am

.. Evo da i ja konačno predstavim svog mališana..
.. Model je od 1996-2000, vrlo lep, smeran i simpatican auto..
.. Na sebi ima nekih 195000 km, do sada je promenjen samo set gumica balans stangle, sve ostalo na njemu je fabrika i znajuci kvalitet Mitsubishija jos dugo ce tako ostati.. :)..
.. Autic je jako zivahan, zna da pohita i na auto putu, ja licno moj sam vozio preko 190 km/h :o i to na nekih 5500 rpm a gde je tu 7000?: :D.. U mom vlasnistvu je vec nekih 6 god, tacnije od 2005 god kada je uvezen iz italije sa 152000 km.. Od tada je redovno glancan, picanjen, sredjivan, mazen, pazen i tako to.. :) Inace pre njega sam imao Hondu CRX a pre Honde, Opel Kadett GSI, dok se sada vozikam Coltom i malom Fiat Pandom Classic sa NS placa.. Inace Colt ima MPI sistem ubrizgavanja, ABS, Air Bag, Klimu (koju uskoro planiram malim poduhvatom da prebacim u stelujucu digitalnu) El prozore, Immo, ma sve osim El retrovizora i koze, koja nikad i nije fabricki vidjena u ovom modelu.. Inace za JDM je pravljena verzija zvana Mitsubishi Mirage Cyborg ZR sa 175HP.. 8-) i to je auto snova za mene.. :D..! vise na linku http://asia.vtec.net/side/cyborg/index.html.. i zver u akciji... http://www.youtube.com/user/PhilWiesn?o ... 6N0d5fQA8w ..PozzZz..
Slika

.. by vladav87..!

Korisnikov avatar
Vlada
El Presidente
El Presidente
Postovi: 1133
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 10:32 am
Lokacija: Beograd

Re: .. Mitsubishi Colt GLX by vladav87 ..

od Vlada » Čet Jul 14, 2011 1:06 am

Predpostavljam da je 1.6 :?: (cim si ga poterao do 190km/h :) )
Ja sam do pre godinu dana vozio takvog Colt-a i imam samo reci hvale... stvarno je zujalica 8-)
A sto se tice Cyborg-a i ja bih voleo to da provozam viewtopic.php?f=13&t=103

Korisnikov avatar
vladav87
Standardan član
Standardan član
Postovi: 129
Pridružio se: Sub Feb 19, 2011 11:38 pm
Lokacija: Leskovac

Re: .. Mitsubishi Colt GLX by vladav87 ..

od vladav87 » Čet Jul 21, 2011 11:19 pm

.. Mmmm ne, moj je 4g13, 1.3i.. Sve fabričko na njemu...
.. Da, znaš da je skroz lud autić, mnogo jači mu ne mogu ništa.. :))..! (Ili ga pak ja vozim poput F1.. :mrgreen: )..
.. Zver u pravom smislu te reči, otišao bih u japan samo da neki utovarim na trajekt i prepakujem u ovaj moj.. :D..!
Slika

.. by vladav87..!

Korisnikov avatar
vladav87
Standardan član
Standardan član
Postovi: 129
Pridružio se: Sub Feb 19, 2011 11:38 pm
Lokacija: Leskovac

Re: .. Mitsubishi Colt GLX by vladav87 ..

od vladav87 » Čet Jul 21, 2011 11:28 pm

.. Eh da i da ne zaboravim... >>>>>>>>>>>>>>
Slika
Slika

.. by vladav87..!

Korisnikov avatar
Mladen90
Početnik
Početnik
Postovi: 41
Pridružio se: Uto Nov 08, 2011 12:17 am
Lokacija: Zvornik

Re: .. Mitsubishi Colt GLX by vladav87 ..

od Mladen90 » Sub Nov 12, 2011 12:20 am

Zezas da tako lako ide 190km/h... :D :D
Ja sam uzeo istog takvog, sa 60kw fabricki. Tek je nekoliko dana kod mene pa ga jos nisam testirao do maximuma, jedva cekam da ga poteram kako valja :D

Korisnikov avatar
radebgyu
Roštilj majstor
Postovi: 353
Pridružio se: Uto Dec 21, 2010 6:49 pm
Lokacija: Beograd - Mirijevo

Re: .. Mitsubishi Colt GLX by vladav87 ..

od radebgyu » Sub Nov 12, 2011 8:54 am

Zezas da tako lako ide 190km/h... :D :D
Ja sam uzeo istog takvog, sa 60kw fabricki. Tek je nekoliko dana kod mene pa ga jos nisam testirao do maximuma, jedva cekam da ga poteram kako valja :D
Pamet u glavu jos nepoznajes auto :idea:
Lancer 1.3 55kw ,2000.god 4G13 LPG

Korisnikov avatar
Mladen90
Početnik
Početnik
Postovi: 41
Pridružio se: Uto Nov 08, 2011 12:17 am
Lokacija: Zvornik

Re: .. Mitsubishi Colt GLX by vladav87 ..

od Mladen90 » Sub Nov 12, 2011 7:21 pm

Zezas da tako lako ide 190km/h... :D :D
Ja sam uzeo istog takvog, sa 60kw fabricki. Tek je nekoliko dana kod mene pa ga jos nisam testirao do maximuma, jedva cekam da ga poteram kako valja :D
Pamet u glavu jos nepoznajes auto :idea:
Naravno... Kazem da jedva cekam, ne da cu sutra odmah k'o ludak.

Korisnikov avatar
vladav87
Standardan član
Standardan član
Postovi: 129
Pridružio se: Sub Feb 19, 2011 11:38 pm
Lokacija: Leskovac

Re: .. Mitsubishi Colt GLX by vladav87 ..

od vladav87 » Pon Nov 14, 2011 4:41 pm

.. Hahahah.. Lepo ti reče Rade..
.. Pamet u glavu, to je veoma lak auto, i pri toj brzini i najmanje ulegnuce ili izbocina mogu da naprave katastrofu, ja sam to samo jednom uradio i to na putu koji je bio bukvalno nalik pisti, na suvom i cistom asfaltu..
.. I jos nesto, ako auto nema ABS nemoj slucajno da pucas na kocnicu, nego lagano je stopuj da ne prokliza i ne napravis sranje.. Ima tu jos mnogo toga da se prica, kako da ga drzis na putu po krivinama i tako to, ali nista bez prakticnog primera :mrgreen: .. Ne ljuti se odmah, imam burazera tvojih godina pa ti ovo pisem jer znam kako razmisljate :D..
.. PozZZ i nek te sluzi kao mene moj :D..!
Slika

.. by vladav87..!

Korisnikov avatar
Mladen90
Početnik
Početnik
Postovi: 41
Pridružio se: Uto Nov 08, 2011 12:17 am
Lokacija: Zvornik

Re: .. Mitsubishi Colt GLX by vladav87 ..

od Mladen90 » Sre Nov 16, 2011 1:34 am

:) Nemam razloga da se ljutim...
Nisam ja neki neobuzdan vozac, ali nisam bas ni neiskusan kao sto bi se po godinama mozda prosudilo ;) ... Nekad sam mozda malo agresivniji za volanom i volim kada su kola agilna, ali prvenstveno cuvam ono sto vozim i ne ludujem. Vremenom cu i Colt upoznati, ne zurim... Samo me iznenadilo da moze do 190 :) . Hvala na savetu u svakom slucaju, i neka te auto sluzi jos duze isto tako dobro :D :thumbup:
I posto ti vec duze vozas slican, da li bi mogao da mi das neki savet u vezi odrzavanja, i recimo na sta da obratim paznju vremenom (posto uglavnom svaki auto ima neku svoju manu)?? :D

Korisnikov avatar
vladav87
Standardan član
Standardan član
Postovi: 129
Pridružio se: Sub Feb 19, 2011 11:38 pm
Lokacija: Leskovac

Re: .. Mitsubishi Colt GLX by vladav87 ..

od vladav87 » Sre Nov 16, 2011 10:43 pm

.. Heheheh.. Tako i treba.. :))..!
.. Veruj mi, bićeš prezadovoljan njime..
.. Biće ti čudno ako si kao ja pre njega vozio glupe Italijane, Nemce, Francuze jer ovaj moj jos ni jednom u istoriji nije otisao na kanal.. :D.!
.. Pazi sad, odrzavanje - http://www.eneos-srbija.rs/maziva-detal ... how=6&bg=1 ovo ulje, kvalitetan filter, guras tako do 7000-7500 i to je to. Ja npr kada menjam ulje obavezno uzmem i Whurt Sistem Cleaner i sipam u rezervar, i neki kliner za zamenu ulja, i to je cela matematika. Moj ima blizu 200.000 i na njemu sam ja jedino promenio komplet spone i gumice balan stangle, i nista vise.. :D..
Slika

.. by vladav87..!

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost